مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

ديالوگ متداول در حين رابطه جنسي 

براي شروع  رابطه جنسي، لازمه ي بكارگيري اين واژه ها، گذشت زمان است: پس از برقراري حس عاطفي و عاشقانه است كه به زبان آوردن آنها خوشايند است نه قبل آن! بنابراين بگذاريد چند صباحي بگذرد!!

و اما چطور بايد به موقع و درست از اين واژه ها استفاده كرد؟

 

۱- در واژه هاي  خود از عبارات مأنوس و جاري استفاده كنيد.

اگر بخواهيد دقيقا” همان كلماتي را كه در فيلم ها ديده ايم را به زبان بياوريم، خيلي مضحك به نظر مي رسد. شايد تصور شما بر اين است كه استفاده از اين واژه ها مهارت خاصي مي خواهد. ولي حقيقت اين است كه اين طرز صحبت، همان كلامي است كه خودمان نيز مي توانيم به راحتي به زبان بياوريم و خيلي خوب هم از عهده ي آن بر مي آييم! اين واژه ها دقيقا” از درون ما بر مي خيزند و خود ما با توجه به  وضعيت روحيمان بايد طريقه اداي  آن را انتخاب كنيم.

۲- ريتم آواي خود را بشناسيد.

هر كسي خود مي داند كه با چه لحني اين كلمات را به زبان بياورد، اين بستگي به خود شما دارد، مي توان با صدايي بم و  رومانتيك و برخي با تغيير در زير و بم تن صدا و در مواردي هم به آرامي و نجواكنان، اين كلمات را بكار برد. بسته به نوع شخصيت هر كس، در بعضي موارد، نحوه به زبان آوردن اين واژه ها همان انعكاس نوع گفتار روزمره آن شخص است و در برخي ديگر به كلي متفاوت است. شايد هم در حين كلام خود، از تمامي حالات تن صدا براي ايجاد هيجان بيشتر در اداي واژه ها استفاده كنيد تا نفر مقابل اصلا” نتواند حالت و واژه  بعدي شما را، حدس بزند و در نتيجه هميشه در حالتي هيجان زده منتظر كلمه بعدي شما خواهد ماند.

۳- تعداد اين واژه ها  را در حافظه ي  خود افزايش دهيد.

بيشتر ما سعي مي كنيم از بكارگيري دشنام و ناسزا جلوگيري كنيم. اما تغيير در نحوه ي كلام خود با همسرمان، فرصتي است تا خود را  در زمان مناسب از چهارچوب ادبي حرف زدن بيرون بياوريم. بايد اينقدر از نظر اين لغات قوي باشيم كه در حين اين نوع كلام از لغتهاي باليني استفاده نكنيم ( مثل آلات جنسي و كلمات مستهجن ديگر ). اگر فقر لغوي در اين زمينه داريد مي توانيد از طريق كتاب هاي آموزشي  و سايتهاي اينترنتي، و يا فيلم هايي در اين زمينه، اطلاعات خود را افزايش دهيد. ( اگرچه برداشت از اين فيلم ها خيلي موثر و موثق نيست)

۴- در تنهايي با خود تمرين كنيد.

كارول كوئين نويسنده كتاب “بروز احساسات شهواني ” در مطالب خود همواره توصيه كرده است كه در تنهايي با خود كلمات شهواني را تكرار كنيد تا در حين نزديكي با همسر خود نيز بتوانيد بر زبان خود جاري كنيد. تنها با تكرار اين واژه ها در ذهن خود، قادريد بعد ها آنها را با صداي بلند نيز بيان كنيد.

۵- قوانين خاصي را بين خود و همسرتان مقرر سازيد.

بعضي اوقات خيلي از افراد از ترس تمسخر نفر مقابل، اين واژه ها را به زبان نمي آورند. بنابراين قبل از شروع به برقراري آنها، بين خود و طرف مقابلتان قوانيني بگذاريد، بطور مثال، هيچ كدام از دو طرف نبايد در هنگام جاري ساختن اين كلمات به يكديگر بخندند يا ايراد بگيرند و تمسخر كنند. مادامي كه اين واژه ها از دهان بيرون مي آيد خيلي تحت اختيار نيستند و قابل اشتباه و در اين بين هر دو طرف بايد از اينكه مورد تمسخر ديگري قرار نميگيرند كاملا” مطمئن باشند.

۶- آهسته قدم بر داريد.

نگران نباشيد، بكارگيري اين كلمات حتما” نبايد پشت سر هم و بي ايراد باشد. يكي از منابع واژه ها، به زبان آوردن همان مراحل رابطه جنسي است كه دقيقا” در همان لحظات اتفاق مي افتد. هر عملي كه در اين بين، براي طرفين ارضاء بخش است بايد به زبان بيايد و با اين كار مي توانند احساس رضايت خود را از هر صحنه و حتي تقاضاي تكرار دوباره ي آن بيان كنند.

۷- تمرين به روي لحن صدا و سرعت آن

براي بكارگيري موثر اين واژه ها، بايد بر چگونگي لحن صداي خود و سرعت آن و يا وقفه هاي لازم بين كلمات تمرين كنيد. توازن در سرعت اداي اين كلمات بسيار مهم است، نبايد بصورت مسلسل وار از دهان خارج شوند، بلكه بايد متنوع بيان شوند، بطور مثال با لحن ملايم در صدا يا آهنگي نجواكنان و يا حتي گاهي اوقات بالابردن تن صدا همراه باشد. مي توانيد لحن صداي خود را بصورت دستوري يا خواهشانه تغيير دهيد  و خيلي حالات ديگر در اين بين.

۸- بگارگيري واژه ها توسط دو طرف

از آنجايي كه بيشتر شما معمولا” براي اداي اين كلمات يك ناامني و ترس در وجود خود احساس مي كنيد، اداي اين واژه ها را دو طرفه كنيد، شما به غير از به زبان آوردن آنها، نياز به شنيدن معادل آن از زبان همسر خود نيز داريد. همزمان با هم اين كلامات را جاري كنيد و سعي كنيد تقريبا” همزمان نيز به آنها خاتمه دهيد، حتي در اين بين ممكن است از دهان همسر خود واژه هايي جديد تر ياد بگيريد كه قبلا” نشنيده باشيد!

چطور مي توانيد در هنگام نزديكي با اداي اين واژه ها ، حس شهواني را بالا ببريد :

و حالا سوالي كه در ذهن شما نقش بسته است اين است كه چطور بايد از اين واژه ها جهت بالا بردن حس نزديكي استفاده كرد، در اينجا به چند نكته براي اين امر اشاره شده است كه با رعايت آنها، اداي آنها براي شما آسان تر مي شود. با بكارگيري صحيح و به موقع، متوجه تأثيرات مفيد و بسزاي آن در رابطه ي خود خواهيد شد و مي بينيد كه چطور حس عاطفي و تمايل نزديكي در هر دوي شما بالا مي رود.

شما نيز مي توانيد مانند خيلي از زوج هاي ديگر  از اين واژه ها براي بالا بردن حرارت جنسي خود استفاده كنيد. اجازه ندهيد كه ترس و خجالت، شما را از داشتن يك نزديكي گرم و لذت بخش محروم سازد.

اولين گام اين است كه در كمال آرامش، شما و همسرتان بنشينيد و در مورد اين كه تمايل داريد از كدام  واژه ها استفاه كنيد، به توافق برسيد. روراست باشيد و خجالت نكشيد. با اين كار حدود يكديگر را براي به زبان آوردن كلماتي مشخص مي كنيد كه شايد برخي از آنها از نظر يكي از طرفين خيلي قبيح باشد و در نتيجه نه تنها از آن حالت يخ بودن در مي آييد، بلكه از وقوع برخي از حالات و كلام ناخوشايند از نظر يكي از طرفين حين عمل نزديكي جلوگيري مي كنيد.

گام دوم: و حالا نوبت عملي كردن تمرين هاي كلامي است، به ياد داشته باشيد كه بايد آنقدر اين واژه ها را در آيينه با خود تمرين كرده باشيد كه براحتي به هنگام نزديكي به زبان بيايد. خجالت نكشيد مطمئن باشيد كه تمامي انسانها يك روي خبيث نيز دارند و حالا نوبت نمايش آن روي شما است.

گام سوم :  حتي مي توانيد بدون داشتن لغات در ذهن خود، با توصيف تك تك مراحل نزديكي از زبان خود و تعريف و تمجيد به نزديكي خود هيجان بيشتري ببخشيد. هر انساني از تعريف لذت مي برد و مايل است بداند كه شما در حين انجام مراحل نزديكي و صحنه هاي جديد و هيجان انگيز آن، چه احساسي داريد.

 

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۳:۱۷ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 4037
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب