مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
مشاوره ازدواج

 


مشاوره براي ازدواج و امور مربوط به آنبهترين سايت مشاورخانوادهسال 1391. 4.6

اصول مشاوره براي ازدواج يعني نحوه انتخاب صحيح همسر و اطمينان از انتخاب درست و بجا و سپس آموزش نحوه برخورد و زندگي با همسر در خانواده، يعني نحوه تشكيل كانون خانواده آجر به آجر و خشت به خشت از پايه و اساس با نگرشي صحيح بر اساس اصول مشاوره براي ازدواج در دوران نامزدي و راه هاي جلوگيري از اختلاف، از بين رفتن حريم ها و خداي ناكرده بي احترامي.
ما بايد از زندگي مشترك و بعد از ازدواج بيشتر از زندگي قبل از ازدواج لذت ببريم وگرنه هرگز انگيزه اي براي ازدواج و زندگي مشترك نداشتيم.
مشاور محترم جهت مشاوره براي ازدواج شما و براي انجام مشاوره براي ازدواج را راهنمايي مي كند تا بدرستي زندگي و همسر خود را بشناسيد و بدرستي بااو رفتار كنيد. مشاوره قبل از ازدواج نقش بسيار مهمي در اين زمينه دارد لذا سعي كنيد قبل از تصميم گيري حتما با مشاوران كانون مشاوران ايران تماس حاصل فرمائيد. مشاوره براي ازدواج شامل راهنمايي هاي روانشناسي و يا روانپزشكي، مشاوره براي انتخاب مناسب همسر، آموزش نكات مهم قبل از ازدواج- مشاوره دختران و نوع رابطه با آنها-مشاوره دختران و آسيب هاي اجتماعي. دكتر روانشناس يا روانپزشك بكمك روشهاي جديد و تست هاي كارا سعي در شناخت تفكر و رفتار شما در زمينه مشاوره قبل از ازدواج نموده و براحتي ابزار هاي مناسبي رادر جهت بهبود شرايط موجود ارائه مي نمايد.
مشاوره قبل از ازدواج بايد با در نظر گرفتن شرايط فرد و همچنين خانواده كه جزء جدايي ناپذير زندگي در قبل از ازدواج است بدرستي صورت پذيرد.
مشاوره براي ازدواج مي تواند شامل تست هاي مفيدي باشد كه به شما كمك مي كند تا با اطمينان بيشتري همدم خود را شناخته و براي زندگي مشترك به او تكيه كنيد.


 

مشاوره ازدواج

 


مشاوره ازدواج

 

مشاوره براي ازدواج

 

در بهترين مراكز مورد تاييد

 

كانون مشاوران ايران
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۵:۲۸ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 65
دیروز : 96
افراد آنلاین : 1
همه : 3987
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب