مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

آموزش نزديكي يكي از آموزش هايي است كه تمامي افراد بايد ببينند و اين آموزش ها علاوه بر افزايش سطح رضايتمندي زوجين در دوره ازدواج سبب كاهش آمار طلاق خواهد شد. بسياري از طلاق هاي صورت گرفته ناشي از عدم آشنايي زن و شوهر به مسائل جنسي و ارتباط صحيح است.

برخي افراد هنگامي كه براي مشاوره سكس تراپي به دفتر دكتر مسائل زناشويي مراجعه مي كنند از عدم توانمندي شوهر و يا زن خود اعتراض دارند. در حالي كه وقتي طرفين آموزش لازم را مي بينند، مي فهمند كه توانمندي بخش ناچيزي رابطه جنسي است.

در اين مقاله سعي دارم تا بخشي مهمي از آنچه در مورد آموزش نزديكي نياز است به شما آموزش دهم. باورهايي كه در جامعه وجود دارد و ناردست هستند مثل طول اين نام مجاز نمي باشد ، قد بلند بودن و غيره.

دقت داشته باشيد تمامي مقاله را با دقت مطالعه كرده و كلمات رنگي موجود در متن به شما كمك مي كند تا مطالب مرتبط ديگر در اين زمينه را مطالعه كنيد. هدف از نوشتن اين مقاله ارتقا و تحكيم بنياد خانواده و دوري از مولفه هاي نادرست عام در مورد رابطه جنسي مي باشد.

باورهاي نادرست جنسي

باورهايي است كه مي تواند در بهبود رابطه جنسي تاثيرگذار باشد ولي نه آن گونه كه همگان باور دارند. مولفه ها و باورها در ادامه بيان شده است.

اين نام مجاز نمي باشد خيلي بزرگ

برخي مردان مي گويند: ” اين نام مجاز نمي باشد م خيلي بزرگ است ” ولي با اين حال همسرم از رابطه جنسي و زناشويي ما ناراضي است. در حالي كه در ابتدا ازدواج اين نام مجاز نمي باشد م خيلي بزرگه و همسرم هم دوست داشت.

اگر مي خواهيد بدانيد كه اين نام مجاز نمي باشد شما چه سايزي است، يك خط كش برداريد و آن را در حالت بلند شده و تحريك شده اندازه بگيريد در اين كار مي توانيد از همسران نيز كمك بگيريد.

اندازه اين نام مجاز نمي باشد مردان

در اين مورد بايد بگويم كه سايز اين نام مجاز نمي باشد يك فرد بالغ بين ۱۰ تا ۱۵ سانتيمتر بوده و ۹۵ درصد مردان اين نام مجاز نمي باشد ي در حدود ۱۱ تا ۱۹ سانتيمتر دارند. الت بين ۱۳ تا ۱۵ نيز استاندارد است. اگر اين نام مجاز نمي باشد شما بيش از ۲۰ سانتيمتر است، شما در دسته معدود مردان قرار داريد.

الت بزرگ باعث مي شود كه در پوزيش هاي مختلف اين نام مجاز نمي باشد شما به ته رحم برخورد كرده و همسران احساس در كند و از آن جا كه  كل اين نام مجاز نمي باشد ممكن است به دليل شكل رحم، داخل نرود شما لذت جنسي كمتر را داشته باشيد.

داشتن اين نام مجاز نمي باشد بزرگ سبب تحريك بيشتر زن شده و لمس و خوردن آن تحريك بسيار بيشتري را براي زدن دارد. حتي اگر همسر شما از طريق چشم بيشتر از انواع ديگر تحريك پذير باشد، اين نام مجاز نمي باشد بزرگ به شدت او را تحريك مي كند.

اين ويژگي سبب مي شود تا پوزيش هايي كه نياز به بزرگي اين نام مجاز نمي باشد است بهتر انجام دهيد كه البته افراد در گروه ميانه با سايز ۱۳ به بالا نيز اين ويژگي را دارند.

در حالت كلي سايز بزرگ در نگاه عام بهترين گزينه است ولي همانطور كه گفته شد داشتن ابزار جنسي بلند معايب و مزاياي دارد كه سبب برتري افراد با الت بزرگتر نيست.

ترس از اين نام مجاز نمي باشد مرد

البته برخي مردان مي گويند: “زنم از اين نام مجاز نمي باشد م مي  ترسه”. اين دو حالت دارد: زنان از الت بزرگ مي ترسند و برخي ديگر كلاً از اين نام مجاز نمي باشد مرد مي ترسند و برخي در اين موارد حتما بايد به يك مشاوره روانشناس خوب مراجعه كنند.

زيرا به صورت ريشه اي مشكل را پيدا كنند، ممكن است همسرشان به خاطر اولين رابطه نا موفق، ترس از عامل محرك، وسواس فكري و خيلي عوامل ديگر دچار اين اختلال شده است.

قطر الت 

از طرفي پهناي اين نام مجاز نمي باشد نيز مهم است. قطر اين نام مجاز نمي باشد به طور معمول بين ۳٫۵ تا ۴ سانتيمتر است. هر چه قطر بيشتر سطح بيشتري را درگير مي كند و لذت جنسي بيشتري براي زن به همراه دارد.

با اين حال قطر هم از حدي بزرگتر دهانه واژن را باز كرده و زن بعد از دوره طلاق نميتواند از رابطه با همسر جديدش لذت بيشتر را ببرد كه البته با آموزش به دو طرف مي تواند از پوزيشن هاي جنسي استفاده كرده كه لذت را دو چندان بيشتر از قبل كند.

برخي افراد در دوره جواني و مجردي فيلم هاي ***پرافي ديده و اين باعث مي شود فكر كنند كه اين نام مجاز نمي باشد خيلي بزرگ خوب بوده و با برعكس كسي كه اين نام مجاز نمي باشد كوچك دارد، نمي تواند لذت بده و به همسرش لدت كافي دهد در صورتي كه آموزش مسائل جنسي سبب ارضا كامل دو طرف مي شود.

عمل بزرگ كردن اين نام مجاز نمي باشد تناسلي

اگر اين نام مجاز نمي باشد شما زير ۷ سانتيمتر است جراحي اين نام مجاز نمي باشد تناسلي مي توانيد آن را بزرگ كنيد فقط قبل از آنجام اين كار با يك شماور سكس تراپ حتما مشورت كنيد. در واقع جراحي الت مي تواند عوارضي به همراه داشته باشد.

 

تاثير قد در رابطه زناشويي

يك ديگر از مولفه هايي است كه همگان آن را دليل طلاق افراد مي دانند و برخي اختلاف قد زوجين را عامل عدم موفق در رابطه جنسي مي دانند. با اين حال آموزش صحيح و يافتن پوزيشن مناسب مي تواند مشكل را حل كند.

با اين حال نمي تواند اختلاف قد در روابط زناشويي را نايده گرفت. زوج هايي كه اخلاف قد زيادي دارند در پوزيشن ايستاده دچار مشكل مي شوند ولي در پوزشن هاي ديگر با گذاشتن بالش يا حتي درست كردن سكو، استفاده از مبلمان و صندلي مي تواند بسياري از پوزشن ها را به راحتي انجام دهند.

پس اگر زوجي اختلاف قد دارند نگران نباشند و سعي كنند پوزشن هاي رابطه زناشويي را با كمك وسايلي همچون بالش انجام داده و كاري كنند كه اين نام مجاز نمي باشد مرد و زن در يك راستا قرار گيرد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۵:۰۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 3
همه : 4037
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب