مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

اين نام مجاز نمي باشد تناسلي در مردان از مهمترين اعضاي بدن بحساب مي آيد و گاهي بي توجهي بسيار ساده در اين مورد مشكلات زيادي را براي اقايان به بار مي اورد .

غلاف شدگي (invaginated):

يك اصطلاح تخصصي است كه پزشكان براي توصيف حالتي از آن استفاده مي‌كنند كه اين نام مجاز نمي باشد تناسلي مرد به داخل برگشته و باصطلاح غلاف شده است. اين اتفاق ممكن است براي شما نيز رخ دهد. به اين حالت اصطلاحاً اين نام مجاز نمي باشد تناسلي به دام افتاده نيز مي‌گويند كه معمولاً تا حدي ناشي از نوعي فشار شديد بر روي آن مي‌باشد. در واقع، اين نام مجاز نمي باشد تناسلي با فشار زياد مستقيماً به درون بافت چربي زيرپوستي واقع در ميان لگن و اين نام مجاز نمي باشد تناسلي فرو مي‌رود.

با توجه به عكس‌هاي نمونه‌هاي موردي اخير دكتر وانگ از قربانيان حادثه تصادف با موتور سيكلت، اين وضعيت، مشابه با غلاف خالي پوست كه بي‌شباهت به انتهاي خرطوم فيل نيز نيست، مي‌باشد. خبر خوب به گفته دكتر وانگ، اين است كه اين نوع تصادف بسيار نادر است. همچنين از طريق «استخراج با دست» و جراحي تا حد زيادي برگشت پذير مي‌‌باشد. او در گزارش مربوط به يك فرد خوش شانس مي‌گويد: «در اين حادثه، هيچ آسيب مستقيمي به اين نام مجاز نمي باشد وارد نشده بود.» و اين فرد پس از «استخراج»، بطور نرمال قادر به انجام عمل جنسي و دفع ادرار بود- كه البته مي‌توان گفت اكثر مبتلايان به SOB در اين ليست تا اين حد خوش شانس نمي‌‌باشند.

اين نام مجاز نمي باشد تناسلي ساكسوفوني يا Saxophone Penis:

در نتيجه بسته شدن غدد لنفاوي يا يك عفونت باكتريايي مرتبط با كلاميديا رخ مي‌دهد. بر اساس مطالعه موردي انجام شده در هند، در اين بيماري نادر، اين نام مجاز نمي باشد تناسلي متورم شده و از شكل خود خارج مي‌گردد. تورم و پيچ خوردگي آن را مي توان با دارو رفع نمود. دفع ادرار نيز بصورت نرمال قابل دستيابي است – البته چنانچه به پهلو بايستيد. اما انجام عمل جنسي امكان پذير نمي‌باشد.

سيم‌هاي متقاطع يا Crossed Wires:

درمان جراحي روده يا سرطان پروستات وخيم، در موارد بسيار نادر، منجر به «فيستول» مي‌شود؛ منظور از فيستول پاره شدن بافتي است كه مجراي ادرار را به انتهاي روده بزرگ يا مقعد متصل مي‌كند. از نشانه هاي ثبت شده اين حالت، چكيدن ادرار از ناحيه مقعد مي‌باشد كه يعني مدفوع راه خود را بسوي مجراي ادرار و مثانه پيش مي‌گيرد. البته اين مشكل كاملا قابل درمان است اما بهبود آن با توجه به مطالب منتشر شده از سوي دپارتمان اورولوژي دانشگاه يوتا، بسيار مشكل و زمان بر مي‌باشد.

چنانچه به هنگام آبتني در رودخانه آمازون شاهد پيرانا (نوعي ماهي كوچك)، كي‌من (نوعي سوسمار) و سفره ماهي (كه انتهاي دم آن تيغ هاي زهرآگين دارد) بوده ايد، احتمالا آسيب به اين نام مجاز نمي باشد تناسلي شما وجود دارد. ماهي به اين معروف است كه تيرهايي را بسوي دهانه اين نام مجاز نمي باشد تناسلي مردان در حال شنا، پرتاب كرده و مجراي ادرار را مختل مي‌كند. به محض فرو رفتن تير در اين نام مجاز نمي باشد تناسلي، اين گربه ماهي آبهاي شيرين، شبكه تيغ‌هاي چتر مانند خويش را باز مي‌كند و با لذت آنها را بسوي شما پرتاب كرده و اجازه مي‌دهد تا آنها به خون شما وارد شوند. خارج ساختن اين تيغ‌ها دردناك تر از آن چيزي است كه بتوان تصورش را كرد.

زنده بگور:

چنانچه تصادفاً قسمتي از بدنه اين نام مجاز نمي باشد تناسلي به هنگام ختنه همراه با پوست حشفه بريده شود، اين نام مجاز نمي باشد تناسلي در صورتي رشد مي‌كند كه به كيسه بيضه متصل مي‌باشد. در نتيجه، بدنه در لايه‌اي از چربي انباشه شده در اطراف اندام تناسلي «مدفون شده» يا گير مي‌افتد. تحقيقات انجام شده از سوي دانشكده پزشكي ويرجينياي شرقي نشان مي‌دهد كه خوشبختانه اين حالت كاملا با عمل جراحي بهبود مي‌يابد.

منحني دردسر ساز:

ايجاد پلاك بر روي اين نام مجاز نمي باشد تناسلي سبب بيماري پيروني يا انحناي اين نام مجاز نمي باشد مي‌گردد. به عبارتي وجود يك منحني دراماتيك بر روي اين نام مجاز نمي باشد تناسلي مرد كه به هنگام نعوظ دردناك بوده و عمل جنسي را با مشكل مواجه مي‌سازد. موضوع وحشتناك‌تر آن كه در ايالت متحده، تشخيص اين بيماري، هر ساله بين ۶۵ تا ۱۲۰ هزار مرد ميانسال گزارش مي‌شود. پزشكان در دانشگاه كاروليناي شمالي ميگويند دارو و جراحي مي‌تواند در درمان اين بيماري موثر باشد اما هيچ تضميني براي بهبود كامل آن وجود ندارد.

اين نام مجاز نمي باشد شكسته:

بنا به گفته پزشكان دانشگاه ايالتي اوهايو، وقتي هيچ استخواني براي «شكستن» وجود ندارد، مي‌تواني حفره‌هاي cavernosa اين نام مجاز نمي باشد تناسلي خود را «بشكنيد»- اين حفره‌ها لوله‌هاي استوانه‌اي شكلي هستند كه به هنگام نعوظ، مملو از خون مي‌گردند. چنانچه در حالت نعوظ – معمولا به هنگام رابطه جنسي شديد- اين لوله‌ها خم شوند، امكان پاره شدن آنها و جمع شدن خون در اين نام مجاز نمي باشد تناسلي وجود دارد كه منجر به تورم و از شكل افتادن اين نام مجاز نمي باشد تناسلي براي هميشه مي‌گردد و در صورت عدم انجام سريع عمل جراحي، عملكرد جنسي براي هميشه مختل مي‌شود.

تاتو ممنوع:

يك مرد پس از تاتوي نام همسرش بر روي اين نام مجاز نمي باشد تناسلي خويش، به مدت ۳ ماه از نعوظ دايمي اين نام مجاز نمي باشد نيمه سخت خود رنج برد. دليل آن، فرو رفتن سوزن تاتو در عمق اندكي بيشتر از حالت نرمال و ايجاد جريان غيرعادي فشار خون در اين ناحيه بوده است.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۵:۱۱ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 4037
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب