مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
قهر پدر و مادر

قهر پدر و مادر

مرحله هاي داراي فايده براي آشتي كردن را طي كنيد .

و هر قدم اشتباهي كه به برداشتن پرداخته ايد را به حالت قبل برگردانيد .

كه اين شيوه ها شامل مراحل زير مي شود:

 • بپذيريد كه به اشتباه كردن مرتكب شده ايد.
 • و هنگامي كه به صورت شفاف تعيين شد كه مرتكب اشتباه شديد .
 • و مطلقاً راه فراري از پيامدهاي خطاكاري شما موجود نمي باشد .
 • بايد گناه خود را قبول كنيد.

قهر پدر و مادر

آشتي پدر و مادر

براي جبران كردن خرابكاري و رسيدگي كردن به شرايط به وجود آمده اقدام كنيد.

اگر اين مرحله براي بازگو كردن جزئيات به دروغ متوسل شويد .

احتمال اينكه او اين احساس را داشته باشد كه شما راستگو نمي باشيد زياد مي باشد.

و يا امكان دارد داستان شما را به طور متفاوت تري از فرد ديگري متوجه شود.

پنهانكاري خطاها

بنابراين به طور مثال اگر او شايعه اي را در رابطه با اينكه شما  را در حال خوش و بش كردن.

صميمي با يكي از همكارهاي تان مشاهده كرده اند .

از كسي شنيده و اگر مي‌دانيد كه اين داستان داراي واقعيت مي باشد.

بدون درنگ كردن آغاز به انكار آن نكنيد.

براي سرپوش گذاشتن و پنهان كردن بر خطا دير شده است.

صداقت در زندگي

 • صادق باشيد و بپذيريد كه آن قضيه امكان دارد اينگونه به نظر اطرافيان رسيده باشد.
 • كه شما در حال گفت و گو كردن عاشقانه با همكارتان بوده ايد.
 • ولي احساسات بچه گانه و زودگذر خود را مقصر مي دانيد .
 • و بيان مي كنيد كه فقط همين يك بار انجام دادم.
 • و پشيمان مي باشم و ابدا  علاقه اي به او ندارم.
 • بي ريا و بصورت صادق باشيد در هنگام سعي و تلاش خود براي بازگرداندن يك رابطه .
 • به صورت قبل مي‌توانيد تمام چيز را بخاطر عذرخواهي كردن سرد و بي تفاوت به خراب كردن بپردازيد.
 • به صورت خالص برخورد كنيد از لحن  و طرز صحبت خود به او نشان دهيد.
 • كه به طور حقيقي از اين اشتباه متأسف مي باشيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۴:۳۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

سلام
خدمت همه
من و دوس پسرم حدود2سال هستش كه باهم رفيق هستيم حتي خواستگاري هم كردن اما خانوادم جواب نه دادن به دليل اين كه خانواده پسر سطحشون ازما پايين تر هستش
اما ما هم ديگه رو دوس داريم.
از زماني كه اين اتفاق افتاده رابطه ما خيلي سرد شده خيلي باهم دعوا ميكنيم ياقهر هستيم سر چيزاي بيخود و الكي
خيلي نگران اين هستم كه ازهم جدا بشيم
ميشه راهنمايي بكنيد

 
اگر فرد مورد نظر شما براي ازدواج گزينه مناسبي باشد، شما مي توانيد از انتخاب خود دفاع كنيد يعني اگر شما از نظر عقلاني و بر اساس ملاك هايتان نه با هندي بازي و عاشق شدن افراطي، همسر آينده تان را انتخاب كرده باشيد و هم كفو بودن از نظر مذهبي، اقتصادي، فرهنگي، تحصيلات، قيافه و... را رعايت كرده باشيد مي توان گفت فرد موردنظر شما، گزينه مناسبي براي ازدواج است اما معمولا مخالفت والدين با فرد انتخابي فرزندشان، به دليل نداشتن ملاك هاي اصلي و هم كفو نبودن فرد با فرزند يا خانواده شان است. البته اين جمله به معني اين نيست كه هيچ پدر و مادري در اين باره اشتباه نكرده اند و هرگز تصميم هاي آنان نادرست نخواهد بود.

در بحث ازدواج، افراد بايد آمادگي هاي مختلفي را داشته باشند كه يكي از اين آمادگي ها، آمادگي خانواده است. آمادگي خانواده براي ازدواج هر فرزندي در چندين بعد قابل بررسي است.

به طور مثال باورهاي خانواده اهميت دارد، در بعضي خانواده ها ترتيب سني بچه ها اصلي ترين ملاك براي ازدواج آن هاست و هيچ گاه فرزند كوچك تر نمي تواند از فرزند بزرگ تر زودتر ازدواج كند. شرايط اقتصادي خانواده براي ازدواج فرزندشان هم شامل آمادگي خانواده محسوب مي شود. وقتي خانواده به هر دليل منطقي آمادگي لازم براي عروس كردن دختر يا داماد كردن پسر را ندارد، فرزندان نبايد با ناديده گرفتن دغدغه هاي والدين براي ازدواج در يك زمان خاص اصرار كنند.

مطمئنا هيچ پدر و مادري مانع خوشبختي فرزندشان نمي شوند حتي اگر با ازدواج او ۱۰۰درصد مخالف باشند. بنابراين اگر پدر يا مادري با فرد موردنظر فرزندشان براي ازدواج مخالف هستند، فرزندان بايد دلايل آن ها را بشنوند. اگر اين دلايل منطقي و عقلاني باشد، جوانان نبايد احساسي تصميم بگيرند و بگويند كه فقط ما ۲نفر مهم هستيم و پيوند قلبي ما ۲نفر همه مشكلات مان را حل خواهد كرد.

فرزندان بايد روي دلايل منطقي فكر كنند. اگر هم دلايل غيرمنطقي بود، در گام اول بايد در يك فضاي صميمي و يك فرصت مناسب با والدين خود صحبت كنند. جوانان بايد ملاك هايشان را براي پدر و مادرشان بازگو كنند و بگويند كه چرا و بر چه اساسي از اين انتخاب شان دفاع مي كنند.

با اين حال، ممكن است پدر يا مادر شما هم دلايلي داشته باشند كه از نظر شما منطقي نباشد در اين شرايط بهتر است از يك ناظر بي طرف كه مي تواند بزرگ فاميل باشد، كمك بگيريد تا او دلايل را بررسي كند. اين ناظر بي طرف بايد مورد تأييد والدين و فرزندشان باشد.

زماني كه پدر و مادر به هيچ وجه راضي نمي شوند و به عبارتي اصلا حاضر نيستند حرف هاي شما را بشنوند يا طرف مقابل را ببينند، بايد بدانيد كه الان زمان قانع كردن پدر و مادر نيست. شما بايد صبر كنيد تا پدر و مادر از فضاي عاطفي و هيجاني خود بيرون بيايند چون در فضاي هيجاني آدم ها نمي توانند خوب به مسئله نگاه كنند و تصميم بگيرند، بنابراين دختر و پسر بايد با درايت، صبر كنند تا زمان مناسب براي حرف زدن فرا برسد.

جوانان نبايد فراموش كنند كه همه ما چه قبل و چه بعد از ازدواج، به والدين مان نياز داريم. البته پدر و مادرها هم بايد به بحث اختيار در جوانان براي انتخاب همسر آينده شان توجه ويژه اي داشته باشند. بالاخره اگر جواني با فردي كه هيچ علاقه اي به او ندارد، ازدواج كند به احتمال زياد زندگي او شكست خواهد خورد و شايد باعث سرشكستگي اجتماعي خانواده اش هم بشود. پدر و مادرها بايد به فرزندانشان كمك كنند تا آن ها قدرت تصميم گيري و انتخاب صحيح را در خودشان افزايش دهند زيرا در غير اين صورت، اعتماد به نفس فرزندشان به شدت كاهش مي يابد.

ازدواج پيوند ۲نفر نيست، پيوند ۲خانواده است
ازدواج در ايران به معني پيوند ۲ نفر نيست، شما با ازدواج تان ۲خانواده و در برخي مناطق كشور ۲ طايفه را به هم پيوند مي زنيد و به همين دليل، خانواده سهم بزرگي در انتخاب و زندگي آينده فرزندان دارد.

آن قدر كه اگر پدر و مادر مخالف ازدواج شما باشند، سايه اين مخالفت همواره بر سر زندگي تان خواهد بود.

ازدواج با رضايت والدين، آرامش بيشتري را براي شما در پي دارد اگر والدين شما با دلايل نه چندان منطقي با ازدواج تان مخالفت مي كنند مي توانيد با چند راه حلي كه در ادامه خواهيد خواند، تلاش كنيد كه نظر مساعد آن ها را جلب كنيد.

۱ - اول از همه بگوييم كه تهديد، پرخاشگري، دعوا يا فرار از خانه و ... به هيچ نتيجه اي نمي رسد و فقط آتش معركه را بيشتر مي كند. بنابراين از فكر راه حل هاي بيهوده بيرون بياييد و بيشتر تلاش كنيد در سكوت و آرامش ماجرا را پيش ببريد.

۲ - با والدين تان صحبت كنيد، در شرايطي آرام و منطقي بحث را پيش بكشيد و سعي كنيد نظر مثبت شان را جلب كنيد. والدين شما، حتما دلايلي براي مخالفت شان دارند. آن ها را بشنويد و سعي كنيد فارغ از شور و شوق عاشقي و هيجانات مقطعي، اين دلايل را تحليل كنيد. شايد واقعا حق با آن ها باشد. مي توانيد اين دلايل را با فرد سومي كه به بي طرفي او اطمينان داريد در ميان بگذاريد و با او مشورت كنيد. اين فرد مي تواند دوست، استاد، بزرگ فاميل يا مشاور باشد.

۳ - والدين گاهي به خاطر بي اعتمادي به شما با انتخاب تان مخالفت مي كنند، چون فكر مي كنند به قدر كافي بزرگ و عاقل نشده ايد. در اين شرايط بايد دلايل خود را از انتخاب فرد مورد نظر تشريح كنيد و با صحبت هاي منطقي به پدر و مادرتان ثابت كنيد كه بزرگ و قابل اعتماد هستيد.

۴ - اگر هيچ كدام از راه ها نتيجه نداد، سعي كنيد همراه والدينتان پيش مشاور خانواده برويد و در شرايطي منصفانه درباره مشكل صحبت كنيد.


اگر مخالفت خانواده ها به اين دليل بود كه دو خانواده از نظر مذهبي در يك سطح نيستند، اگر اختلاف مالي فراوان بين خانواده ها وجود داشت، اگر فاصله سني شما و فرد مورد علاقه تان بسيار زياد است و اگر مخالفت والدين به دليل موجه نبودن شخصيت فرد موردنظر است (در حالي كه شما به اشتباه فكر مي كنيد، مي توانيد با قدرت عشق و صبر او را عوض كنيد) بهتر است به توصيه والدين تان گوش دهيد و بي گدار به آب نزنيد. حساسيت والدين در اين مسائل كاملا منطقي است و شما بايد در انتخاب تان دقت بيشتري داشته باشيد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۱:۱۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

از جمله مهمترين اصل در ازدواج ، شناخت كافي دو طرف از يكديگر است. در ازدواج هاي فاميلي اين اصل وجود دارد اما علاوه بر شناخت، علاقه هم مهم است. اصل ديگر كه خيلي مهم است، صداقت مي باشد. بي صداقتي از آفت هاي زندگي زناشويي است. اگر صداقت وجود نداشته باشد مشكلات بسياري به وجود مي آيد. اخلاق در زندگي مشترك يك اصل اساسي است. اگر همسر شما بد اخلاق باشد و به احساسات شما توجه نداشته باشد شما نمي توانيد از زندگي لذت ببريد. براي اين منظور آموزش قبل از ازدواج ضروري مي باشد. اهميت آموزش قبل از ازدواج به حدي است كه سبب مي شود فرد در انتخاب خود دچار اشتباه نشود. انتخاب در ازدواج بسيار حائز اهميت است و بايد به صورت صحيح صورت گيرد. يكي از مهمترين اصل ازدواج، اصل همسان گزيني است. همسان گزيني باعث مي شود تا زوجين در زندگي مشترك، تعارض كمتري داشته باشند. خيلي از جوانان تفاهم را با تشابه اشتباه مي گيرند. تفاهم يعني فرد، طرف مقابل خود را با آگاهي از نقاط ضعف و قوتش مي پذيرد. كساني مي توانند با ازدواج با يكديگر خوشبخت شوند كه اصل همسان گزيني را رعايت كرده باشند و با هم تفاهم داشته باشند.

مشاوره ازدواج تهران،بهترين مركز مشاوره ازدواج روانشناس خوب تهران روانپزشك خوب تهران مشاور ازدواج تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۸:۴۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

با سلام
من جواني ۲۲ ساله با همسرم كه ۲۰ سال دارند حدود ۹ ماه هست كه عقد كرديم
طبع بنده(مرد)گرم هست و تمايل جنسي بالايي دارم و در اوايل دوران عقد تا روزي ۵ مرتبه هم ميرسيد
ولي الآن كمي كاسته شده و ميانگين روزانه ۱ الي دوبار رابطه ي جنسي را نياز دارم تا عطش آن در وجودم كم شود
تا چند ماه ديگر هم به خانه خود ميرويم
ديگران (به طور سربسته)ميگويند زياد رابطه ي جنسي نداشته باشيد(پدر مرد)
و دليلش را هم نميگويند
من ميخواستم سوال كنم كه آيا اين ميزان رابطه ي جنسي كه در مواقع نياز هم انجام ميشود نه بر اثر دلخوشي يا موارد ديگر بد است يا نه؟
و چرا؟
در ضمن اين نكترو رو هم متذكر بشم كه تا حدود ۴ الي ۵ ناه بيشتر با رابطه ي غير دخولي دوام نياورده و از آن به بعد با وسايل پيشگيري كننده دخول كامل انجام ميشود
همسر من نيز از نظر تميل جنسي همانند من است و حتي از اين امر راضي است و من تا حد ممكن همسرم را به اوج لذت ميرسانم
با تشكر از زحمات شما


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۵:۰۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

خود واقعي چيست؟ هنگامي كه شما متولد شديد، شما كامل و بي نقص بوديد.

هيچكس انتظار اين را نداشت، شما نيازي به دعا نداشتيد .

يا اينكه چيزهايي مانند يوگا و مراقبه را براي برقراري ارتباط با خدا را انجام دهيد.

خود واقعي كودكي

شما كودكي تان را از دست نداديد و نيازي به پيدا كردن خود نداشتيد!

شما به طبيعت متصل بوديد و روحتان را لمس كرديد.خود واقعي چيست

شما كاملا آزاد بوديد، در خانه برقصيديد.

و آواز خواندن با هر صدايي را كه دوست داشتيد تمرين نموديد.

شما لباس هاي بنفش با نوارهاي قرمز و احساس فوق العاده اي در مورد خودتان داشتيد.

 • شما چيزي مانند تمام جهان را بررسي كرديد.
 • از آنجا كه واقعا بود! شما از خودآگاهي مطلع بوديد.
 • نمي ترسيديد عبور كنيد، و شما زندگي خود را لمس كرديد.
 • اما بيشتر ما در اين دنيا زندگي مي كنيم.خود واقعي چيست
 • بيشتر ما از ضررهاي طبيعي خود را از دست مي دهيم.
 • و بيشتر احساسات ما نابود مي شوند.

مركز “ مشاوره ستاره ايرانيان” تنها كلينيك شبانه روزي تخصصي و روانشناسي در ايران.

هيجان يادگيري

با شروع كارهاي كوچك، ما كاري را انجام مي دهيم كه والدين ما را خجالت مي دهد.

ما با نمرات بد به خانه مي رويم و متوجه مي شويم .خود واقعي چيست

كه تلاش هاي ما به اندازه كافي خوب نيست: اين بار ما بايد سخت تر كار كنيم.

ما ياد مي گيريم كه داشتن هيجان زيادي قابل قبول نيست: آرامش!

سنگين باش، مودب باش! كارتان را درست انجام دهيد، عجيب نيست!

اين پيام ها از محيط ما، والدين ما، معلمان، تلويزيون و اينترنت است.

ما ياد مي گيريم انگيزه هايمان را خاموش كنيم.

 • ما خودمان را شكست مي دهيم و در نهايت تصميم مي گيريم .
 • شخص ديگري باشيم كه حتي ممكن است به پذيرش آن اقدام نكنيم.
 • ما از خود مي پرسيم، چه كسي را بايد دوست داشته باشيم؟
 • تفاوت را ببين ؟! ما ياد مي گيريم كه نگوييم چه كسي هستم؟
 • اما بايد بگويم كه چه كسي بايد باشيم؟

پيدا كردن خود واقعي 

اين فقط زماني است كه ما تماس با روح خويش را از دست مي دهيم و زندگي ما غلط است.

چه كسي براي هر يك از ما متفاوت است و بستگي به انگيزه خانواده ما دارد.

چگونه والدين ما رفتار مي كنند و آنچه ما به آن توجه مي كنيم.خود واقعي چيست

زماني كه من يك بچه خوب هستم، پدرم من را خوشحال مي كند.

بنابراين من خوب هستم و مي توانم اعتبار زيادي داشته باشم، اين كار من است.

وقتي كه نمرات خوب دريافت مي كنم مامان به من بستني مي دهد.

مي خواهم دوباره انجامش بدهم.

 • من باهوش هستم و همچنان به دريافت نمرات خوب براي پاداش.
 • و حفظ اين نگاه افتخارآميز در چهره والدين ادامه خواهم داد.
 • وقتي والدين پول ندارند، با آنها مبارزه مي كنند.
 • بنابراين پول بيشتر به معناي شادي است.
 • من هرگز پولي نخواهم داشت.
 • من همه چيز را مي خواهم تا پول بيشتري دريافت كنم.
 • و ديگر در مورد هيچ چيز نگران نباشم.

موفق شدن خودواقعي 

من موفق خواهم شد و آنچه را مي خواهم به دست خواهم آورد.

روز به روز، تجربه پشت تجربه، در نهايت به پيدا كردن اينكه چه نوع شخصيتي هستيم منجر خواهد شد.

در اين فرايند، ما تبديل به افرادي مي شويم كه نيستند.

يك الگوي و راهي براي ساختن كه ما آن را “من” مي ناميم.

و اين محدود به كل شخصيت مي باشد.

اما پتانسيل واقعي ما خيلي بيشتر از آن است.خود واقعي چيست

شما كي هستيد؟ زمان آن است كه اين شخصيت را دگرگون كنيد و كشف كنيد.

كه چه كسي هستيد و چه چيزي در مورد خودتان پنهان و ناشناخته باقي مانده است.

 • هنگامي كه ما يك كودك بوديم، ما ياد گرفتيم .
 • كه چگونه از احساسات ناراحت كننده اجتناب كنيم.
 • تا وانمود كنيم كه همه چيز رو به راه است.
 • ما مشروط به سركوب درد بوديم.خود واقعي چيست
 • به ياد داشته باشيد زماني كه والدين ما براي آرام كردن ما گفتند:
 • «گريه نكنيد، چيزي نيست»؟
 • يعني همه اين ها احساس خوبي نيست و شما بايد آنها را پنهان كنيد.

خود واقعي چيست1

پنهان كردن احساس واقعي

 • هنگامي كه ما متولد مي شويم، ما مانند يك برگ كاغذ بزرگ هستيم.
 • كه هيچ چيزي در مورد آن نوشته نشده است.
 • شما باهوش و با ارزش هستيد و اين احتمال زيادي دارد و پس از آن زندگي آغاز مي شود.
 • آنها مي گويند شما فرياد نمي زنيد و بخشي از زندگي شما پنهان مي شود.
 • چيزي نيست كه ديگر شبيه آن ورق كاغذ باشد. فقط يك توپ كاغذ خرد شده است .
 • كه شما يك بار دوست داشتيد دستانتان را باز كنيد و به جهان بگوئيد:
 • “اين من هستم!” هنگامي كه ما سعي مي كنيم خود را به يك شخصيت تحميل كنيم.
 • ما تمام بخش هايي از خودمان را كه براي اين شخصيت مناسب نيستند.
 • سركوب مي كنيم: براي اينكه يك پسر خوب باشيد، بايد خشم را سركوب كنيد.

 

لذت بردن واقعي

اگر مي خواهيد لذت ببريد، بايد بخش هوشمندانه و جدي خود را ترك كنيد.

شما بايد تمام شادي خود را براي يك زندگي سخت فراموش كنيد.

شما بايد چيزهايي را كه باعث عصبانيت شما مي شوند، دنبال نكنيد.

در فرايند كشف شخصيت خود، بايد ذات خود را فراموش كنيد.خود واقعي چيست

انرژي زيادي را براي صرفه جويي در مصرف انرژي، صرفه جويي در هزينه.

حفظ ظاهر خود و تلاش براي گفتن چيزهايي كه باعث خجالت مي شوند، صرف كنيد.

شما بايد با تمام جنبه هاي خودتان ارتباط برقرار كنيد.خود واقعي چيست

هرچه زندگي شما تا به حال پيشرفت كرده است.

 • اگر شما خجالتي، برون گرا، اجتماعي، حواس پرت يا غيرقابل پيش بيني هستيد.
 • بايد بدانيد كه اين بالقوه نهايي شما نيست.
 • اين كاراكترها تنها الگوهايي هستند.
 • كه تا به امروز آموخته ايد تا آن را به آخر برسانيد.
 • اين ممكن است پاسخي در سن پنج، ده يا پانزده باشد.
 • و هنگامي كه شما به دنبال حمايت والدين هستيد.
 • خود واقعي بودن ارزش صرف وقت را دارد.
 • پس براي چه چيزي منتظريد ؟ از هم اكنون آغاز كنيد!

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۲:۳۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
در اين آموزش قصد داريم به طور كامل شما را با دستور NBTSTAT آشنا كنيم. اميدواريم تا پايان اين آموزش همراه ما باشيد.

دستور NBTSTAT چيست؟

NBTSTAT ابزاري است كه براي خطايابي Name Resolution در NetBIOS استفاده مي شود. NetBIOS over TCP/IP يا همان NetBT ، اسم هاي NetBIOS اي را به IP تبديل مي كند كه براي انجام اين تبديل، TCP/IP راه هاي گوناگوني را در اختيار NetBIOS قرار مي دهد؛ از جمله بررسي Local cache ، استفاده از كوئري هايWINS server ، Broadcast كردن ، استفاده از LMHOSTS و كوئري هاي DNS .

با استفاده از دستورNBTSTAT مي توان به اطلاعات مربوط به پروتكل هاي NetBT ، به NetBIOS name cache و جدول هاي كه در آن اسم هاي NetBIOS اي قرار گرفته و مربوط به Local Computer و Remote Computer است دسترسي پيدا كرد و در صورت لزوم اين اطلاعات را حذف و يا اصلاح كرد.

چگونگي كار با دستور NBTSTAT

اگر دستور NBTSTAT را بدون هيچ سوئيچي در خط فرمان وارد كنيد ، Help اين دستور به شمانمايش داده مي شود.

**در هنگام كار با دستور NBTSTAT به بزرگ يا كوچك بودن سوئيچ ها توجه كنيد !

ديدن وضعيت Connection هاي خود و NetBIOS Name Table و MAC Address كامپيوتر مقصد !

كافيست از دستور NBTSTAT –a استفاده كنيد.

به تصوير زير توجه كنيد:NBTSTAT –a Myhiva

[​IMG]همانطور كه ديديد براي هر كارت شبكه يك بخش جدا در نظر گرفته و چنانچه يك كارت شبكه بلا استفاده باشد زير آن Host Not Found نوشته ميشود. در اينجا فقط از كارت شبكه وايرلسم استفاده كردم (رنگ قهوه اي).

مي توانيد دستور بالا را با IP هم انجام داد :

NBTSTAT –A

NBTSTAT –A 192.168.1.117

*در دستور NBTSTAT –a هم مي توانيد از IP و هم از Computer Name مقصد استفاده كنيد اما با NBTSTAT –A فقط مي توانيد از IP استفاده كنيد.

منبع: هيوا شبكه
 

موضوعات مشابه

Last edited by a moderator: ديروز ساعت 00:59

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۸:۳۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

اين نام مجاز نمي باشد تناسلي در مردان از مهمترين اعضاي بدن بحساب مي آيد و گاهي بي توجهي بسيار ساده در اين مورد مشكلات زيادي را براي اقايان به بار مي اورد .

غلاف شدگي (invaginated):

يك اصطلاح تخصصي است كه پزشكان براي توصيف حالتي از آن استفاده مي‌كنند كه اين نام مجاز نمي باشد تناسلي مرد به داخل برگشته و باصطلاح غلاف شده است. اين اتفاق ممكن است براي شما نيز رخ دهد. به اين حالت اصطلاحاً اين نام مجاز نمي باشد تناسلي به دام افتاده نيز مي‌گويند كه معمولاً تا حدي ناشي از نوعي فشار شديد بر روي آن مي‌باشد. در واقع، اين نام مجاز نمي باشد تناسلي با فشار زياد مستقيماً به درون بافت چربي زيرپوستي واقع در ميان لگن و اين نام مجاز نمي باشد تناسلي فرو مي‌رود.

با توجه به عكس‌هاي نمونه‌هاي موردي اخير دكتر وانگ از قربانيان حادثه تصادف با موتور سيكلت، اين وضعيت، مشابه با غلاف خالي پوست كه بي‌شباهت به انتهاي خرطوم فيل نيز نيست، مي‌باشد. خبر خوب به گفته دكتر وانگ، اين است كه اين نوع تصادف بسيار نادر است. همچنين از طريق «استخراج با دست» و جراحي تا حد زيادي برگشت پذير مي‌‌باشد. او در گزارش مربوط به يك فرد خوش شانس مي‌گويد: «در اين حادثه، هيچ آسيب مستقيمي به اين نام مجاز نمي باشد وارد نشده بود.» و اين فرد پس از «استخراج»، بطور نرمال قادر به انجام عمل جنسي و دفع ادرار بود- كه البته مي‌توان گفت اكثر مبتلايان به SOB در اين ليست تا اين حد خوش شانس نمي‌‌باشند.

اين نام مجاز نمي باشد تناسلي ساكسوفوني يا Saxophone Penis:

در نتيجه بسته شدن غدد لنفاوي يا يك عفونت باكتريايي مرتبط با كلاميديا رخ مي‌دهد. بر اساس مطالعه موردي انجام شده در هند، در اين بيماري نادر، اين نام مجاز نمي باشد تناسلي متورم شده و از شكل خود خارج مي‌گردد. تورم و پيچ خوردگي آن را مي توان با دارو رفع نمود. دفع ادرار نيز بصورت نرمال قابل دستيابي است – البته چنانچه به پهلو بايستيد. اما انجام عمل جنسي امكان پذير نمي‌باشد.

سيم‌هاي متقاطع يا Crossed Wires:

درمان جراحي روده يا سرطان پروستات وخيم، در موارد بسيار نادر، منجر به «فيستول» مي‌شود؛ منظور از فيستول پاره شدن بافتي است كه مجراي ادرار را به انتهاي روده بزرگ يا مقعد متصل مي‌كند. از نشانه هاي ثبت شده اين حالت، چكيدن ادرار از ناحيه مقعد مي‌باشد كه يعني مدفوع راه خود را بسوي مجراي ادرار و مثانه پيش مي‌گيرد. البته اين مشكل كاملا قابل درمان است اما بهبود آن با توجه به مطالب منتشر شده از سوي دپارتمان اورولوژي دانشگاه يوتا، بسيار مشكل و زمان بر مي‌باشد.

چنانچه به هنگام آبتني در رودخانه آمازون شاهد پيرانا (نوعي ماهي كوچك)، كي‌من (نوعي سوسمار) و سفره ماهي (كه انتهاي دم آن تيغ هاي زهرآگين دارد) بوده ايد، احتمالا آسيب به اين نام مجاز نمي باشد تناسلي شما وجود دارد. ماهي به اين معروف است كه تيرهايي را بسوي دهانه اين نام مجاز نمي باشد تناسلي مردان در حال شنا، پرتاب كرده و مجراي ادرار را مختل مي‌كند. به محض فرو رفتن تير در اين نام مجاز نمي باشد تناسلي، اين گربه ماهي آبهاي شيرين، شبكه تيغ‌هاي چتر مانند خويش را باز مي‌كند و با لذت آنها را بسوي شما پرتاب كرده و اجازه مي‌دهد تا آنها به خون شما وارد شوند. خارج ساختن اين تيغ‌ها دردناك تر از آن چيزي است كه بتوان تصورش را كرد.

زنده بگور:

چنانچه تصادفاً قسمتي از بدنه اين نام مجاز نمي باشد تناسلي به هنگام ختنه همراه با پوست حشفه بريده شود، اين نام مجاز نمي باشد تناسلي در صورتي رشد مي‌كند كه به كيسه بيضه متصل مي‌باشد. در نتيجه، بدنه در لايه‌اي از چربي انباشه شده در اطراف اندام تناسلي «مدفون شده» يا گير مي‌افتد. تحقيقات انجام شده از سوي دانشكده پزشكي ويرجينياي شرقي نشان مي‌دهد كه خوشبختانه اين حالت كاملا با عمل جراحي بهبود مي‌يابد.

منحني دردسر ساز:

ايجاد پلاك بر روي اين نام مجاز نمي باشد تناسلي سبب بيماري پيروني يا انحناي اين نام مجاز نمي باشد مي‌گردد. به عبارتي وجود يك منحني دراماتيك بر روي اين نام مجاز نمي باشد تناسلي مرد كه به هنگام نعوظ دردناك بوده و عمل جنسي را با مشكل مواجه مي‌سازد. موضوع وحشتناك‌تر آن كه در ايالت متحده، تشخيص اين بيماري، هر ساله بين ۶۵ تا ۱۲۰ هزار مرد ميانسال گزارش مي‌شود. پزشكان در دانشگاه كاروليناي شمالي ميگويند دارو و جراحي مي‌تواند در درمان اين بيماري موثر باشد اما هيچ تضميني براي بهبود كامل آن وجود ندارد.

اين نام مجاز نمي باشد شكسته:

بنا به گفته پزشكان دانشگاه ايالتي اوهايو، وقتي هيچ استخواني براي «شكستن» وجود ندارد، مي‌تواني حفره‌هاي cavernosa اين نام مجاز نمي باشد تناسلي خود را «بشكنيد»- اين حفره‌ها لوله‌هاي استوانه‌اي شكلي هستند كه به هنگام نعوظ، مملو از خون مي‌گردند. چنانچه در حالت نعوظ – معمولا به هنگام رابطه جنسي شديد- اين لوله‌ها خم شوند، امكان پاره شدن آنها و جمع شدن خون در اين نام مجاز نمي باشد تناسلي وجود دارد كه منجر به تورم و از شكل افتادن اين نام مجاز نمي باشد تناسلي براي هميشه مي‌گردد و در صورت عدم انجام سريع عمل جراحي، عملكرد جنسي براي هميشه مختل مي‌شود.

تاتو ممنوع:

يك مرد پس از تاتوي نام همسرش بر روي اين نام مجاز نمي باشد تناسلي خويش، به مدت ۳ ماه از نعوظ دايمي اين نام مجاز نمي باشد نيمه سخت خود رنج برد. دليل آن، فرو رفتن سوزن تاتو در عمق اندكي بيشتر از حالت نرمال و ايجاد جريان غيرعادي فشار خون در اين ناحيه بوده است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۵:۱۱ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

زنم به من خيانت كرد:در تعهد  زناشويي واقعا ارتباط كامل وجود ندارد.

و متاسفانه، از آنجا كه شما فكر مي كنيد .

همسر شما به شما بسيار علاقه مند است، احتمال خيانت او وجود دارد.

به ياد داشته باشيد:

زنان بسيار باهوش و دقيق هستند.

و آنها را در برابر خيانت به عنوان يك باند حرفه اي ترك نمي كنند.

بنابراين شما بايد خاطرات خوبي داشته باشيد.

زنم به من خيانت كرد1

زنم به من خيانت كرد

 • در زير ده علامت اصلي وجود دارد كه ممكن است دلايل خيانت زنانه باشد اما لزوما نيست.
 • ازدواج و جدا شدن از خانواده مي تواند دليل مهم اول باشد. واقعيت اين است .
 • كه او ديگر علاقه اي به مسائل خانوادگي ندارد و تمايل خود را براي ارتباط با خانواده .
 • و دوستان خود از دست مي دهد، مي تواند دليل پشيماني و رذايل ناشي از خيانت باشد.

او ممكن است احساس خيانت به طرف مقابل داشته و مقابله با او را با دوستان .

يا خانواده خود براي يادآوري گناهان خود ترك كند.

بنابراين، مهم نيست كه چقدر او صادق و درست كار است، او مجبور خواهد شد.

تا وجدان كمتري را تا آنجا كه ممكن است به كار بگيرد.

افزايش تجاوز و ستيزه جويي مي تواند دليل مهم ديگر باشد.

مقالات سايت توسط تيم تخصصي مشاوران و روانشناسان “كانون مشاوران ايران “تهيه و پشتيباني شده است.

 افزايش تجاوز و ستيزه جويي

آن روزها درك و همدردي و رضايت شما را به پايان رسانده است.

او شروع به بحث با شما هر روز و با استفاده از هر گونه بهانه اي .

براي نزاع و نابود كردن شخصيت شما مي كند.

دوستي با يك فرد جديد علامت مهم ديگر است.

 • يكي از نشانه هاي خيانت، معرفي يك شخص جديد در حالتي است .
 • كه ممكن است از طرف زن دوست يا دوست قديمي ناميده شود.
 • او از ابراز جزئيات دوستي با شخص جديد خودداري كرده و تلاش مي كند.
 • تا آنها را پوشش دهد. اجتناب از پاسخ دادن به سوالات ساده بسيار مهم است.

هميشه از هر فردي كه حتي از پاسخهاي ساده و عادلانه خود به شما طفره مي رود .

مشكوك است يا از شما سوالاتي را مطرح مي كند اين نشان مي دهد.

كه جستجوي روحي براي دروغ گفتن ادامه دارد.

اهميت تغيير دادن عادت 

 • تغييرات در عادات را مهم بدانيد.
 • اگر او در جاي ديگري گرم است، قطعا متوجه تغييرات در عادات و روال خود خواهيد شد.
 • ديگر تمايل به رفتن به سينما وجود ندارد و هيچ بحثي در مورد حضور در كلاسها وجود ندارد.
 • معمولا، مردان دوست دارند با معشوقه جديد خود ملاقات كنند.
 • كه منجر به غفلت و اجتناب از مراقبت گذشته مي شود.
 • افزايش آرايش و رسيدن بيشتر به سر و وضع ظاهري خيلي مهم است.
 • همانطور كه خودتان در ابتداي رابطه خود بوديد كه سعي مي كرديد.
 • شايستگي هاي خود را به يكديگر نشان دهيد، اكنون او به طور ناگهاني اصرار دارد .
 • كه بيشتر تغيير كند و تغيير لباس و تغيير ظاهر خود را براي فرد ديگري تغيير دهد.
 • افزايش استقلال و استبداد ديگر نشانه مهم است. 
 • نشانه مهم اين است كه او از بدنه دو نفره خانواده جدا شده و به استقلال فكر مي كند.

افزايش استقلال و استبداد

او ديگر نمي گويد ما، علاوه بر انجام كار خود، مي گويد.

ما، و مايل نيست كه در مورد آينده در زندگي خود مشورت كند.

تغيير در زندگي جنسي يكي ديگر از دلايل بسيار مهم براي فهم خيانت در افراد مي تواند باشد.

 • تغييرات ناگهاني، عدم تمايل به رابطه و همچنين عدم رضايت، همانطور كه در گذشته بوده است.
 • مي تواند نتيجه يك دوستي و رابطه ديگر باشد. افزايش مشاركت در كارهاي بيرون از خانه.
 • و گشت و گذار با دوستان و ديگران هم مي تواند از نشانه هاي مهم در افراد باشد.
 • او مي گويد كه او ديگر براي انجام فعاليت هاي فوق العاده اي ندارد.
 • اما وقتي دوست او را مي خواند، او حاضر است و آماده است و مي رود.

 

چرا زنم خيانت كرد؟

او براي كار در خانه بسيار كم اهميت تر از بيرون از خانه است.

بي تفاوتي و بي اهميتي يكي ديگر از نشانه هاي مهم خيانت است.

بسياري از افرادي كه مي گويند زنم به من خيانت كرد اين مورد را در دسته موارد مشكوك مهم مي دانسته اند.

بدتر اينكه همسرتان تقريبا همه چيز را فهميده است؟

به نظر مي رسد بدتر است كه او ديگر متوجه نمي شود كه حتي شما يك موجود زنده هستيد.

همانطور كه موارد قبلي گفته شده هر كدام  به نوعي علامت خيانت است، اين نيز يك بحث قوي در مقابل است.

همچنين براي انجام كار خود بي تفاوت است. براي او مهم نيست كه كجا مي رويد و چه كاري انجام مي دهيد.

اگر شما نظر خود را بيان مي كنيد، مثلا بيان احساسات يا ظاهر خود، با يك پاسخ خنثي مواجه خواهيد شد.

زنم به من خيانت كرد

تاثير گفتگو كردن زوجين

 • به عبارت ديگر، اهميتي را كه شما به موضوعات مختلف به آن مي دهيد براي او بي اهميت شده است.
 • به ويژه اگر اين موضوع به طور مستقيم بر رابطه شما تاثير بگذارد

. واقع بين باشيد:

 • فكر نكنيد كه همسرتان هرگز به شما خيانت نمي كند .
 • و از سوي ديگر، بلافاصله او را هم به خيانت متهم نكنيد.
 • اگر همسر شما يكي از علائم بالا را داشته باشد، دليل آن است.
 • كه احتمالا چيزي اشتباه است در مورد او و نه اينكه موارد گفته شده است.
 • لزوما علت خيانت قطعي در او باشد.

با اين حال، با خواندن اين مقاله، يك فرصت خوب براي شما وجود دارد.

تا يك رويكرد منطقي نسبت به موارد بيابيد.

 • مورد مهم تر اين است كه اجازه ندهيد احساس بد مثل احساس حسادت.
 • در شما افكار شما را در مورد همسرتان خراب كند.
 • زيرا اشتباهات و نتيجه گيري هاي اوليه مي تواند رابطه را براي هميشه از بين برده است.
 • و ممكن است شما نيز در نهايت اشتباه كرده باشيد و خيانتي در كار نبوده باشد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۸:۱۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

پاسخ : كتك خوردن از همسر

نقل قول نوشته اصلي توسط arefehbanoo نمايش پست ها
من به دليل اينكه سن كمي دارم خيلي اوقات حرفايي كه درست نيست توي يه جايي ميزنم يا بعضي خطاهايي ازم سر ميزنه. همسرم باهام دعوا ميكنه و قبلنا منو كتك ميزد الان خودشو كنترل ميكنه چند وقت بود كتك نميزد تا چند وقت ژيش چون ژريود بودم اعصابم خورد بود فاميلاشون تانصف شب توي ژارك بودن ماهم باهاشون بوديم يكمي غر زدم كه بريم خونه من درد دارم خونه كه اومديم فرداش باهام دعوا كرد و كتكم زد... در ضمن من تو دوران عقدم... آيا شوهرم حق داره منو بزنه؟؟؟ راهنماييم كنيد...
با سلام
دوست عزيز لطفا بفرماييد سن شما و همسرتون و نحوه اشنايي تون به چه صورتي بوده؟

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۴:۰۷ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

سلام ببخشيد من الان دو ماهه ازدواج كردم ولي همسرم هيچ ميل جنسي نسبت به من نداره و در حرف هاشون ميگن كه طرفدار سكس از نوع bdsm هستن كه من واقعا هيچ علاقه اي به اين نوع رابطه ندارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

 

پاسخ (1)


مازوخيستي

BDSM) به صورت خلاصه به رفتارهاي ساديستي (دگرآزاري) و مازوخيستي (آزارخواهي) مي‌گويند .
كه طي آن يك‌نفر با علايق ساديستي (Dom/سلطه‌گر) با يك‌نفر كه علايق مازوخيستي دارد .
(Sub/سلطه‌پذير) قرار مي‌گذارند.
كه در طول رابطه، فرد سلطه گر سلطه پذير را مورد تحقير و آزار جسمي و رواني قرار دهد..
اين رابطه‌اي كاملاً توافقي بوده است.
و هر دو طرف (سلطه گر از تحقير كردن و آزار دادن، و سلطه پذير از تحقير شدن و آزار ديدن) لذت مي‌برند.
و راضي به اين اعمال هستند.
پس دوست عزيز شما اول بايد در اين مورد با مشاوري مجرب مشورت كنيد.
چون اگر تمايلي در اين فرد براي تغيير نباشه .
كاري از دست كسي ساخته نيست و شما بايد تصميم جدي اتخاذ كنيد .
در اين مورد ميتونيد با متخصصين كانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد
دفتر قيطريه:
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ويژه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۲:۱۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
با سلام و خسته نباشيد خدمت مشاور عزيز
من نوشين هستم ۲۶ سالمه ـ ادم مذهبي و مقيد در حد توانم هستم ـ ۷ سال پيش يكي از همكلاسي هاي دانشگاهم بدون هيچ رابطي به خواستگاري من اومد وقتي حرفاشو شنيدم و خودش رو ادم مذهبي مودب و عاشق من معرفي كرده بود ايشون رو با همه ي شرايط بيكاري و هيچي نداشتنش با كمال احترام قبول كردم و عقد كرديم دوماه بيشتر از عقد نگذشته بود ك كم كم رفتارش تغيير كرد يعني خود واقعيش مشخص شد ـ ايشون يه ادم عصبي پرخاشگر بهانه گير عيب جو خودخواه و بددهن  و ...........بود و هست و متاسفانه در مورد خودش  ميگه من خوبم و همه ي ادماي دنيا بدن  ـ ۳ سال اول زندگيم ب هيچكس نگفتم و فكر ميكردم درست ميشه و چون ميديد ك نميگم بدترين بلاها رو سرم مي اورد ديگه خسته شده بودم و با خانوادمو خانوادش مطرح كردم اما از اونجايي ك همسرم جلوي همه خودش رو عاشق و شيفته و مطيع من جلوه ميده كسي باور نكرد و من رو تحقير كردن ۷ ساله ك ميگذره بارها ب خانوادش صحبت كردم اما هرگز جوابي نميگيرم ميليون ها بار بهش فرصت دادم اما هربار بدتر از قبل و متاسفانه ذره اي قبول نداره ـ دوران خيلي سختي رو كشيدم احساسم اعتمادم نشاطم اميدم ارزوم و خيلي چيزامو از دست دادم در حدي شدم ك حتي ناي نماز خوندن هم نداشتم شبانه روز تو اين سالها گريه كردم و بارها ب مرز مرگ رسيدم خدا منو ببخشه و حتي ب خودكشي و فرار هم فكر كردم اما از خدام ترسيدم هميشه تنها بودم اسيب روحي شديدي خوردم ـ حالا ديگه احساسي ب هيچكس ندارم گوشه گير و تنها تر از هميشه ام  بارها ب مشاوره رفتم امجوابي نگرفتن همه ي تلاشهامو كردن خوبترين رفتارهاو انجام دادم اما بدتر شده و ايشون فرق خوبي و بدي رو نميفهمن ـ  در حال حاضر ب همسرم حسي ندارم ديدنش بودنش و حتي شنيدن صداش من رو از درون ازار ميده اما بروش نميارم متاسفانه ديگه توانايي اينكه خشممو براش كنترل كنم ندارم ديگه خوب هم بشه من علاقه اي بهش ندارم اما اون فقط ب زبون ميگه منو دوست داره ك توي رفتار دقيقا عكس اينه و ميگه من طلاقت نميدم كور خوندي  ـ بخاطر حالو روزم احساس گناه شديد ميكنم از اينكه كم بودم از اينكه نميتونم هيچ كار مفيدي انجام بدم احساس پوچي ميكنم توانايي ارتباط با ديگران رو ندارم ـ فكر ميكنم اگه جدا بشم صلاح خدا نيست و اگه هربلايي سر خودش و خانوادش  بياد من مقصرم من با خانوادش رابطه ي خوبي دارم و هرگز نميخوام ذره اي بي احترامي كنم  همش ميگم خدا ازم انتظار داره ك صبوري كنم و بمونم اگه جدا بشم خدامو از دست ميدم  ـ نميخوام ديگه خدامو از دست بدم من جز خدا كسيو ندارم ممنون ميشم راهنماييم كنيد با تشكر
 
 
 
1 پاسخ
پاسخ داده شده 2 روز قبل توسط دكتر روانشناس حرفه اي (51,080 امتياز)
با سلام دوست عزيز
بنده نمي دونم شما پيش مشاورها كه مي رفتيد دقيقا چي مي خواستيد و اونها چه چيزي رو  به شما گفتند كه جواب نگرفتيد منتهي دقتي مي بينيد البته طبق گفته هاي خودتون كه شرايط سختي وجودددارد كه تحملش براي شما سخت است ..چرا صبوري اينجا صبر هيچ اثري ندارد چون طرف مقابل متوجه نمي شود رفتارش اشتباه است البته طلاق هم اصلا نبايد مطرح شود و درست هم نيست كه مطرح شود .
چرا كه  طلاق اخرين راه حل است نه اولين راه حل ...اگر همسر شما صرفا رباني ابراز مي كند و واقعا شما تحت فشار هستيد كه چرا واقعا بيان نمي كند بايد با خودش صحبت مي كرديد و مي گفتيد با اين شرايط ادامه زندگي براي شما واقعا سخت شده و نمي توانيد
ببسنيد بحث طلاق نه ولي اينكه اگر ايشون اصلاح نشن در زندگي شما تاثير منفي دارد در روابط زناشويي و همه موارد ديگري كه وجود دارد شرايط براي شما سخت خواهد شد
بايد د نظر داشته باشيد كه به هر حال بحث خودكشي و فرار در موزد افراد ضعيف اتفاق مي افتد مساله كه براي شما اهميت خواهد داشت اين است كه بدانيد به هر صورت  ايشون شرايط نامناسب روحي ايجاد كردند و خب چندين سال است كه شما تحت فشار و عذاب هستيد پس ايشون بايد بدانند كه شما همراهي خانوادتون رو داريد يعني بايد شرايط رو به خانوادتون بگيد تا حمايت كنند و به هر حال پشت شما باشند تا ايشون رفتارش رو اصلاح كنه و فكر نكنه همه با شما مخالفن و ايشون رو قبول دارند به هر حال اين مساله بسيار مهمي است كه بايد در نظر داشته باشيد ..
در هر صورت  نياز به مراجعه حضوري است تا شرايط دقيقا بررسي و ارزيابي شود و به شما در جهت رفع مساله كمك شود ..به هر حال اميدوارم مراجعه داشته باشيد و مساله به درستي مديريت و حل شود همسر شما كاملا با خصوصيات اخلاقي شما اشنا شده كه اصلا نمي خواهد در رفتارش تغيير ايجاد كند و شايد فكر كند شما مقصر هستيد البته كه شما هم در حاهايي درست رفتار نكرديد و به اين رفتارها دامن زديد
به هر حال موفق باشيد

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۹:۳۵ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
مركز مشاوره ازدواج اردبيل

مركز مشاوره ازدواج اردبيل

اردبيل جزو يكي از شهرهاي باستاني و تاريخي ايران به حساب مي‌آيد.

اين شهر در نزديكي مرز جمهوري آذربايجان واقع مي باشد.

و داراي ارتفاع هاي فراوان مي باشد و جزوه سرد ترين شهرهاي ايران به حساب مي‌آيد.

كه داراي جاذبه‌هاي فراواني مي‌باشد.

مركز مشاوره ازدواج اردبيل

معرفي شهر اردبيل

اين شهر در ۵۹۱ كيلومتري تهران و ۲۱۹ كيلومتري شهر تبريز قرار دارد.

چهره عمومي اردبيل متاثر از ارتفاع هاي كوهستان سبلان ، طالش و بزقوش مي باشد.

كه اين عوامل معمولي موجب مشهور شدن آن شده اند كه از اين ناحيه اي مي باشد.

كه در قسمت شرقي آذربايجان و بالق چاي از آن ناحيه مشروب خواهد شد.

مركز اين استان شهر اردبيل كه در  ارزش مالي قرار دارد.

اين شهر در قسمت فلاتي به صورت دايره شكل ساخته شده است.

و داراي كوه هاي زيبايي مي باشد كه آن را به احاطه كردن پرداخته اند.

در قسمت غربي اين فلات آتشفشان هاي خاموش سبلان واقع مي باشد .

كه پيوسته در برف مي باشد.

موقعيت جغرافيايي اردبيل

شهر اردبيل در بين دشتي با همين اسم در ارتفاع ۱۵۰۰ متري از سطح دريا.

و در ميان كوههاي سبلان در قسمت شمال غرب فلات ايران قرار گرفته است.

و داراي زمستانهاي سرد و همينطور تابستان‌هاي معتدل مي‌باشد.

مردم اردبيل آذربايجاني مي باشند و زبان مردمان آن به تركي آذربايجان مي‌باشد.

كه حدوداً از ۹۰۰ سال قبل به ندرت از زبان تالشي به همراه مهاجرت كردن.

اقوام ترك تبار به تركي آذربايجاني تحول پيدا كرد.

ولي هنوز ناحيه هاي خلخال و عنبران و بعضي از نقطه هاي ديگر .

به زبان آذري باستان تالشي صحبت مي كنند.

مطالب و مقالات سايت ” مشاوره خانواده” توسط تيم تخصصي مشاوران و روانشناسان تهيه و پشتيباني شده است.

گرايش مذهبي اردبيل

مذهب بيشتر مردم اين شهر اسلام مي باشد.

همينطور از مسيحيان شهر كه بيشتر ارمني هستند .

در زمان هاي گذشته به اين شهر مهاجرت كردند.

اردويل از دو كلمه ارد + ويل ايجاد شده است .

كه “ارد” اسم روز  بيست و پنجم از هر ماه .

و نيز اسم يكي از فرشته هاي زرتشتي مي باشد.

و به معناي قانوني و مقدس مي باشد.

بنابراين اردبيل تحريف شده از واژه ي “اردويل” يعني شهر مقدس مي‌باشد.

در اردبيل مركز مشاوره ازدواج خوبي واقع مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۷:۳۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
 
نقل قول نوشته اصلي توسط MAHMUD نمايش پست ها
با سلام

من دانشجوي ترم 4 هستم
2 سال از درسم باقي مونده دو سال هم سربازي بايد برم
با رشته تحصيليم مشغول به كارم و درآمد متوسطي دارم

مدت زياديه به خانمي علاقه دارم و ايشون هم به من علاقه داره

ميخواستم ببينم دوستاني كه با تجربه تر هستن ، به نظرشون درسته من با اين شرايط ازدواج كنم؟؟
اگه بخوام اين مدت نامزد بمونم چه مشكلاتي جلو روم هست؟؟

و اينكه با مخالفت خانواده ام چيكار كنم و چي جوري راضي شون كنم

ممنون از اينكه خونديد
دوست عزيز تا شرايط لازم براي ازدواج و قبول مسئوليت رو نداشته باشيد ؛ فكر ازدواج اشتباهه

زندگي مشترك و حتي نامزدي هزينه داره و شما در بهترين حالت بايد خودون رو در شرايط آينده تصور كنيد

از اين طريق بهتر ميتونيد شرايط رو درك كنيد ...

پس صرف دوست داشتن مهم نيست و شما بايد شرايط ازدواج رو هم داشته باشيد

و مسلما" چون چنين شرايطي رو نداريد از طرف خانواده درخواست شما جدي گرفته نميشود

اولين نياز داشتن يك كار با درآمد مناسب و قابل اعتماده كه بتونيد بر اون اساس زندگي رو بسازيد

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۶:۰۱ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

هيچ فردي بدون عيب و نقص نيست و هركسي داراي كاستي هايي است. اما يك سري ويژگي ها هست كه اگر آنان را ناديده بگيريم باعث ضررهاي جبران ناپذيري براي ما مي شود. تحت هيچ شرايطي با افرادي كه داراي اين ويژگي ها هستند ازدواج نكنيد. اين ويژگي ها شامل:

۱-اعتياد به مواد مخدر

۲- خشمگيني بيش از حد

۳- كنترل بيش از حد

۴- اختلال جنسي

۵- ناتوان بودن فرد در دفاع از همسرش در مقابل ديگران

فكر كردن به اين كه در آينده همسر شما اعتيادش را ترك ميكند و يا اخلاق بدش را كنار مي گذارد، ديوانگي محض است.

 

مشاوره تلفني خانواده مشاوره ازدواج مشاوره خانواده مركز مشاوره مشاوره تلفني مشاوره خانواده تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۴:۰۵ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

سلام و وقت بخير خدمتتون.
من يه دختره ۱۷ ساله هستم ك از ۲ سالو نيمِ پيش ي روز شاد هم نداشتم(يعني دلم هيچوقت تو اين مدت شاد نبوده و حتي اگر روزي هم گذروندم ك پر از شادي بوده،باز توي دلم پره غم بوده)
موضوع دقيقا از دوسالو نيمه پيش شروع ميشه ك من كلاس نهم بودم و با اصرار دوست صميميم با پسري دوست شدم.من تا اون موقع هيچي از معناي عشق نميفهميدم و معناي اينكه چرا پسر و دختري با هم دوست ميشند رو متوجه نميشدم.
وقتي من از سمت اون پسر محبت و ابراز علاقه ديدم رفتم سمتش اخه تاحالا كسي مثل اون قربون صدقم نرفته بود،كسي مثل اون بهم محبت نكرده بود حتي بابام.من يادم نمياد تاحالا بابام بغلم كرده باشه و يا حتي بوسم كرده باشه يا بهم ابراز علاقه كرده باشه.از نظر اون همينكه نياز هاي ماليمو برطرف كرده يعني نياز هاي عاطفيمم برطرف كرده.خلاصه ك من با اون آقاپسر دوست شدم روز به روز ك ميگذشت وابستگيم بهش بيشتر ميشد اما اون منو بخاطر خودم نميخواست و بخاطر سكس ميخواست اما من انقدر نفهم بودم و فاز عاشقي برداشته بودم ك برام مهم نبود(اينم بگم ك من با اين حال ك اون موقع نفهم بودم اما اصلا نزاشتم حتي نوك انگشت اون بهم بخوره خداروشكر)
خلاصه گذشت و گذشت تا ي روز پدر و مادرم از اين قضيه باخبر شدن…ديگه جهنم من از همون روز شروع شد.مامانم منطقي تر برخورد كرد اما پدرم با بدترين وضع ممكن باهام برخورد كرد(كتكم زد،گوشيمو ازم گرفت،حرفاي بد بهم زد،باهام تا چن هفته قهر كرد،)همه و همه اين عكس العمل هايي پدرم نشون داد باعث شده تا هنوزم ك هنوزه وقتي يادش ميوفتم حالم بد بشه و بي اختيار اشك از چشمام بريزه…بعد اينكه خانوادم موضوعو فهميدن انقدرررر پدرم شرايطو برام بد كرده بود ك دست ب خودكشي زدم و دستمو با تيغ زدم ولي خودكشيم نا موفق بود و فقط كار ب بخيه زدن كشيد.حيييف كاش همون موقع ميمردم.
از اون روز ب بعد زندگيم تغيير كرد،رفتار پدرم و تا ندودي مادرم خيييلي باهام تغيير كرد.بابام ك تا همين چن ماه پيش ميگفت با اون كاري ك كردي از چشمم افتادي و ديگه اون دختر سابق نيستي برام.ديگه مثل سابق بهم اعتماد نداشتن….
الان من من شديدا به سيم كارت احتياج دارم اما اونا هنوز منو نبخشيدن و واسم نگرفتن.نميدونم تا چ حدودي در جريانين ولي تا اونجايي ك من در جريانم همه دخترايي ك اصراف من هستن كمه كم با ي پسر دوست بودن و با اين حال ك خانوادشون فهميدن اما بعد چن وقت سيم كارت و گوشيشونو داشتن اما من نه…
واقعا خجالت ميكشم ‌ك جلوي دوستام من سيم كارت و تلگرام ندارم نميتونم هم بهشون بگم من سيم كارت ميخوام،گوشي دارم اما اگر نداشته باشم بهتره چون هيچي توش نيست فقط بعنوان دوربين ازش ميشه استفاده كرد.الانم ك به شما پيام دادم با گوشي مامانم پيام دادم.
نميدونم چرا اينو درك نميكنن ك هركي ك ي اشتباهي تدي گذشتش كرده نبايد تا آخر عمرش مجازات بشه خب شايد اون تغيير كرده باشه.بابام يه آدم خيلي بي منطقيه اصلا حرف حساب سرش نميشه و فقط بايد حرف حرب خودش باشه چ درست چ غلط.
من ن دوستي دارم ك حرفامو باهاش بزنم ن تفزيحي ميرم ن چيزي.تنها تفريح من مدرسه و كلاس زبان رفتنمه ك اونم ي روز درميون يك ساعتو نيم بيشتر نيست.وگرنه وقتاي ديگه و حتي روزاي تعطيل و آخر هفته ها ما كلا خونه ايم و هيچ تفريحي نداريم.
واقعا حالم بده و اين بد بودن حالم از دوسالو نيم پيش ك اونطوري جلو خانوادم خراب شدم همراهم هستش.هر شبم گريه اس.ديگه خنده از رو لبام رفته.از خانوادم مخصووووووووووووصا از بابام متنفرم چون هيچ محبتي از سمتش نديدم ك بخوام دوستش داشته باشم فقط پول خرج كردناشو ديدم‌(اونم فك ميكنه محبت يعني همين).از خودم و زندگيم متنفرم
همش به خودكشي فكر ميكنم،همش راه هاي خودكشي رو توي زندگيم مرور ميكنم.اصلا نميفهمم چرا آدما اينهمه خودشونو ب سختي ميندازن و هي ب دنبال زندگي بهترن؟تا وقتي خودكشي هست چرا آدم بايد ب ميزاي ديگه فك كنه؟همه فكرم خودكشيه.اصلا زندگيو دوست ندارم.ب زندگيه همه حسوديم ميشه حتي زندگي فقرا ولي از زندگي خودم متنفرم.شبو روزم همش گريه اس همششششششش
توروخداااااااااا كمكم كنيد.
آيا من افسردگي دارم يا نه؟
من شرايطم براي مشاور حضوري رفتن خيلي سخته اما اگه بدونم ك افسردگي دارم بالاخره ي جوري راهي براي رفتن پيش مشاور حضوري پيدا ميكنم تا خودمو درمان كنم،آخه خيييلي دلم ميخواد حتي واسه يه روزم ك شده دلم خوش باشا و وااااقعا از ته دل خوشحال باشم ن فقط ظاهري و از ته دل بخندم و احساس خوشبختي كنم.
لطفااااااا كمكم كنيد.خواااااااهش ميكنم كمكم كنيد.دارم ديوونه ميشم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۲:۲۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 4037
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تخفیف لند