مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

                     مركز مشاوره زنان


مشاوره فردي و امور مربوط به آنبهترين سايت مشاورخانوادهسال 1391. 4.6

چرا ارتباط جنسي بسيار مهم است؟
اكنون همه مي‌دانيم كه ارتباط جنسي براي مردان و فضاي عاشقانه و رمانتيك براي زنان بسيار اهميت دارد، اما ديل آن را نمي‌دانيم. بدون درك عميق‌تر از تفاوت‌هاي بنيادي، زنان اهميت ارتباط جنسي را در مردان دست كم گرفته و بسياري از اوقات آنها را به خاطر خواستن ارتباط جنسي مورد انتقاد قرار مي‌دهد.
زماني كه زن دلايل واقعي اين كه چرا بعضي از مردان فقط به ارتباط جنسي فكر مي‌كنند را كشف كند، انتقاد كمتري خواهد كرد. با دركي عميق‌تر از تفاوت‌هاي جنسي‌مان بر اساس پيشرفت‌هاي تاريخي و شرايط اجتماعي، زن مي‌تواند دليل آن را بفهمد. براي بسياري از مردان تحريك جنسي كليدي براي كمك به آنها براي ايجاد ارتباط و درك احساسات عاشقانه است.
ارتباط جنسي براي مردان و فضاي عاشقانه و رمانتيك براي زنان بسيار اهميت دارد. بدون درك عميق‌تر از تفاوت‌هاي بنيادي، زنان اهميت ارتباط جنسي را در مردان دست كم گرفته و بسياري از اوقات آنها را به خاطر خواستن ارتباط جنسي مورد انتقاد قرار مي‌دهد. در طي ارتباط جنسي است كه قلب مرد گشوده مي‌شود، او اين اجازه را پيدا مي‌كند كه احساسات عاشقانه و گرسنگي عشق را تجربه كند. بدون اغراق، تنها ارتباط جنسي است كه احساس نياز براي عشق را به مرد مي‌دهد، در حالي كه دريافت عشق به زن كمك مي‌كند تا گرسنگي جنسي را احساس كند.
زنان براي اين‌كه احساس كنند مورد توجه و علاقه واقع شده‌اند، نياز به ايجاد فضايي رمانتيك دارند. در طي سال‌ها مهمترين خواسته آنها براي رشد و پرورش عشق در ارتباط جنسي، تك‌همسري بوده است. مرد مي‌تواند فضايي رمانتيك را بسازد، ولي اگر اين رابطه، رابطه تك‌همسري نباشد، عشق در زن ارضاء نخواهد شد. عشق و فضاي رمانتيك به زن القا مي‌كند كه او منحصر به فرد است و زن احساس ويژه بودن نمي‌كند، مگر اين‌كه بداند تنها زني است كه مورد عشق و محبت همسرش است. عشق و فضاي رمانتيك به زن القا مي‌كند كه منحصر به فرد است.
همانطور كه زن مسن‌تر مي‌شود، توانايي‌اش براي احساس و بيان عشق افزايش پيدا مي‌كند. اگر چنين عشقي را احساس كند، مي‌تواند به همسرش اعتماد كند كه هميشه به خاطر او حضور دارد. اگر زن احساس كند كه با زن ديگري مقايسه مي‌شود يا با زن ديگري مجبور است رقابت كند، نمي‌تواند در فضايي باز رشد كند. اگر احساس كند كه همسرش روابط نامشروع دارد، ممكن است عشقش كاملا سركوب شود، او نياز به فضايي پاك و راحت دارد تا شكفته شود. نه‌تنها زن، بلكه مرد نيز از تك‌همسري نفع مي‌برد. زماني كه مردي مورد اعتماد همسر است، ديگران نيز به او اعتماد مي‌كنند. رابطه جنسي تك‌همسري نه‌تنها به مرد غنا مي‌دهد، بلكه ميزان اعتماد به نفس او را به بالاترين درجه مي‌رساند.                                                          مشاور خانواده


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۲۳:۲۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

روز جهاني ايدز با توجه به تاكيد كردن نهاد جهاني بهداشت بر الزامي بودن دسترسي ۳۶.۷ ميليون  بيمار دچار ويروس

اچ آي وي  با هدف جهاني سالم بودن تا سال ۲۰۳۰ ميلادي، شعار كمپين  روز جهاني اچ آي وي  به عنوان

“سالم بودن من حق من” انتخاب كرده اند.

مبارزه با ننگ بودن اجتماعي در  روز جهاني ايدز

‏hiv ويروسي مي باشد كه به سيستم دفاعي بدن  حمله مي كنند دفاعيه اين سيستم را در برابر عفونتها و

بعضي از انواع سرطان ها ضعيف مي كنند.

اين ويروس به رويكرد سلول هاي سيستم دفاعي بدن صدمه مي‌زنند و اختلال آن مي شود و بنابراين به

تدريج اشخاص آلوده  به اين ويروس شدن سيستم ايمني بدن مي شوند.

ايدز و گزارش بهداشت جهاني

بر اساس گزارش نهاد جهاني بهداشت،  در حال حاضر ۵۴ درصد بزرگسالان و ۴۳ درصد كودكان  كه به اين

ويروس مبتلا شده اند معالجه هاي مادام العمر آنتي رتروويرال  دريافت كرده اند. اگرچه كوششهاي زيادي

براي بيشتر شدن اطلاعات عمومي درباره ي اين بيماري عفوني احتياج مي باشد ولي نكته ي ديگري وجود

دارد كه  پوشش دهي برنامه Global artبراي خانم‌ هاي حامله و شيرده كه مبتلا به اين ويروس مي باشند

تا ۷۶ درصد بيشتر شده است.

همچنين در صورتي كه در سال ۲۰۰۰ ميلادي تنها ۶۸۵ هزار بيمار  مبتلا به اچ آي وي به معالجه

آنتي رتروويرال  در دست داشتند ولي تا ژوئن ۲۰۱۷ ميلادي حدود ۲۰۹ ميليون نفر از اشخاص  محتاج به

معالجه به اين داروهاي پر اهميت  دسترسي پيدا كرده اند.

كمپين روز جهاني ايدز

در كمپين روز جهاني از همه مردم در سراسر دنيا تقاضا مي شود كه به برنامه هاي مبارزه با “ننگ

اجتماعي”  در ارتباط با اين بيماري پيوند پيدا كنند و به همين ترتيب براي توقف كردن منتقل شدن و

شيوع اين ويروس همكاري كنند. هدف از به وجود آوردن اين كمپين ها و برنامه‌ ها شناسايي به موقع ايدز

مي باشد  زيرا همين اقدام اوليه، ارزش بسياري براي به دست آوردن هر چه سريعتر بيمار به معالجه هاي

تخصصي و حياتي مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۵:۰۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

همراز يكديگر باشيم

در يك دهكده اي دور افتاده دو تا دوست زندگي مي كردند. يكي از اونها جانسون و ديگري پيتر بود. اين دو تا از كودكي با هم بزرگ شده بودند. آنقدر اين دو دوست رابطه خوبي با هم داشتند كه نصف اهالي دهكده فكر ميكردند كه ِاين دو نفر با هم برادرند. با اين حال كه هيچ شباهتي به هم نداشتند. اما اين حرف اهالي نشان از اوج محبتي بود كه بين اين دو نفر وجود داشت. هميشه پيتر و جانسون راز دلشون رو به همديگه ميگفتند و براي مشكلاتشون با همديگه همفكري ميكردند و بالاخره يه راه چاره براش پيدا مي كردند. اما اكثر اوقات جانسون اين مسائل رو بدون اينكه پيتر بدونه با دوستاي ديگه اش در ميان
ميگذاشت.


وقتي پيتر متوجه اين كار جانسون مي شد ناراحت مي شد اما به روش هم نمي آورد. چون آنقدر جانسون رو دوست داشت كه حاضر نبود حتي براي يك دقيقه تلخي اين رابطه رو شاهد باشه. به خاطر همين احترام جانسون رو نگه مي داشت و باز هم مثل هميشه با اون درد دل مي كرد. سالها گذشت و پيتر ازدواج كرد و رفت سر خونه زندگيش، اما اين رابطه همچنان ادامه داشت و روز به روز عميق تر مي شد. يه روز پيتر مي خواست براي يه كار خيلي مهم با خانواده اش بره به شهر. به خاطر همين اومد و به جانسون گفت من دارم مي رم به طرف شهر، اما اگه امكان داره اين كيسه پول رو توي خونت نگهدار تا من از شهر برگردم.


جانسون هم پول رو گرفت و رفيقش رو تا دروازه خروجي بدرقه كرد. وقتي داشت به خونه برمي گشت، سر راه رفت پاتوق خودش و شروع كرد با دوستاش تفريح كردن. هوا ديگه داشت كم كم تاريك مي شد و جانسون با دوستاش مي خواست خداحافظي كنه. اما دوستاش گفتن هنوز كه زوده چرا مثل هر شب نمي ري؟ اونم گفت كه پولهاي پيتر توي خونست و بايد زودتر بره خونه و از پولها مراقبت كنه. خلاصه خداحافظي كرد و رفت. وقتي رسيد خونه سريع غذاشو خورد و رفت توي اتاقش. پولها رو هم گذاشت توي صندوقش و گرفت تخت تخت خوابيد. بي خبر از اتفاقي كه در انتظارش بود ...


بله درست حدس زديد. چند نفر شبونه ريختن توي خونه و پولها رو با خودشون بردند! جانسون صبح كه از خواب بيدار شد متوجه اين موضوع شد و از ناراحتي داشت سكته مي كرد ! تمام زندگيش رو هم اگه مي فروخت نمي تونست جبران پولهاي دزديده شده رو بكنه. از ناراحتي لب به غذا هم نزد. دم دماي غروب بود كه ديد صداي در مياد. در رو كه باز كرد ديد پيتر اومده تا پولها رو با خودش ببره. وقتي جانسون ماجرا رو براش تعريف كرد، پيتر به جاي اينكه ناراحت بشه و از دست جانسون عصباني باشه، شروع كرد به خنديدن و گفت مي دونستم، مي دونستم كه بازم مثل هميشه نمي توني جلوي زبونت رو بگيري. اما اصلاً نترس. چون من فكرشو مي كردم كه اين اتفاق بيافته. به خاطر همين چند تا سكه از آهن درست كردم و توي اون كيسه ريختم و اصل سكه ها رو توي خونه خودم نگه داشتم و چون مي دونستم كه كسي از اين موضوع با خبر مي شه و تو به همه مي گي كه سكه ها پيش تو بوده، خونه من امن تر از تو بود. الآن هم اصلاً نگران و ناراحت نباش شايد از دست من و اين رفتارم ناراحت بشي، اما اين درسي برات مي شه كه هميشه مسائلي رو كه ديگران با تو در ميون ميگذارند توي قلبت محفوظ نگه داري و به شخص ناشناسي راز دلت رو بازگو نكني ...


سالها گذشت و جانسون از اون اتفاق درس بسيار بزرگي گرفت. اينكه راز ديگران مثل راز دل خودش مي مونه و بايد براي حفظ اون راز تلاش كنه. همونطور كه خودش از فاش شدن راز دلش ناراحت مي شه ديگران هم از اين موضوع امكان داره تحت تاثير قرار بگيرند و چه بسا موجب سلب اطمينان و تيرگي رابطه دوستي هم بشود. بطوريكه صداقت و صفاي دل شما نبايد تحت هيچ شرايطي موجبات آسيب و نگراني شما را فراهم نمايد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۳:۳۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
در طول چند سال گذشته تعداد زيادي از پسوند هاي جديد دامنه در بازار رايج شده است. بسياري از اين نوع پسوندها كلمات كليدي است كه معمولا در ثبت دامنه ي سطح بالا مانند .com يا .de يافت مي شود. به عنوان يك نمونه از اين روند، “cloud” است كه به لطف محبوبيت چند سال گذشته و اهميت رو به رشد رايانش ابري و خدمات مبتني بر ابر است.
از آنجايي كه ابر به طور فزاينده اي در زندگي امروزه ي ما تعبيه شده است جالب است كه ببينيم چطور پسوند دامنه .cloud مي تواند مزاياي زيادي براي شركت هاي فعال در زمينه فضاي ابري داشته باشد. با اينكه راه اندازي .cloud چندين ماه پيش صورت گرفته است ولي بازار دامنه را با بيش از ۵۵۰۰۰ دامنه ثبت شده در بيش از ۱۳۰ كشور جهان در اختيار گرفته است.

چيزهايي كه راجع به .cloud مي خواهيد بدانيد.
براي بسياري از مشاوران و كارشناسان در اين زمينه، دامنه .cloud يك فرصت بزرگ براي به دست آوردن يك دامنه ي جذاب فراهم مي كند كه باعث افزايش ارتباط با صفحات (سرور مجازي) مشخص شما مي شود و باعث مي شود بر تخصص خود مانور دهيد. قرار دادن دامنه .cloud تان در بيزينس كارت شما مي تواند نشان دهد شما در سطح بالايي در اين زمينه فعاليت مي كنيد. هم چنين مي تواند شروع يك گفتگوي بزرگ در كنفرانس بعدي كه شما حضور داريد باشد. وبلاگ نويسي (خريد هاست) و به اشتراك گذاري نظر و يا تخصص يك راه عالي براي معرفي و ترويج نام تجاري شماست.

تولد در .cloud
براي بسياري از كمپاني ها، در دسترس بودن دامنه جديد با پسوند .cloud يك فرصت مناسب براي به نمايش گذاشتن يك محصول جديد و يا نام تجاري جديد است تا بخوبي بتوانند شما را در مسير صحيح هدايت كنند.

ورودي زيبا به عرصه ي ابر
حتي براي كساني كه در حال حاضر يك پروژه جديد يا تغيير علامت تجاري ندارند، نمونه هاي خوبي در مورد چگونگي شروع با پسوند هاي جديد مانند .cloud وجود دارد.
هم چنين مي تواند براي استفاده يك دامنه منحصر به فرد به عنوان يك call-to-action،براي يك كمپين تبليغاتي، خيلي موثر باشد. به خصوص وقتي بحث تبليغات آنلاين به ميان مي آيد. به خاطر آوردن يك نام دامنه منحصر به فرد و اختصاصي خيلي ساده تر است و تايپ كردن آن براي كاربراني كه آن را در آگهي ها و بيلبوردها مي بينند راحت تر است. بعد از آن شما مي توانيد به سادگي آن را به صفحه ي موجودي كه مربوط به وب سايت شماست هدايت كنيد.
اين شبيه كوتاه كردن URL است اما ظريف تر و به ياد ماندني تر در نام تجاري شما و به طور كامل تحت نظر شماست.


منبع: وبلاگ پوياسازان
 

موضوعات مشابه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۱:۴۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
 

بدگماني

 •  به معني خيال و تفكر بد در رابطه با فردي مي باشد.
 •  به عبارتي ديگر : كه انسان در رابطه با برخورد .
 • و گفتار اطرافيان خيال‌هاي ناروا داشته باشد.
 • و به اين ترتيب آن خيال را به صورت يك حقيقت مشاهده كند.

بدگماني در گفتگوي زن و مرد

به طور مثال مردي را در حال گفت و گو كردن با زن مشاهده كرده است.

و به ذهنش خطور مي كند كه اين دو با يكديگر داراي ارتباط نامشروع مي باشند .

و بحث و گفت و گوي آنها به‌صورت عاشقانه شكل گرفته است .

و در عمل با آن معامله يك انسان بد كار بكند .

و  ديگر به او اطمينان نمي‌كنند.

 • به چنين حالتي بدگماني و به حالتي كه در رابطه با
 • اطرافيان به آن دست مي‌دهند. و بد انديشي مي گويند.

انواع بدگماني

 • بدگمان شدن نسبت به مردم.

بدگمان شدن نسبت به مردم اين مي باشد .

كه انسان نسبت به اشخاص جامعه بدون اينكه واقعاً كار بدي انجام داده باشند.

فكر و خيال بد خواهد كرد و به اين ترتيب در او اثر مي‌كند.

بدگماني1

بدگمان شدن به خود.

بد گمان شدن نسبت به خود اين مي باشد .

كه انسان همواره خود را در مقابل انجام دادن حقوق خدا و بندگانش مقصر مي داند.

بدگمان شدن داراي پيامدهاي نامناسبي در زندگي شخصي.

و اجتماعي انسان دارد.

كه  شامل موارد زير مي باشد:

پيامدهاي بدگماني

 • مردم گريزي.
 • زندگي اجتماعي بر طبق الفت ميان انسانها و اعتماد متقابل مي باشد .
 • اگر انسان ها به همديگر به بدگماني بپردازند.
 • اعتماد متقابل  خدشه دار مي شود .
 • و شخص بدگمان از اطرافيان فرار مي كند.
 • و به فاصله گرفتن مي‌پردازد و در آخر تنها خواهد شد.

ياس و نااميدي در بدگماني

 • بد گمان شدن يكي از بيماري هاي خطرناك روحي.
 • جسمي محسوب مي شود .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۰:۲۷ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
با سلام و خسته نباشيد.
ببخشيد مطلبي كه من ميخوام در موردش مشاوره بگيرم در خصوص ازدواج نيست. راستش سه چهار روز پيش من وارد يك چت روم انگليسي زبان شدم. من يه دختر 26 ساله ام و قبلا اصلا وارد چت روم نشده بودم اما از اونجا كه چند وقته دارم زبان انگليسي كار ميكنم خيلي دوست داشتم و كنجكاو بودم كه با كسي كه زبان مادريش انگليسي هست به صورت نوشتاري چت كنم. به خاطر همين وارد اين چت روم شدم. در اونجا با يك آقاي انگليسي سي و پنج ساله آشنا شدم. وقتي دليل اومدنم به چت روم رو پرسيد گفتم دوست داشتم كه با كسي كه زبان مادريش انگليسي هست انگليسي صحبت كنم ايشونم گفتن اينجا مكان مناسبي براي اين كار نيست چون هدف آدما اينجا چيز ديگه اي ولي من خوشحال ميشم كه كمكت كنم و بهم پيشنهاد داد كه از طريق Skype اگه دوست داشته باشم ميتونم باهاش صحبت كنم. من از روي كنجكاوي اين كارو كردم و توي Skype باهاشون صحبت كردم. حالا خواستم بپرسم آيا ادامه دادن اين صحبت ها ميتونه مشكل ساز باشه؟ البته بايد بگم اين آقا خيلي محترمانه با من صحبت كردن و ما فقط راجع به مسائل عمومي حرف زديم و نحوه صحبت كردن ايشون فوق العاده با احترام بود و من واقعا خيلي چيزا رو ازشون ياد گرفتن اما از اونجا كه من يه خرده احساس ترس داشتم چون هيچوقت اين كارو نكرده بودم بهشون گفتم شايد ديگه Skype نيام و از راهنمايي هاشون تشكر كردم ايشونم گفتن هر وقت كه خواستين ميتونين با من صحبت كنيد اما اگه احساس ناراحتي مي كنيد هيچ اصراري نيست و من خوشحال ميشم كمكتون كنم. حالا ايشون بعد از خداحافظي من ديگه پيام ندادن ولي گفتن هر وقت كه خواستم ميتونم پيام بدم. حالا سوال من اينه آيا اگه با ايشون صحبت كنم اشتباهه؟. چون واقعا خيلي چيزا ياد گرفتم و راهنمايشون به نظر خيلي كمك كننده بود برام. لطفا راهنمايي ام كنيد.
 
Top | #2
دوست عزيز شما در مورد موضوعي صحبت ميكنيد .
كه كسي نميتونه در موردش بطور قاطع صحبت كنه .
به همين خاطر خود شما اين شخص رو ديديد و ميتونيد تصميم گيري كنيد .
ولي كسي نميتونه در مورد نيت طرف مقابل چت شما نظري بده.
شما هدفتون يادگيري زبان هست كه ميتونيد مسيرهاي ديگه اي هم استفاده كنيد .
چون هر اتفاقي در اين ارتباطات قابل تصوره .
پس احتياط كنيد .

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۶:۵۱ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

 

خواستگاريعشق يك طرفه

سلام

دختري 26 ساله هستم. حدود دو ماه پيش رفتم به كلاس موسيقي و استاد موسيقي كه آقايي 34 ساله هستند به من ابراز علاقه كردند و يكي دو بار با هم رفتيم بيرون. در مورد اينده رابطه ازشون سوال كردم گفتن كه عشق همينجوري به وجود نمياد و چون بعضا روزها خبري از من نميگرفتن من احساس كردم همه چي براشون حكم سرگرمي داره تا اينكه ديگه كلاس هم نرفتم و ايشون باز هم چيزي نپرسيد و هيچي نگفت.دو هفته پيش برام خواستگار اومد 32 ساله. من به استادم پيام دادم كه خواستگار دارم و به نظر با هم تفاهم داريم و اولويت من الان شمايين ولي اگر قصد شما جدي نيست راهمونو جدا كنيم. ايشون هم جواب دادن كه اگر تفاهم دارين ديگه من در اولويت نيستم و به خاطر شرايط سخت نميتونم تصميم بگيرم و براتون ارزوي خوشبختي دارم. الان مشكل من اينكه هنوز ايشون رو فراموش نكردم و مرتب شمارشون رو پاك ميكنم وباره اد ميكنم. ميدونم فراموش كردن ايشون وقت خواهد برد ولي خواستگارم نهايت يك ماه گفت براي اشنايي و جواب من صبر ميكنه. خواستگار جديدم از نظر اخلاق و موقعيت خوبه. ولي مشكلم اينه ظاهر و تيپ ايشون رو با استاد موسيقي مقايسه ميكنم و چون ايشون كمي پايين تر هستن دو دل ميشم و با خودم ميگم نكنه جواب مثبت بدم و پشيمون بشم از يه طرفم ميترسم جواب رد بدم و وقتي زمان گذشت و استاد رو فراموش كردم از اينكه ايشون رو رد كردم چون ذهنم درست كار نميكرد پشيمون بشم. واقعا الان نميدونم چه تصميمي بگيرم و چكار كنم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۵:۲۵ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

 تصفيه خون جهت ترك اعتياد:سم زدايي در ميان مردم به تصفيه يا عوض شدن خون معروف مي باشد.

اولين مرحله براي معالجه اعتياد به مواد مخدر محسوب مي شود.

بيشتر مردم سم زدايي را وسيله اي براي ترك اعتياد مي‌دانند.تصفيه خون جهت ترك اعتياد

و تصور مي‌كنند كه با سم زدايي كردن مشكل فرد معتاد براي هميشه برطرف خواهد شد.

مراحل ترك اعتياد

ترك اعتياد داراي دو مرحله مي باشد.

مرحله ي اول :

 • پاك شدن يا رفع شدن وابستگي بدن به مواد مخدر .
 • به طوريكه پس از آن بيمار با مصرف نكردن مواد مخدر خمار نشود.

مرحله دوم :

 • پاك ماندن يا رفع شدن وابستگي رواني بيمار .
 • به طوري كه فرد بتواند وسوسه شدن خود را براي استفاده از مواد مخدر مديريت كند.
 • و به طور دائم انگيزه پاك ماندن را  در خود افزايش دهد.

تعريف سم زدايي

در نهايت به همه فعاليت هايي كه  براي پاك شدن بدن بيمار از مواد صورت مي گيرد .

سم زدايي گفته مي شود.تصفيه خون جهت ترك اعتياد

نبايد فكر كنيم كه سم زدايي يك كار عجيب و پيچيده اي مي باشد.

تصفيه خون جهت ترك اعتياد

انواع سم زدايي

 • سم زدايي يابويي
 • ترك كردن يابويي

اگر شخص معتاد در زمان حداقل ۸ روز از مواد مخدر يا همينطور جايگزين آن را مورد استفاده قرار ندهد.

بدون مصرف هيچ دارويي پس از به پايان رسيدن نشانه هاي خماري.

كه در بيشتر موارد دشوار و طاقت فرسا مي باشد.

نا خودآگاه پاك مي شود و بعد از آن ديگر به سوي خماري نخواهد رفت.

شايد اين آسان ترين و  همينطور پر دردسر ترين نوع سم زدايي محسوب شود .

كه به اين نوع سم زدايي ترك يابويي مي‌گويند.تصفيه خون جهت ترك اعتياد

كه نظاير آن را مشاهده كرده ايد و با بسته شدن فرد به  تخت همراه مي باشد.

 

 • سم زدايي با كلوتيدين به صورت سرپايي

در اين گونه سم زدايي بيمار استفاده از مواد را قطع مي كند .

نشانه هاي خماري با مصرف كردن داروهاي متفاوت توسط پزشك تجويز خواهد شد.

كه موجب كاهش آن مي شود.تصفيه خون جهت ترك اعتياد

داروي اصلي كه براي اينگونه سم زدايي مورد استفاده قرار مي گيرد كلوتيدين مي باشد.

اين گونه سم زدايي براي استفاده كم و سبك مواد و بر طبق تمايل داشتن بيمار است.

كه توسط پزشك با تجربه مورد مصرف قرار مي گيرد .

و از لحاظ پردردسر بودن بعد از سم زدايي يابويي در رده دوم قرار دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۳:۵۵ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
سلام.من ۲۴ ساله هستم و شوهر سابقم ۲۹ ساله. تير ماه پارسال به خاطر دست بزن داشتن،بد اخلاقي،بد دهني و دخالت خانواده شوهرم ازش جدا شدم.الان يك ماهي هست اصرار به برگشتن داره.من ديروز رفتم ديدمش و كلا خاطرات گذشته ياداوري شدن برام و حقيقت از طلاقم پشيمون شدم.
من تو شهر كوچكي زندگي ميكنم به خاطر من نه تنها خانوادم بلكه فاميلم هم با خانوادش بحث داشتن و مشكل درست كردن.يعني اگه بخوام برگردم عاق خانواده و فاميل ميشم.از جهتي هم با توجه به خصوصياتي كه از شوهرم البته شوهر سابقم گفتم اطميناني ازش ندارم كه قيد خانواده و فاميل رو بزنم.
كمكم كنيد با دلم چه كنم؟
من خيلي احساساتي هستم .اصلا ميشه ديگه كسي رو اين قد دوست داشت؟
من راضي به طلاق نبودم اما به خاطر كتك كاري شوهرم چند روز بيمارستان بودم و نه خودش و نه خا نوادش سراغي از من نگرفتن منم به خاطر عزت نفسم ديگه روم نشد بگم ميخوامش و راضي به طلاق شدم.شوهرم هم از ترس مهريه و نفقه  و ديه راضي به طلاق شد.
 
 
 
1 پاسخ
پاسخ داده شده 11 مارس 2018 توسط دكتر روانشناس حرفه اي (45,040 امتياز)
با سلام

دوست عزيز

توجه داشته باشيد  كه وقتي مي فرماييد كه ايشون دست بزن داشتند شما بيمارستان بوديد و اينكه خانواده ايشون هم رفتار درستي نداشتند پس همان طور كه مي فرماييد برگشت شما صرفا  احساسي است و گويا عاقلانه به موضوع نگاه مي كنيد كه به هر حال وقتي در چنين شرايط سخت بوديد مجبور به طلاق شديد يعني اصلا بحث اين نبوده كه شما دنبال بهانه براي جدايي باشيد بلكه شرايط به نحوي پيش رفته كه چاره ديگري نداشنيد به هر حال ايشون حتي اگر پشيمان هم شده باشند باز هم  دليلي براي برشگت شما نيست مگر ايشون بخواهند در حضور خانواده شما تعهد بدهند و تمايل داشته باشند كه  رفتارهاي گذشته را جبران كنند ولي اينكه دوباره به زندگي برگرديد كه مدام در تنش باشيد و اضطراب و بعدا به فرض مثال فرزندي داشته باشيد كه جدايي را سخت كند خب شرايط شما از اين چيزي كه اكنون وجود دارد بدتر خواهد شد پس بهتره كاملا منطقي به شرايط نگاه كنيد و اصلا  احساسي صرف تصميمي نگيريد

رفتن پيش روانشناس هم و نظر خواهي كمك بزرگي خواهد بود در هر صورت اميدوارم خوشبخت باشيد و تصميم درستي بگيريد

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۲:۰۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
درمان بيش فعالي

درمان بيش فعالي

درمان بيش فعالي از طريق مراجعه به روانشناس خوب ممكن است.

معالجه سريع براي اين نوع اختلال موجود نمي باشد.

ولي نشانه هاي آن قابل تشخيص و مديريت مي باشد.

والدين بايد توجه باشند كه براي كمك كردن به فرزند خود درباره اختلال اين نوع بيماري آگاهي هاي ضروري را به دست آورند.

همچنين درباره تربيت فرزند خود مرتبط با احتياج هاي او برنامه اي را ترتيب دهند.

تحمل كردن كودكان بيش فعال كار دشواري مي باشد.

ولي پدر و مادر بايد متوجه باشند كه اين گونه اشخاص به طور ذاتي بد نمي باشند.

ولي بدون استفاده از دارو و رفتار درماني توانايي مديريت برخورد را ندارند.

 • در اينگونه موارد والدين و معلم بايد در اين امر با هم همكاري كنند.
 • پدر و مادر بايد از تنبيه كردن فرزند خود بپرهيزند
 • و سعي كنند با او به گفتگو بپردازند.

معالجه با دارو در صورتي كه پزشك آن را تجويز كند كمك زيادي به اينگونه افراد مي كند.

رژيم غذايي مناسب

با مطالعات فراوان نشان گر اين مي باشد كه رژيم غذايي مي تواند براي ياري رساندن به اين اشخاص موثر مي باشد.

آنها نبايد در استفاده از شكر و غذاهايي كه داراي كيك، بيسكويت و نوشابه كه موجب تحريك شدن آنها مي شوند بپرهيزيد.

به آرامش رسيدن كودكان بيش فعال با اينگونه غذاها مقدور نيست ولي عدم استفاده از اين موارد از شدت آن مي كاهد.

 • براي اينگونه كودكان چه غذاهاي پيشنهاد مي شود؟
 • چگونه با كودك بيش فعال رفتار كنيم؟

بسياري از كودكان كه دچار بيش فعالي مي باشند تا بزرگسالي همراه آنها مي باشند.

همچنين امكان دارد در بعضي از كودكاني كه بالغ مي باشند.

براي اولين بار درمورد آنها بيش فعالي شناسايي شود كه منشا آن از كودكي ايجاد مي شود.

اين اشخاص در سن بالاتر مشكل پر تحركي آنها كاهش مي يابد.

احساس بي قراري در آنها ايجاد مي شود.

درمان بيش فعالي
درمان بيش فعالي بدون دارو

در دنياي امروزي نوروفيدبك يكي از روش هاي معالجه اي و در عوض داروهاي شيميايي در كودكان بيش فعال موثر مي باشد.

اين معالجه هدفش اين مي باشد كه  عملكرد مغزش را به وسيله انجام بازي هاي مخصوص ارتقا داده و توسط نقشه مغزي كنترل مي شود.

نهايتا عوامل وابسته به بيش فعالي از بين مي رود.

مي توانيد از آرشيو مقالات سايت ” مشاوره خانواده ” كه توسط تيم تخصصي ما تهيه شده است، بهره ببريد.

 

 

بازي درماني بيش فعالي

يكي از مشكلات رايج بيش فعالي، عدم توان در متمركز شدن بر روي يك مسئله در زمان طولاني مي باشد.

بازي هايي كه توسط مشاوره كودك تجويز مي شود.

 1. به  كودكان ياري مي دهد تا قسمت هايي از مغز كه با متمركز در ارتباط مي باشد مورد تحريك واقع شوند و بهبود يابند.
 2. و موجب بيشتر شدن توجه در آنها مي شود.
 3. همچنين اين بازي ها براي بيشتر شدن دقت كاربرد دارند.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۱۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
تست روانشناسي

 


تست روانشناسي و امور مربوط به آنبهترين سايت مشاورخانوادهسال 1391. 4.8

دوست عزيز: انجام تست ازدواج از طريق اينترنت و بصورت كاملا سطحي و موردي بهيچ وجه نمي تواند به شما كمك كند تا در تصميم گيري خود مصمم باشيد، تست ازدواج الزاما بايد زير نظر خبره ترين مشاور ازدواج و مشاور خانواده صورت گيرد، دلايلي كه بيشتر مي تواند بيانگر اين مساله باشد: 1- تست ازدواج بتنهايي بهيچ وجه نمي تواند بيانگر چيزي باشد و الزاما بايد بهمراه مشاوره باشد تا اثربخش باشد 2- ازدواج اتفاقي بزرگ و بسيار مهم و تاثير گذار در زندگي هر فرد است كه نمي توان با انجام چند تست نتيجه آنرا بدرستي پيش بيني كرد 3- انجام تست ازدواج حتي اگر توسط متخصص خبره انجام نگردد مي تواند رويكردهاي بعضا نادرست هم بدنبال داشته باشد 4- تست ازدواج در حالت كامل حداقل بايد 360 سوال داشته باشد و اگر كمتر از آن باشد يقينا گوشه اي از شخصيت شما را بدرستي نشان نداده است 5- انجام مشاوره بهمراه تست ازدواج ميتواند شما را براي يافتن بهترين يار زندگي كمك نمايد.
يكي از ابزار هاي مفيد شناسايي و تشخيص روانشناسي شخصيت، ازدواج و هوش استفاده از تست هاي روانشناسي مي باشد، تست روانشناسي مي تواند تا حد زيادي سبب شناسايي درست شخصيت شما شود، مزيت ديگر استفاده از اين تست ها خصوصا تست روانشناسي شخصيت در اين است كه
شما درمدت زمان كوتاهي مي توانيد به نكات جالب شخصيت خود پي ببريد ولي نكته بسيار مهم در زمينه تست هاي روانشناسي شخصيت يا تست روانشناسي هوش در اينست كه شماحتما بايد نزد دكتر روانشناسي رفته و از او بخواهيد تا تست هاي لازم را انجام دهد، زيرا استفاده نادرست از تست روانشناسي و بعضا تست روانپزشكي سبب بروز مشكلات فراواني ازجمله عدم تشخيص درست شخصيت،نااميدي و حتي افسردگي گردد، پس حتما بايد توسط مشاور خوب انجام گيرد.
اين تست ها عبارتند از:
تست روانشناسي ازدواج
تست شخصيت گرايي روانشناسي
تست روانشناسي شخصيت
تست روانشناسي هوش
شناخت روانشناسي شخصيت
تست روانشناسي عشق
تست هاي عمومي روانشناسي
تست هاي تخصصي روانپزشكي
تست روانپزشكي افسردگي
تست افسردگي
تست هاي روانشناسي بالني
تست هاي سريع روانشناسي

نكته ديگر آنكه بايد تست روانشناسي متناسب با شخصيت و موضوع مورد نظر باشد، استفاده از تست هاي پراكنده موجود در سايت هاي مشاوره ممكن است سبب آسيب هاي جدي شخصيتي به شما شود.

تست روانشناسي و تست ازدواج

 

تست روانشناسي و تست ازدواج

 

در بهترين مراكز مورد تاييد

 

كانون مشاوران ايران

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۸:۴۴ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

سلام . من 19 سالم هست و از كودكي دختر دايي ام ك 2 سال از من كوكتره رو دوست داشتم و اين دوست داشتن به مرور زمان بيشتر و بيشتر شد و حالا ب عشق تبديل شده .
من دختر دايي ام رو خيلي دوست دارم ولي نظر اون رو نميدونم
وقتي ك ب خانه دايي ميريم دختر دايي ميره تو اشپزخونه و كمتر بيرون مياد و منم از خجالت هنوز نتونستم مستقيم نگاش كنم و رودرو حرف نميزنيم درحد سلام و احوال پرسي.
هر چند وقت يك بار ب يه بهانه اي ميرم پي وي تلگرامش و باهاش حرف ميزنم و اون بعضي مواقع باهام خوب حرف ميزنه و بعضي مواقع هم تند حرف ميزنه و خشن ميشه و با بداخلاقي جواب ميده.
چن وقت قبل هم بهش گفتم ك دوسش دارم ولي اون جواب درستي نداد.
الان من ميخوام بدونم ك دوستم داره يا ن؟ چون اگه دوستم نداشته باشه الان بفهمم بهتره و فرصت دارم ك باهاش كنار بيام ولي اگ چندسال ديگ بفهمم برام گرون تموم ميشه . لطفا راهنماييم كنيد
ممنون

468 ad

پاسخ هاي عمومي

4-17-18
راهنما گفته:

دوست عزيز جواب ايشون هر چه كه باشه .
شما بايد درخواستتون رو از طريق مادر و يا هر واسطه اي به ايشون برسونيد .
ولي تا شرايط شما براي ازدواج مهيا نباشه .
انتظار شنيدن جواب مثبت نداشته باشيد .
از اين طريق ميتونيد متوجه بشيد به شما علاقه داره يا خير؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۷:۳۴ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
خانمهايي كه مزاج سرد دارند و  هوس ارتباط جنسي نمي كنند شايد به دليل  آموزش نامناسب، تجربه بد و يا جذبه نداشتن همسرش  باشد ولي گذشته از همه اينها ممكن است علتهاي پزشكي نيز داشته باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
بعضي از مهم ترين علايمي كه باعث بي ميلي و سرد مزاجي زنان مي شود، عبارتند از:

كاهش جريان خون
فشار خون بالا و ديابت .به مرور زمان رگ‌هاي خوني را تحت تاثير قرار داده،شريان‌ها را سخت و باريك مي‌كند و همين ساله،خون‌رساني به دستگاه تناسلي را كاهش مي‌دهد.

مشكلات هورموني
يائسگي، شيردهي،قرص هاي ضد بارداري و مشكلات تيروئيد ميل جنسي را كاهش مي دهد.

عوارض جانبي داروها
داروهاي ضد افسردگي و شيمي درماني مانند تاموكسي فن باعث سرد مزاجي مي شود.

آسيب هاي عصبي
بيماري هاي مانند پاركينسون، ام اس و يا عمل جراحي لگن ممكن است به سيستم عصبي آسيب برساند كه مي تواند از دلايل بي ميلي باشد.

همچنين يكي ديگر از عوامل بي ميلي و سرد مزاجي جنسي عوامل رواني است. كه افسردگي و بي خوابي نمونه اي از اين عوامل هستند.

روش درماني اين اختلال مشابه با ديگر اختلالات جنسي و رواني مي‌تواند به وسيله مشاوره روان شناسي و روان درماني و مراجعه به يك سكسولوژيست باشد. موارد زيادي از اين روش درماني استفاده نموده و درمان شده اند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۵:۳۷ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

ازدواج، خواهر،ارامش

باسلام و احترام….من يك خانم 45 ساله هستم و حدود 10سال از همسرم جداشدم… دو فرزند دارم كه هر دو را خودم بزرگ كردم و بچه هاي نسبتا موفق و كاملا صالح هستند… چندي پيش يكي از دوستانم بهمراه خواهرش يكي از اقوامشان را براي ازدواج بمن معرفي كردند بعد از برخورد اول و احساس رضايت اقا از من… رفتار خواهر دوستم با من تغيير كرد… و من متوجه شدم كه از پيش امدن ر ابطه من با آقا ناراحت اند… حتي پيامهايي به ايشان دادند و تكه هايي انداخته بودند…ولي نكته اي كه براي من جاي سوال هست اين كه رابطه اين خانم با اين آقا برايم مشكوك بود … چون مدام اينها مهماني دور همي داشتند….البته من از پيشنهاد اقا براي ازدواج انصراف دادم و بعد از شنيدن جواب من اقا هيچ اصراري نكردند….الالن ي كم بهم ريخته شدم… دنبال كسي هستم كه اروم م كنه…ممنون از لطف شما…

با سلام
دوست گرامي درسته كه شما ايشون رو نخواستيد و خودتون انصراف داديد ولي خوب حال شما قابل دركه چون ظاهرا بدتون هم نيومده بود واز عدم پيگيري اون اقا ناراحت هستيد در هر حال احتمالات مختلفي از ارتباط دو نفر و ناراحت شدنشون مطرح ميشه كه نميشه راجبش نظري داد چون اصلا مشخص نيست كه جريان ناراحتي ايشون از ابتدا چه چيزي بوده و خوب قاعدتا اكنون نبايد قضاوتي داشته باشيد و هر ارتباطي هم بوده و هست به شما ربطي پيدا نمي كند .چون شما خودتون پاسخ منفي داديد با درگير كردن ذهنتون فقط خودتون رو ازار خواهيد داد .در هر صورت اميدوارم خوشبخت شويد و خب نيازي به ارام شدن نداريد وقتي به منطق مساله فكر كنيد كه شما تمايلي نداشتيد و اگر ايشون هر گونه ارتباطي خارج از عرف داشتند بهتر كه شما تصميم منطقي گرفتيد

در اين موردميتونيد با متخصصين كانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد
۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
موفق باشيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۴۶:۳۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

سلام ببخشيد عمل ديسك كمر باليز چند قيمتش پاسخ داده شده 13 ساعت قبل توسط دكتر روانشناس حرفه اي (44,880 امتياز)

سلام
دوست عزيز
عمل ليزر در درمان ديسك كمر و گردن قسمت اول:عمل ليزر چيست و چگونه انجام ميشود
هر روز بر تعداد بيماري‌هايي كه از ليزر درماني در آن استفاده مي‌شود، اضافه مي‌شود. كارايي ليزر را مي‌توان در دو بخش ليزرهاي جراحي و ترميمي طبقه‌بندي كرد. در جراحي‌هاي ليزري،

ليزر به عنوان چاقويي بسيار ظريف و حساس استفاده مي‌شود. مدت استفاده از نور به جاي چاقوي جراحي بيش از چهار دهه است. در اين تكنيك ميزان خونريزي، آلودگي و عفونت به مراتب كمترو سرعت بهبودي زخم بسيار زياد است علاوه بر اين، جراحي با دقت و سرعت بالاتري صورت مي‌گيرد.

ليزر ترميمي با اثرات ضد درد،ضد التهاب و سرعت‌بخشي در ترميم ضايعات و زخم‌ها يك درمان كاملا بدون عارضه است و در زيرشاخه‌هاي پزشكي به طور عمده در زمينه كاهش درد و ترميم زخم‌ها استفاده مي‌شود. استفاده از ليزرهاي ترميمي در برخي موارد مي‌تواند از انجام عمل‌هاي جراحي جلوگيري كند و زمان بهبودي را به ميزان قابل توجهي كاهش دهد. كاهش مصرف دارو و عوارض دارويي از ديگر مزاياي ليزر درمانياست.لازم به ذكر است كه ليزرهاي جراحي و ليزرهاي ترميمي هر كدام كاربرد و جايگاه خود را دارند و امروزه تكنيك‌هاي مكمل و توام اين دو ليزر بيشترين پاسخ درماني را دارند.

۵% افراد مبتلا به پارگي ديسك كمر شديد كه با درمان هاي بدون جراحي بهبود نيافته اند با جراحي ديسك كمر باز به نتايج موفقيت آميزي دست پيدا مي كنند با اين وجود، گروهي از انواع پارگي ديسك واكنش مطلوبي به اين نوع عمل جراحي باز ديسك كمر نشان نمي‌دهد، به عبارتي بر اساس پژوهش‌ها و تجارب پزشكان، اين عمل براي درمان فتق‌هاي كوچك ديسك چندان مژثر نيست، بنابراين از راهكارهايديگر، مانند فيوژن ليزري (الحاق يا خشك كردن ستون فقرات) درون بدني، استفاده مي‌شود كه ميزان موفقيت مناسبي دارد.

جراحي بسته ديسك كمر با ليزر به صورت سرپايي و تحت بي‌حسي موضعي انجام مي‌شود. در طول اين عمل، سوزن باريكي به كمك تصاوير اشعه ايكس (فلوروسكوپ) وارد ديسك برجسته مي‌شود. فيبر نوري داخل سوزن قرار داده مي‌شود و انرژي ليزر منتقل شده از طريق فيبر، بخش بسيار كوچكي از مركز ديسك را بخار مي‌كند. در نتيجه خلاء جزيي ايجاد مي‌شود كه فتق را از ريشه عصب دور مي‌كند و درد را تسكين مي‌دهد. تأثير جراحي ليزري ديسك كمر معمولاً سريع است.

در اين روش بيماران پس از قرار گرفتن پانسمان كوچكي روي محل ورود سوزن، از تخت پايين مي‌آيند و بلافاصله مرخص مي‌شوند تا ۲۴ ساعت در منزل استراحت كنند. سپس بيمار به تدريج مي تواند شروع به راه رفتن كند و  ميزان پياده‌روي را تا فاصله بيشتر از يك كيلومتر افزايش دهد. اكثر بيماران ۴ تا ۵ روز بعد از جراحي ديسك كمر بسته ، به سر كار برمي‌گردند.

چون در اين عمل فقط از يك سوزن نازك استفاده مي‌شود، هيچ برش يا زخمي ايجاد نمي‌گردد و از آنجايي كه تنها بخش بسيار كوچكي از ديسك تبخير مي‌شود، باعث ناپايداري ستون فقرات نمي‌شود. جراي ليزري ديسك كمر مزيت هاي بسياري بر جراحي باز ديسك كمر دارد چون هيچ آسيبي به عضله‌هاي كمر و پشت بدن وارد نمي‌كند، هيچ استخواني برداشته نمي‌شود و يا برش بزرگي بر روي پوست ايجاد نمي‌گردد. به علاوه در اين روش اكثر عوارض معمول جراحي باز  بروز نمي‌يابد.

در مواردي پس از جراحي بسته به علت برخي مشكلات فرد نمي تواند به راحتي نشسته يا راه برود، طوري كه فرد تصور مي كند كاملا ناتوان شده است، كه اين مورد را مي توان با درمانهاي دستي برطرف نمود

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۴۳:۱۱ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 4037
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب