مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

                           مركز مشاوره زنان


مشاوره فردي و امور مربوط به آنبهترين سايت مشاورخانوادهسال 1391. 4.6

هفت راز براي ادامه عشق
براي بقاي عشق در رابطه، هفت راز مهم وجود دارد. به اين ترتيب:
1- توجه به تفاوت‌ها: با پذيرش تفاوت‌ها، عشق رشد و گسترش خواهد يافت.
2- تغيير در رشد: در حالي كه واقعيت شخصيت خود را انكار نكرده‌ايم، با اشتياق مي‌توانيم رشد و تغيير كنيم.
3- احساسات، نيازها و حساسيت‌ها: احساسات خود را درك كرده و به دنبال كشف نيازهاي واقعي خود باشيد.
4- مسئوليت شخصيت و خود درماني: همان‌طور كه در عشق رشد مي‌كنيد، احساسات حل نشده قديمي به مرور حل مي‌شوند. هر زمان كه همسرمان را سرزنش مي‌كنيم، نياز است كه نگاه عميق‌تري به شخصيت خود بيندازيم و گذشته خود را مرور كنيم.
5- عشق، محبت و تك‌همسري: ادامه عشق، خود به خود اتفاق نمي‌افتد. نياز است فضاها و فرصت‌هايي ايجاد كنيم تا همسرمان احساس عزت كند و خودمان احساس موفقيت.
6- رفاقت، استقلال و لذت: رابطه يك عمل بسيار جدي و خشك نيست. نياز است محيطي براي بخشش اشتباهات و لذت از فضاهاي جديد ايجاد كنيم. فضاها و فرصت‌هايي لذت‌بخش از گذشته و حال خود به وجود آوريد.
7- همكاري و رسيدن به هدفي بالاتر. مطمئن باشيد كه قسمتي از زندگي مشترك صرف رسيدن به اهدافي خارج از محدوده شما (همسر و زندگيتان) مي‌شود.
مردان توقع دارند زنان مانند آنها فكر كنند و واكنش نشان دهند و زنان توقع دارند مردان احساس و رفتاري مانند آنها داشته باشند. گرچه عشق واقعي بي‌قيد و شرط، ارزش و تاييد مي‌طلبد، اما با وجود اين كه متفاوت هستيد، مي‌توانيد اهداف مشتركي را دنبال كنيد. خانواده، كار، مذهب، سياست، پول، شخصيت و بازآفريني ارتباط جنسي، همه ارزش‌هايي هستند كه درون شما را به لرزه در آورده و هماهنگي ميان شما و همسرتان را طلب مي‌كنند. تا زماني كه اين اهداف مشترك هستند، عشق به معناي پذيرش و قدرداني است. حتي زماني كه انتظاراتمان از جانب همسرمان ناديده گرفته شوند.                                                          مشاور خانواده

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۲۳:۲۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 4037
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب