مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲


ابزار محاسباتي كه توسط محققان دانشگاه Jaume I در Castellón، Universitat Politecnica والنسيا و Universitat de València، و همچنين متخصصان شركت Everis توسعه داده شده است، قادر به پيش بيني است كه آيا فردي با سطح استرس بالا در معرض خطر است از تبديل شدن به افسردگي، بر اساس مطالعه مجموعه اي از متغيرهاي فيزيولوژيكي و رواني كه در آن تكنيك هاي هوش مصنوعي استفاده مي شود.  

نمونه اوليه Optimi مبتني بر شبكه هاي عصبي مصنوعي است كه قادر است پيش بيني كند كه آيا فرد در معرض افسردگي با اطمينان حدود 85٪ در افراد مورد مطالعه قرار مي گيرد. فرضيه اوليه بيان مي كند كه مشكل اصلي و مراحل ابتدايي بيماري هاي رواني درازمدت به توانايي و توانايي فرد براي مقابله با مشكلات استرس كه با آن مواجه هستند، بستگي دارد. در مرحله اول مطالعه، اطلاعاتي از نمونه اي از 95 داوطلب اسپانيايي، سوئدي و چيني با هدف تركيب همه داده هاي جمع آوري شده و مشخص كردن كساني كه در معرض خطر افسردگي قرار دارند، مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته است. در اين تحليل، الگوهاي رفتاري مرتبط با استرس و توانايي غلبه بر آن يافت شده است.

 مشاوره ژنتيك ازدواج

به ويژه، اطلاعات در اين مطالعه اثبات مفهومي عبارتند از: پارامترهاي فيزيولوژيكي (ضربان قلب و تغييرات آن، سطح فعاليت انجام شده، كيفيت خواب، هورمون كورتيزون - كه در هنگام بالا بودن سطح استرس، صدا و عدم تقارن در فعاليت لوب مغزي) و نيز پارامترهاي روانشناختي (از طريق سؤالات مختلف مربوط به استرس و حالت ذهن در فرم خاطرات الكترونيكي). كاليبراسيون ابزار پيش بيني شده با استفاده از مدل هاي شناسايي شده به عنوان خطر بيماري شناخته شده است، ارائه شده توسط متخصصان روانشناسي از دانشگاه Jaume I در كاستلون.   

داستان هاي مربوطه

در دو سال گذشته، اين پروژه همچنين اعتبار عملكرد سنسورها را در محيط داخلي به دست آورد. به اين ترتيب، همبستگي بين نشانه ها اندازه گيري شده و علائم مربوط به افسردگي در زندگي روزمره بيماران است. پروژه سه ساله با مبلغ 3.5 مليون دالر بخشي از برنامه چهارم هفتم اتحاديه اروپا است و در حال حاضر مرحله اول معرفي را به اتمام مي رساند. 

از اين مرحله، مرحله دوم پروژه آغاز مي شود، هدف نهايي اين است كه يك سيستم آنلاين براي جلوگيري از افسردگي و يادگيري نحوه برخورد با استرس با استفاده از درمان هاي پيشگيرانه مبتني بر درمان رفتاري شناختي كامپيوتري (CCBT) استفاده از حسگر طراحي شده در Optimi. 

مرحله دوم پروژه، كه همزمان در انگلستان و اسپانيا انجام خواهد شد، شامل آزمايشهاي باليني لازم براي بررسي كارايي درمان پيشگيرانه با استفاده از ابزارهاي فناوري اطلاعات مي باشد. دانشگاه Jaume I در Castellón و Universitat de Valencia شروع به استخدام صدها نفر از افراد بيكار كه اولين كساني هستند كه از برنامه جديد كامپيوتري براي جلوگيري از افسردگي استفاده مي كنند و كمك به افراد براي مقابله با استرس توسط تيم حرفه اي از آزمايشگاه روانشناسي و فناوري (Labsitec) و توسط Labhuman توسعه يافته است. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۲۴:۲۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]


تحقيقات جديد توسط روانشناسان در سه دانشگاه آمريكاي شمالي، از جمله دانشگاه بريتيش كلمبيا، دريافتند كه والدين سطح بالاتري از شادي و معناداري از زندگي را نسبت به غير والدين تجربه مي كنند.

يافته ها، كه به شدت با بورس تحصيلي و اعتقادات عامه مطابقت دارند، نشان مي دهد كه والدين از مراقبت از فرزندان شادتر نسبت به ديگر فعاليت هاي روزمره برخوردارند. اين تحقيق همچنين نشان مي دهد كه مزاياي والدين در مردان و والدين متاهل و متاهل بيشتر به طور پيوسته ظاهر مي شوند.

در نشريه " علوم روانشناختي" منتشر مي شود ، يافته ها در ميان موج جديدي از تحقيقات است كه نشان مي دهد با وجود مسئوليت هاي افزوده، والدين با مثبت نسبتا منفي از منفي برخوردار هستند. اين تحقيق همچنين با ديدگاه هاي تكاملي نوظهور مطابقت دارد كه نشان مي دهد والدين ممكن است يك نياز اساسي بشر باشند.

"اين سري مطالعات نشان مي دهد كه والدين تقريبا" موجودات بدبختي "نيستند كه ما از مطالعات اخير و نمايندگان مردمي انتظار داريم." پروفسور اليزابت دون، روانشناسي UBC مي گويد كه اين مقاله را با همكاران خود در دانشگاه كاليفرنيا Riverside و دانشگاه استنفورد. "اگر شما به يك مهماني شام بزرگ برويد، يافته هاي ما نشان مي دهد كه والدين در اتاق شادتر يا شادتر از مهمانان بدون فرزند خواهند بود."

محققان بيش از سه تحقيق را بررسي كردند كه آيا والدين در مقايسه با همسالان بدون فرزند شادتر هستند يا خير، اگر والدين لحظه لحظه لحظه لحظه لحظه لحظه اي نسبت به غير والدين را احساس كنند، و اينكه آيا والدين هنگام مراقبت از كودكان احساسات مثبت بيشتري نسبت به ديگر فعاليت هاي روزانه خود دارند احساس مثبت مي كنند. محققان مي گويند كه سازگاري يافته هاي آنها، براساس داده ها و شركت كنندگان در ايالات متحده و كانادا، شواهد محكمي را به چالش مي كشد كه مفهوم اين است كه كودكان با كاهش رفاه همراه هستند.

داستان هاي مربوطه

اين مطالعه سن و وضعيت تاهل را بعنوان عوامل شادابي والدين شناسايي مي كند. "ما مي بينيم كه اگر شما بزرگتر (و احتمالا بالغ تر) و اگر شما ازدواج كرده ايد (و احتمالا داراي حمايت اجتماعي و مالي بيشتري است)، اگر فرزندان خود را از همتايان بي فرزند خود شادتر داشته باشيد، شادتر خواهيد شد" - نويسنده Sonja Lyubomirsky، استاد روانشناسي در UC Riverside. با اين وجود، براي والدين تك و يا والدين بسيار جوان، اين درست نيست. "

 مشاوره ازدواج با زن مطلقه

پدرها به طور خاص سطوح بالايي از شادي، احساسات مثبت و معني زندگي را نسبت به همتايان بدون فرزند خود نشان دادند. دون مي گويد: "جالب توجه است كه سطح بالاتري از خوشبختي والدين در پدران نسبت به مادران به طور پيوسته بيشتر شده است. "در حالي كه پژوهش هاي بيشتري در مورد اين موضوع مورد نياز است، اين نشان مي دهد كه لذت هاي والدين ممكن است با افزايش مسئوليت و كارهاي خانه كه با مادر بودن همراه است، جبران شود."

محققان همچنين دريافتند كه تنش هاي مرتبط با پدر و مادر تك فرزند، احساسات و احساسات بيشتري را در رابطه با داشتن فرزند احساس نمي كنند.

Lyubomirsky مي گويد: "ما نمي گوييم كه والدين مردم را خوشحال مي كنند، اما اين والدين با شادي و معنا همراه است." "برخلاف تظاهرات علمي و رسانه اي، مردم ممكن است آرزو كنند كه والدين و مراقبت از فرزندان در واقع ممكن است با احساسات شادي و معنا در زندگي ارتباط داشته باشند."


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۲۲:۵۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

 


در سازمان بهداشت ايالات متحده آمريكا ( www.AtEaseUSA.org )، يك سازمان نبراسكا براي مراقبت از اختلالات استرس پس از سانحه (PTSD) براي خانواده هاي نظامي، كارآزمايي باليني يك مداخله درماني نوين جديد در دانشگاه كريتون انجام داده است.

مطالعه دانشگاه كريتون اولين آزمايش در ايالات متحده است و يكي از تنها دو آزمايش در جهان، آزمايش اثربخشي درمان اختلال توجه (ABMT) براي PTSD است. اين يك برنامه ساده و غيرمستقيم، كامپيوتري است و اين يك جايگزين مطلوب براي درمان هاي موجود براي PTSD است.

در اين كارآزمايي باليني جديد در دانشگاه كريتون، استاد رشته روانشناسي، امي بدورا برك، Ph.D.، كه دريافت كمك 100،000 دلاري از At Ease USA و بنياد رابرت بچو DAUGHERTY براي اين تحقيق، تأثيرات درماني ABMT را در سربازاني كه از PTSD رنج مي برند. اين مطالعه تغييرات در علائم و شدت PTSD قبل و بعد از ABMT را بررسي و مغز با استفاده از فناوري جديد لبه برش را براي درك اينكه چگونه بهبود عملكرد رواني ايجاد مي شود، ارزيابي مي كند. تيم پروژه At Ease USA نتايج خود را به پايگاه داده بين المللي ABMT در اميد به ارزيابي اين درمان جديد كمك خواهد كرد.

جانبازان ناحيه ايماحه از جنگ هاي اخير در عراق و افغانستان براي شركت در اين مطالعه استخدام مي شوند. جانبازاني كه به خوبي كار مي كنند و جانبازاني كه علائم استرس پس از سانحه را تجربه مي كنند دعوت مي شوند تا شركت كنند. شركت كنندگان براي زمان خود مالي مي شوند. كساني كه علاقه مند به شركت در اين مطالعه پرداخت مي شود بايد Amy Badura Brack را در PTSD@creighton.edu يا 402-280-1229تماس بگيريد .

توجه به تغيير اصلاح تبعيض توسط دكتر ياريار بار هيم، استاد روانپزشكي و علوم اعصاب و رئيس دانشكده علوم روانشناسي دانشگاه تل آويو، طراحي شده است. بار هيم يك همكاري بين المللي بين دانشگاه تل آويو و موسسه ملي سلامت روان در بتسدا، MD است كه اثربخشي ABMT را براي اختلالات شديد اضطراب ارزيابي مي كند. او در آوريل هنگامي كه اين مطالعه اعلام شد، در دانشگاه كايتون صحبت كرد.

داستان هاي مربوطه

بدورا برك و همكارش مايا خاننا، Ph.D.، از دانشگاه كريتون با توني ويلسون، Ph.D. از گروه فارماكولوژي و علوم اعصاب تجربي در مركز پزشكي نبراسكا تيم، كه به نظارت بر استفاده از magneticnoencephalography، يا تكنولوژي MEG. تصويربرداري MEG به طور كلي به عنوان پيشرفته ترين تست عملكرد مغز انسان در جهان محسوب مي شود. امكانات MEG مركز پزشكي نبراسكا تنها در حدود 20 در ايالات متحده است. نتايج امتحان MEG موجب افزايش درك علمي PTSD از طريق تجسم بهتر عملكرد مغز در اميد بهبود درمان براي استرس پس از سانحه خواهد شد.

مشهد

MEG نمايش تصاوير سه بعدي، زمان واقعي نشان مي دهد فعاليت در مناطق خاصي از مغز شركت كنندگان است. انتظار ميرود با استفاده از درمان ABMT، محققان كاهش فعاليت در مراكز مغز را كه معتقد به علايم PTSD هستند، مشاهده كنند.

اسكات اندرسون، مدير سازمان بين المللي ايالات متحده آمريكا مي گويد، او اميدوار است كه اين تحقيق بتواند به ايجاد يك فرايند درمان مبتني بر اينترنت مبتني بر اينترنت كمك كند تا خانواده هاي نظامي بتوانند از كامپيوترهاي خانگي خود به مراقبت هاي PTSD ايمن و موثر دسترسي يابند. چنين ابزارهاي درماني به خانواده هاي نظامي اجازه مي دهد تا محرمانه بودن و ناشناس بودن كامل را در طول فرآيند درمان و به آنها اجازه ندهد كه ننگ را از بين ببرند، كه مانع بسياري از افشاي وضعيت آنها به يك فرد ديگر مي شود.

آندرسون گفت: "ما افتخار مي كنيم كه كار هيجان انگيز بار هيم را ادامه دهيم و از همكاري و تخصص دانشگاه كريتون، مركز پزشكي نبراسكا و مركز پزشكي نبراسكا سپاسگزاريم." "ABMT ممكن است يك گلوله نقره اي نباشد اما اگر محاكمه منجر به دسترسي مشتريان به درمان هاي اقتصادي آنلاين و موثر در حفظ حريم خصوصي خانه ها شود، ما مي توانيم يك مانع بزرگ براي دريافت مراقبت از PTSD را برداريم."


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۲۱:۲۰ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]


دانشمندان در دانشگاه ناتينگهام تحقيقاتي را انجام مي دهند كه نخستين "اتلاق" جهان مغز آسيا را توسعه مي دهد.

اين پروژه با همكاري با همكاران خود در كره جنوبي كار مي كند و هدف آن ايجاد يك تصوير دقيق از نحوه ايجاد مغز آسيايي به طور عادي است، با توجه به تفاوت ها و تغييراتي كه از فرد به فرد رخ مي دهد.

نقشه جاده اي از مغز مي تواند براي كمك به پزشكان در كشورهايي مانند كره جنوبي، ژاپن و چين به منظور ايجاد ابزار تشخيصي جديد براي بيماري هاي مرتبط با بيماري هاي عصبي مانند سن آلزايمر، پاركينسون و زوال عقل كمك كند. مرحله اوليه، در نتيجه بهبود گزينه هاي درمان و نتايج.

داستان هاي مربوطه

پروژه دو ساله با تخصص دانشمندان ناتينگهام در تكنيك هاي تصويربرداري پيشرفته مغز، از جمله تصويربرداري با رزونانس مغناطيسي فوق العاده بالا (MRI)، با مهارت هاي باليني و مهارت هاي توسعه نرم افزار متخصص كامپيوتر از پژوهشگران در دانشگاه كره در سئول، ازدواج مي كند.

استيفن جكسون، استاد دانشكده علوم اعصاب شناختي در دانشكده روانشناسي دانشگاه، گفت: «توسعه اين آتلكتيك مغز آسيايي، يك گام بزرگ در پيشبرد زمينه علوم اعصاب است كه به سرعت در حال توسعه در شرق است.

رشت

"ما اميدواريم كه اين پروژه دو ساله نيز به عنوان يك الگو براي همكاري و انتقال دانش كره شمالي و كره جنوبي، كه توسط دولت به عنوان يك اولويت استراتژيك برجسته شده است، عمل كند."

اين پروژه كه ابتدا توسط صندوق كمك به همكاري جهاني از اداره امور خارجي و مشترك المنافع بريتانيا (BIS) تأمين مالي شده است، دانشگاهيان ناتينگهام با همكاران خود در دانشكده پزشكي، مهندسي پزشكي و روانشناسي در دانشگاه كره به بررسي اسرار مغزها بزرگسالان سالم آسيايي با استفاده از تكنيك هاي پيشرفته MRI.

سپس داده هاي حاصل از صدها تصوير توليد شده مورد تجزيه و تحليل قرار مي گيرند و تكنيك هاي مدل سازي كامپيوتري براي ايجاد تصوير دقيق از نحوه ايجاد يك مغز طبيعي آسيايي در بزرگسالان، با توجه به تغييرات اندكي كه از فرد به فرد رخ مي دهد، استفاده مي شود.

تفاوت هاي ظريف در اندازه و ژنتيك مغز آسيايي در مقايسه با پسر عموي غربي وجود دارد و اين تحقيق امكان توسعه كمك هاي تشخيصي جديد براي بيماري هاي مرتبط با بيماري هاي مرتبط با سن را فراهم مي كند كه به ويژه براي بيماران آسيايي طراحي شده است.

اين تحقيق بر روي شهرت دانشگاه ناتينگهام به عنوان رهبر جهان در تحقيق MRI صورت مي گيرد - اين تكنيك توسط پروفسور سر پيتر منسفيلد ساخته شده است، كه كارش به طور مشترك او جايزه نوبل پزشكي را در سال 2003 به دست آورد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۱۸:۳۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

 حتي در زمين بازي، دوستان ما ما را بهتر از ما مي دانند. تحقيقات جديد نشان داده است كه همسالان شما در دوران كودكي از مدرسه ابتدايي قادر به پيش بيني موفقيت شما به عنوان يك بزرگسال هستند.

ليزا سرون از گروه روانشناسي دانشگاه Concordia و الكسا مارتينپوري، يكي از فارغ التحصيلان كنكورديا اخير و دانشجوي دكتري در حال حاضر در دانشگاه تگزاس - كه هر دو عضو مركز تحقيقات انساني در كنكورديا هستند - اخيرا منتشر كرده اند مطالعه آنلاين، كه نشان مي دهد كه ارزيابي همسالان دوران كودكي از شخصيت هاي همجنسگرايانه مي تواند موفقيت بزرگي را به طور دقيق پيش بيني كند تا خود ارزيابي در آن دوران.

"اين مطالعه، به نام پروژه ريسك طولي كنكورديا شناخته شده است، در سال 1976 توسط همكاران من در گروه روانشناسي، الكس شوارتزمن و جين لدينگام، كه اكنون در دانشگاه اتاوا است، آغاز شد." "بيش از دو سال، دانش آموزان مونترال در نمرات 1، 4 و 7، ارزيابي همكارانه از همكلاسي هاي خود را انجام دادند و از لحاظ تجاوز، خوشنودي و از بين بردن اجتماعي، امتيازات خود را ارزيابي كردند."

در طي 20 سال آينده، اين كودكان به شدت دنبال شدند و محققان از مطالعه طولي جامع براي پيگيري پيشرفت خود در بزرگسالي استفاده كردند. يك بررسي پيگيري بين سال هاي 1999 تا 2003 با نزديك به 700 نفر از شركت كنندگان از مطالعه اوليه انجام شد. اين بررسي شامل اندازه گيري ويژگي هاي شخصيت بالغ، مانند سطوح روان رنجوري، بي ثباتي، باز بودن، توافق پذيري و وجدان بودن است.

مارتين ايستر مي گويد: "ما توانستيم با همتايان و خود درك رفتارهاي دوران كودكي به اين عوامل شخصيت بزرگسالان مقايسه كنيم." "ما دريافتيم كه ارزيابيهاي گروهي از همتايان با نتايج بالقوه بالاتري نسبت به ادراك شخصيت خود از دوران كودكي بيشتر مرتبط بوده است. اين به اين معني است كه كودكان در اطراف همسالان خود در تمام طول روز هستند و رفتارهايي مانند تجاوز و ميل جنسي بسيار درگير هستند محيط مدرسه. "

تبريز

داستان هاي مربوطه

به عنوان مثال، كودكاني كه خود را به عنوان سواد اجتماعي درك كرده اند، وظيفه كمتري نسبت به بزرگسالان دارند. از سوي ديگر، بچه هايي كه همسالانشان آنها را به عنوان سوسيال دموكرات پذيرفته اند رشد كرده اند تا سطوح پايين اضطراب را نشان دهند. دومي ارتباطات دقيق تر است.

تمايل به همذات پذيري پيش بيني دقيق تري را پيش بيني مي كند، شخصيت شخصيت را با سطوح بالاتر توافق و وجدان، و سطوح كمتر روان نژندي نسبت به كساني كه خودشان را دوست داشتند، پيش بيني مي كنند. به طور كلي يافته ها، استفاده از همسالان را در پيش بيني موفقيت هاي بزرگتر نسبت به خود ارزيابي شخصيت هاي كودكي، مورد حمايت قرار دادند.

Serbin مي گويد: "ويژگي هاي شخصيت بزرگسال با بسياري از عوامل مهم زندگي مانند سلامت، سلامت روان و رضايت شغلي مرتبط است." "اطلاعات از مطالعه ما مي تواند مورد استفاده قرار گيرد براي ترويج نتايج طولي بهتر براي كودكان با كمك به بچه ها و والدين مكانيسم هاي موثر براي رفع رفتارهاي پرخاشگرانه يا اجتماعي غيرقابل انكار و ترويج رفتارهاي طرفدار اجتماعي بيشتر".


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۱۶:۲۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۴:۲۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

 

 

مشاور آنلاين

234948 6127

هرچه ميخواهي بگو......... Experience

 

42721 874

الان داري چه آهنگي گوش ميدي ؟ +متن ترانه... Microsoft

براي شروع خودم اول شروع مي كنم ..... سياوش.. منو تو دوتا پرنده تو قفس زندوني بوديم جاي پر زدن نداشتيم، ولي آسموني بوديم ابر و باروونو مي ديدم، اما دنيامون قفس بود چشم به دور دستا نداشتيم، همينم واسه ما بس بود اما يك روز اونايي كه ما رو…

8 1

چگونه با دوست دختر خود رفتار كنيم؟... Microsoft

با سلام من خيلي يه دختر رو دوست دارم اونم منو دوست داره ولي از هم دوريم تحمل اين جدايي ها رو ندارم خيلي دلم براش تنگ ميشه چند وقت يه بار با گوشي مامانش پيام ميفرسته همش باهاش دعوا ميكنم نميدونم بايد باهاش چطور رفتار كنم

653 21

مشاوره براي كار و درسم lima

سلام دوستان قبلا يه تاپيك با اين موضوع زدم اماچون الان شرايط فرق كرده. يكي ديگه ايجاد كردم. من 19 سالمه و پشت كنكوريم و نيشابور زندگي ميكنم، رشتم رياضيه.شرايط مالي ما متوسط هست. يكسال پيش فروشگاه اينترنتي داتشم كه شكست خوردم و بعدش درس خوندم و يه 3 ماهي…

15 0

لرزش در خواب alirezarp

احساس زلزله در هنگام خواب..در زمان هاي اوليه خواب به خاطر چيه؟!

50 2

خواستگاري كه قبلا رابطه جنسي داشته... Microsoft

سلام به اعضاي انجمن اميدوارم با مشاوره هاي دلسوزانه شما مسير زندگيم مشخص شود. با اقا پسري در بچگي رابطه دوستي داشتم. هم را دوست داشتيم اما نيار جنسي به او فشار اورد و درخواست رابطه داد من قبول نكردم او هم گفت حالا كه قبول نمي كني يا بايد…

28 1

خستم daryak

سلام الان كه دارم اينو مي‌نويسم به شدت از نظر روحي و رواني آسيب ديدم و با گريه مي‌نويسم براتون از خودم و زندگي ك دارم خسته شدم از همه كس همه چي هيچ اميدي و هيچ آرزوي ندارم هيچ چيزي برام اهميت و هيچ چيزي منو خوشحال نميكنه،مدتهاست ك…

157 4

شرايط بيمه maam76

سلام چندتا سوال درمورد بيمه داشتم: فرق بين بيمه خصوصي با دولتي چيه؟ 2_ كدوم نوع بيمه به درد من ميخوره،با توجه به سنو سالم3_كدام خدمات خوب ارئه ميده .4_كدام متعبرتره؟ ممنوووون ميشم جواب بدين.

328 15

چرا خواستگار ندارم؟ Tarah2019

من دختري ۲۵ ساله هستم ليسانس دارم ودر حال حاظر شاغلم از نظر تيپ و قيافه معموليم خانواده خوبي دارم اصلا ملاكم براي ازدوام يه پسر پولدار يا ماشين و خونه داشته باشه نيست ولي متاسفانه تا حالا خاستگاري نداشتم و از اين موضوع به شدت ناراحنم در حدي كه…

671 29

رابطه با دوست alijoon

سلام من يه دوست دارم كه مثل خودم پسره دوستي چندساله داريم اما اين اواخر با در خواست اون و من كه خودمم اشتباه كردم پذيرفتم با هم رابطه داشتيم دخول صورت نگرفت فقط دست زدن و بوس و.. اما يبار تو خونشون بوديم اين دوست احمقم گفت اينجا اون…

754 6

زودانزالي Tarah2019

|sadsmiley||sadsmiley||sadsmiley||sadsmiley|چيكار كنم اين مشكل زود انزاليرو

121 2

از زندگيم خسته شدم Tarah2019

سلام من يه دختر ۱۸ ساله هستم كه دوساله خارج از ايران زندگي ميكنم و ميخواستم يه زماني پزشك بشم ( زماني كه ايران بودم مدرسه نمونه دولتي ميرفتم وتاپ مدرسه بودم و همه معلما و اكثر اقرادي كه ميشناختنم ميگفتن من بايد پزشكي بخونم ) سه ماه قبل از…

47 2

مشكل شغلي Tarah2019

با سلام دختري متولد دهه۷۰ هستم كه در رشته پزشكي تحصيل كرده ام.بدليل فوت يكي از اقوام نزديك كه نقش حمايتي داشت در ۱۵ سالگي بتدريج حين شروع تحصيل دچار افسردگي شدم و تحت درمان‌دارويي قرار گرفتم بعد از پايان‌ تحصيل با توجه به اينكه شاگرد ممتازي بودم مدتي مرخصي…

261 9

برخورد با فرزند كوچك saba95

عده اي هميشه به فرزند كوچك تر مي گويند كه: «تو بايد به برادر يا خواهر بزرگ تر خود احترام بگذاري. يا به فرزند بزرگ تر مي گويند كه: «تو بايد رعايت كني، هر چه باشد تو بزرگ تر هستي.» با اين كار، كودك نسبت به والدين خود احساس منفي…

963 3

زگيل تناسلي urologykarami

سلام. من زگيل واژن داشتم كرايو انجام دادم يك سال پيش اما هنوز رو پوستم هست و نيوفتاده چندتا دونه ريز هست زياد هم نشده .اينكه نيوفتاده يعني خوب نشده ؟ نمونه برداري كه انجام دادم ۱۶.۱۸ رو داشتم

136 4

نامزدي و افسردگي sam127

سلام من دختري 27 ساله هستم. نزديك 1 سال و نيم با آقايي 28 ساله نامزد كردم.. من اوايل به ايشون علاقه اي نداشتم. ولي ايشون ميگفتن به من خيلي علاقه دارن. با خودم گفتم چون ايشون علاقه دارن به من كم كم باعث ميشه مهرشون به دلم بشينه ولي…

602 7

كسب رتبه كنكور matiin

سلام بچه ها من به دليل مشكلات زيادي كه داشتم نميتونستم درس بخونم الان ميخوام تواين فرصت كم براي كنكور اماده شم به نظرتون ميشه رتبه ي خوبي اورد اگه پيوسته درس بخونم چي؟|sadsmiley| من تاحالا هيچي نخوندم ميشه كمكم كنيد به يه برنامه نياز دارم به يه كم هم…

440 3

كنكور ارشد matiin

ايا باهر ليسانسي ميتوان هر فوق ليسانسي امتحان داد؟ حتي با ليسانس كارشناسي ناپيوسته

1838 8

عمل استمنا(خودارضايي) daryak

باسلام.اگر فردي استمنا داشته باشد و سپس انرا ترك كند،ايا امكان دارد در اينده با وجود ترك بازهم به اين موضوع دچار شود؟(بدون انجام عمل)

27 0

فايروال چيست و نحوه كار كردن آن چگونه است... pooyan97

فايروال چيست و نحوه كار كردن آن چگونه است فايروال چيست و نحوه كار كردن آن چگونه است : فايروال چيست و نحوه كار كردن آن از نيازهاي اساسي براي راه اندازي و خريد سرور مجازي است كه در ادامه به تعريف و نحوه كار آن مي پردازيم . فايروال…

779 27

بحث آزاد : گواهي سلامت دختران... aradralami

سلام الان ديدم يه خانمي تايپيك زده بودن در مورد گواهي سلامت كه بهشون نميدن آيا در كل با گرفتن گواهي سلامت قبل ازدواج براي خانمها موافق هستيد يا مخالفيد ؟؟ و چرا؟؟؟ نكته : من خيلي اطلاعات ندارم در اين مورد ولي آيا اين گواهي سلامت فقط واسه اينه…

39 0

۱۲ خاصيت روغن خراطين shahamion

حجم دهنده ي فوق العاده موثر براي اين نام مجاز نمي باشد تناسلي اقايان ( بزرگ كننده اين نام مجاز نمي باشد تناسلي ) افزايش دهنده ي طول و قطر اندام بدن به مرور زمان بزرگ كننده فوق العاده موثر سينه و باسن خانم ها سفت كننده و فرم دهنده ي سينه و باسن خانم ها از بين…

330 8

ازدواج matiin

سلام.من اخيرا با آقايي آشنا شدم كه از نظر مالي در شرايط خوبي قرار دارند و ادعاي عاشقي ميكنند.ايشان به من گفته اند كه ميخواهند از همسر خود جدا شوند و اكنون پيشنهاد ازدواج موقت را داده اند تا بعد از جدايي از همسرشان اين ازدواج دائم شود و من…

752 21

چطوري ازش متنفر بشم Experience

سلام برهمگي نميدونم حق رو بهم ميدين يا نه. اما شديدا نياز به راهنماييتون دارم چون دارم نابود ميشم |worry| با خانمي درمورد كار و درس حرف ميزدم و به مرور بهش علاقمند شدم (شايد با مهربوني و رفتارهاي خوبي كه بهم داشت)، حدود 2-3 ماه پيش خواهرم رو فرستادم…

137 3

بيماري همجنسگرايي Aamir2121

با سلام بنده مجرد هستم يه مدتي شهوت زيادي داشتم ولي ديدم كه هيچ كاري نميشه كرد فشار شهوت رو مقاومت ميكردم تا اينكه ديدم تمايل به همجنسبازي پيداكردم خيلي از اين موضوع اعصابم خورده لطفا بهم بگين كه چرا بعد از مقاومت از شهوت طبيعي تمايل همجنگرايانه بوجود مي…

126 4

مشاهده تفاوت ها در دوران نامزدي و دلسردي... Aamir2121

با سلام تقريبا يك ماه هست كه با پسري نامزد كردم. هر دو رشته مهندسي برق خونديم. من در مقطع فوق ليسانس و در حال ادامه براي دكترا و با شغل تدريس در دانشگاه هستم و ايشون با مقطع ليسانس در يك كارخانه كار ميكنند. به لحاظ ظاهر ايشون لاغر…

69 1
توسط: Experience234948 6127

مشاوره

برترين انجمن هاي مشاوره
 

زندگي موفق

بـراي آنكه زندگي زناشويي‌تان به خوبي پيش رود، بي‌خود به‌ دنبال شگردهاي معجزه‌آسا نباشيد ؛ در عوض، مي‌توانيد از برخي از دشمنان زندگي زناشويي كه احتمال دارد در درازمدت رشته‌هاي پيوند‌دهنده بين شما را سست و ضعيف كند، دوري كنيد. در اينجا راهنمايي…

 

علت دروغگويي

ممكن است علت دروغگويي اين باشد كه آنها مي ترسند اگر رازهاي خود را فاش كنند، آن شخص آنها را ترك كند. افراد در روابط خود دروغ مي گويند تا مسائل منفي شخصيتي شان را پنهان كنند. بسياري از افراد …

 

زنان بدانند

هميشه يه ياد داشته باشيد زن ومرد با هم تفاوت دارند، هيچگاه توقع نداشته باشيد رفتار و عكس العمل هاي زن و مرد مثل هم باشد ، در واقع همين تفاوت هاست كه اين دو را براي هم جذاب مي كند . براي داشتن يك رابطه عاشقانه بايد از خودمان بيرون بياييم و هوشمندانه متوجه تفاوت ها باشيم و بياموزيم كه…

 

افسردگي

هنگامي مي‌گوييم فردي به بيماري افسردگي مبتلا مي‌شود، كه علائمي مانند آنچه در پايين به آنها اشاره خواهد شد، را تقريبا در هر روز، در تمام طول روز، براي دو هفته يا بيشتر داشته باشد. اگر شما افسرده‌ايد، ممكن است سر درد، درد‌هاي مبهم يا…

سايت مشاوره مشاوركو

برزگترين سايت تخصصي مشاوره آنلاين
پاسخگوي نيازها و راهنمايي شما در زمينه هاي مرتبط با زندگي و خانواده

سايت مشاوره مشاوركو برزگترين سايت تخصصي مشاوره آنلاين خانواده در زمينه روانشناسي مي باشد، مشاور كو با بيش از 200 هزار مطلب مرتبط روانشناسي و بهره گيري از تيم مشاوران براحتي پاسخگوي نياز و راهنمايي شما در زمينه هاي مرتبط با زندگي و خانواده شما خواهد بود، دنياي مدرن امروز، خانواده هايي مدرن و با فرهنگ و هويت بسيار غني ايراني و آگاه به مسائل فردي و اجتماعي را بيشتر باور خواهد كرد، فرهنگ ما هميشه خنده را بر لب هاي شما ستايش كرده است و افسردگي، درد، خشم، ترس، فقر و مرگ و انحراف را دورترين نقطه از شما تصور كرده است، تشكر ويژه ما از وب سايت كانون مشاوران ايران است كه بزرگترين مساعدت ها را به ما زمينه در ارائه خدمات آنلاين و پرسرعت به كاربران عزيزمان داشته است، آموزش، مشاوره آنلاين رايگان و مشاوره اينترنتي و معرفي مركز مشاوره تلفني در مشاور كو كاملا رايگان بوده و هيچ هزينه اي براي شما نخواهد داشت! علاوه بر بخشهاي مشاوره اي مشاوركو قسمت هاي تصوير و عكس و همچنين مقالات دانشگاهي و آموزشي مختلف در زمينه درمان افسردگي، اضطراب ، كم خوابي، بيش فعالي فرزند شما، تست هاي روانشناسي، معرفي ربات تلگرام روانشناسي و مشاوره در اينستاگرام، كانال هاي مفيد و آموزنده در اين زمينه و همچنين سايت هاي پربازديد را به شما معرفي خواهد كرد. يقينا و بدون شك مشاوركو پاسخگوي تمامي چالشهاي پيش روي شما در حوزه خانواده، ازدواج و زناشويي، روانشناسي و روانپزشكي خواهد بود، اگر در قسمت موضوعات مرتبط با زمينه مشاوره خود را نيافتيد از بالاي وب سايت از گزينه جستجو استفاده كنيد.

 • مشاوره فردي

  اضطراب و استرس و افسردگي و ...

به جمع ۲۰۰۰۰۰ نفري كانون بپيونديد.
پيشنهادات پيامكي شما به كانون مشاوران
۳۰۰۰ ۷۷ ۷۷ ۴۷ ۳۰۰۰
به جمع ۲۰۰۰۰۰ نفري كانون بپيونديد.
آدرس ايميل خود را بدون دابليو دابليو وارد كنيد

 
مشاوره تلفني يا حضوري با مركز مشاوره برتر اين ماه مشاوركو: ۴۴۰۳۴۴۹۰(۰۲۱)
۸۸۴۲۲۴۹۵(۰۲۱)

 

 • مشاوره خانواده

  روانشناسي

 •  
 • مشاوره ازدواج

  و مشاوره پيش از ازدواج

 •  
 • مشاوره جنسي و زناشويي

  راهنماي زوج هايي كه با مشكل مواجه هستند

 •  

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۲:۲۷ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

رزرو مشاوره

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۰:۴۰ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

 

تست روانشناسي
 
 
 
Whois
پرتال
كاربران
 
 
ثبت رايگان دامنه جهت فروش
خريد و فروش آنلاين دامنه ها
ثبت آنلاين دامنه فارسي و انگليسي
پرداخت آنلاين ارزي و يا ريالي
جستجو و ثبت گروهي دامنه
ثبت آنلاين دامنه ها به 120 زبان دنيا
 
 
 
 
     
   
 
 
وبلاگ با دامنه فارسي
دامنه فارسي يا انگليسي خود را آدرس وبلاگ خود كنيد
اطلاعات مالكيت دامنه
از اطلاعات ثبت شده مالكيت هر دامنه اي در سازمان جهاني ثبت كننده با خبر شويد
كارگزاران دامنه
از اعتبار فارسيدو جهت خريد يا فروش دامنه هاي با ارزش استفاده كنيد
     
تخفيف سطح كاربري
با افزايش سطح كاربري خود از تخفيفات بيشتر در ثبت دامنه برخوردار شويد
تالار معاملات دامنه
دامنه خود را جهت فروش به صورت رايگان در بازار دامنه قرار دهيد
انتقال دامنه
با انتقال دامنه خود به فارسيدو از امكانات و مزاياي فارسيدو بهرمند شويد
     
(تبادل لينك (لينكستان
hacked by c4ir4q
ارزش گذاري دامنه
برآورد حدود قيمت و ارزش دامنه و عوامل موثر در آن
مبدل دامنه
مبدل نام دامنه فارسي يا ساير زبانها به پانيكد و بالعكس
 
 
طراحي وب سايت حرفه اي هاست تضميني دانلود آهنگ
 
سوالات متداول
پاسخ پرسش هاي متداول در مورد دامنه
 
 
 
دامنه بلاگ
hacked by c4ir4q
 
 
 
(تالار گفتگو (فروم دامنه
hacked by c4ir4q
 


 
Search Domain / WHOIS / Domain Income / Domain Forum / Domain For Sale / Persian Domain / Sell Domain / Buy Domain / Register Domain
Contact Us / Terms & conditions / Domain Information / Representation / Support
مشاوره خانواده / مشاوره آنلاين / مشاوره ازدواج / مشاوره خانواده / روانشناسي كودك / مركز مشاوره / مشاوره روانشناسي / مشاوره تلفني / مشاوره آنلاين / قيمت طلا / كانال تلگرام
مشاوره / مشاوره رايگان / مشاور / فروم دوستيابي / دكتر / روانشناس / تست روانشناسي / آموزش دامنه فارسي / نوروفيدبك
مشاوره تحصيلي / ترس از صدا / بيماري برده بودن / روانشناس خوب / مهريه / تازه هاي روانشناسي / مشاوره و روانشناسي / پيچ مشكلات جنسي
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۳۹:۲۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

 

 
 
 
 
 
 

brain.e-teb.com چيست؟

متخصصان مغز و اعصاب و جراحان مغز و اعصاب و همچنين كلينيك ها و بيمارستان هاي تخصصي ميتوانند اسامي خود را در اي تب بزرگترين جامعه آماري پزشكي كشور ثبت نمايند.

home category
منوچهر تك منش
 

جراح مغز و اعصاب 

home category
محمد صفريان
 

جراح مغز و اعصاب 

home category
مينا ايزدي بروجني
 

جراح مغز و اعصاب 

home category
 

كلينيك مغز و اعصاب 

 

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامي حقوق محفوظ است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۳۷:۰۸ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

 

 
 
 
 
 
 

ravan.e-teb.com چيست؟

E-Teb.com © Copyright 2016 روانشناس يا روانپزشك. تمامي حقوق محفوظ است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۳۵:۰۷ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
e-teb.com
 
 
هرگونه كپي برداري يا استفاده از مطالب و يا مشخصات اعضا و اشخاص در e-teb.com پيگرد قانوني دارد.
get android app

مشاغل تحت پوشش e-teb

كليه مشاغل پزشكي و مشاغل مرتبط با آن تحت پوشش ايران طب مي باشد. كليه متخصصين ، مراكز، كلينيك ها ، بيمارستانها و ساير مراكز مرتبط با پزشكي يا روانشناسي را مي توانيد در اين سايت بيابيد

e-teb چيست؟

هدف ما از e-teb ايجاد كامل ترين بانك اطلاعات مستقيم تخصصي و فوق تخصصي در تمامي زمينه هاي علوم تجربي و انساني مي باشد.
علاوه بر آن براي انتخاب دقيق تر، سريع تر و آگاهانه تر هموطنان عزيزمان قسمت نظر سنجي تصويري تعبيه شده است تا از نظرات تمامي دوستان و اساتيد و مراجعان قبلي نهايت استفاده به عمل آيد.
همچنين كليه افراد فعال در زمينه هاي مرتبط بدون پرداخت هيچ هزينه اي مي توانند اطلاعات، گواهينامه ها، رزومه ها و مدارك خود را در بانك اطلاعات پزشكي e-teb براي مشاهده همگان درج نمايند.
استفاده از جديدترين فناوري هاي آي تي روز دنيا به همراه ورود بزرگترين اساتيد اين رشته ها دستاورد ديگر e-teb مي باشد.
همكاري اساتيد، مشاهير و بزرگواران اين عرصه به طور مستقيم تاييد صحت كاري اين سامانه مي باشد.

موفق و پيروز باشيد

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۳۲:۵۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
 
0

روش‌هاي مطالعه درس زيست شناسي از نظر رتبه هاي برتر كنكور

رتبه هاي برتر درس زيست شناسي را چگونه مطالعه ميكردند؟

غزاله تفاق – رتبه 5 كشور :
يادگيري مؤثر زيست‌شناسي نياز به مطالعه‌ي پله‌به‌پله‌ي مطالب دارد و به اين دليل بايد مطالب پايه‌اي را (كه پيش‌نياز درك مطالب ديگر هستند) به‌خوبي فرا گرفت و سپس به سراغ مطالعه‌ي مطالب ديگر (كه به مطالب پايه وابسته‌اند) رفت. (مثلاً شما براي درك همانند‌سازي DNA بايد ساختمانDNA را قبلاً به خوبي آموخته باشيد).

فرزين واحدي – رتبه 7 كشور :
اگر زيست‌شناسي را يك درس صرفاً حفظ شدني (مثل حفظ كرد...

ادامه...
0

اصلاحيه تكميل ظرفيت كنكور ارشد 96

به گزارش ثريا، مرحله دوم اعلام‌ ظرفيت‌ رشته‌هاي جديد و تكميل ظرفيت برخي از كدرشته محل‌هاي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي در آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته سال‌ ۹۶ از سه شنبه ۱۷ بهمن آغاز شده است و با توجه به مهلت تمديد شده، فرصت انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۲۴ بهمن ادامه دارد.

داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org  با توجه به رشته امتحاني خود، نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه از كدرشته‌هاي امتحاني مندرج در اطلاعيه سازمان سنجش اقدام كنند...

ادامه...
0

امروز آخرين مهلت ثبت نام در كنكور سراسري 97

داوطلبين كنكور 97 عجله كنيد!

 

مشاور عالي سازمان سنجش گفت: ساعت ۱۲ شب يكشنبه ۸ بهمن آخرين فرصت ثبت نام داوطلبان كنكور ۹۷ دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي از جمله دانشگاه آزاد اسلامي است.داوطلبيني كه تا كنون جهت ثبت نام اقدام نكرده اند با مراجعه به سايت سازمان سنجش مدارك لازم را فراهم و اقدام به ثبت نام در كنكور 97 نمايند.

 

ادامه...
0

آلفاي مغزي

هر شب قبل از خواب ۲۰ دقيقه در مورد اهداف خودت بنويسيد و با تكرار اين كار را تا زماني كه به خواب ميرويد ادامه دهيد.

دليل اين تمرين اين است كه به ذهن خود تمرين دهيد تا به اهداف شما تسط داشته باشد و زمان خواب پذيرش ناخوداگاه بيشتر است.

امواج آلفاي مغزي يكي از ۴ دسته امواج مغزي ذهن هستند زماني كه مغز شما در حال ارتعاش فركانس ۸ تا ۱۲ هرتز باشد ميگويند شما در حالت الفا قرار داريد.

زماني كه شما در حالت الفا هستيد شما ارام و ريلكس هستيد خلاقيت شما افزايش پيدا ميكند و ميتوانيد راحتر و ...

ادامه...
0

دروس نهايي پايه هاي يازدهم و دوازدهم

 

● مهدي نويد ادهم در گفتگو با پانا:

دانش آموزان پايه دوازدهم در سال آينده ۱۰درس نهايي خواهند داشت و دانش آموزان پايه يازدهم ۳ يا ۴ درس نهايي

البته اين خبر هنوز قطعي نيست و تا دو هفته ي ديگر تاييد نهايي ميشود. و به محض تصميم گيري نهايي اطلاع رساني خواهد شد

 

ادامه...
0

5 روش افزايش تمركز حين مطالعه

تمركز يكي از مهم ترين حلقه هاي گمشده يادگيري ناقص در كنكور

پنج توصيه مهم براي افزايش تمركز حين مطالعه:

1.مشاوران تحصيلي توصيه ميكنند كه افكار مزاحم رو روي برگه اي بنويسيد و بعد از مطالعه به اون ها فكر كنيد، تحقيقات نشون داده كه اين كار خيلي به افزايش تمركز كمك ميكنه

2. در زمان درس فقط درس
در زمان استراحت فقط استراحت
به ياد داشته باشيد كه دراز كشيدن و يا لم دادن روي كاناپه و تخت خواب شرايط مناسب براي مطالعه نيست و باعث پايين اومدن تمركز شما ميشه زيرا درس خواندن در اين وضعيت موجب ترشح هورموني در بدن ميشود كه فرمان ميدهد الان وقت استراحت است ...

ادامه...
0

بخشنامه تغيير برنامه امتحانات دي ماه 96

 

بخشنامه تغيير برنامه ي امتحانات دي ماه 96 كه به دليل تعطيلي هاي آلودگي هواي تهران با جابجايي روبه رو شده است .

مديريت آموزش و پرورش تهران طي بخش نامه اي به مديران مدارس شهر تهران اعلام نمود كه بر اساس صلاحديد مديريت مدرسه،شروع امتحانات ترم اول ميتواند از دوم(طبق روال) يا نهم ديماه (يك هفته ديرتر)

 

كه در زير ميتوانيد اين بخش نامه را مشاهده نماييد.

 

ادامه...
0

تمديد مهلت ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد از 30 بهمن

مشاور عالي سازمان سنجش از فراهم شدن امكان ويرايش اطلاعات شركت كنندگان خبرداد 

با توجه به اينكه مهلت ثبت نام در آزمون كارشناسي ارشد 97 به پايان رسيده در اين مدت 615 هزار و 760 نفر در اين آزمون ثبت نام كرده اند.

با توجه به اصلاحيه هايي كه در سايت سنجش قرارداده شده است و به منظور رفاه حال دانشجويان ، سايت سنجش مدت زماني را براي داوطلبان مشخص نموده كه ميتوانند در اين مهلت به سايت سنجش مراجعه و اقدام به ويرايش و تصحيح اطلاعات خود نمايند ، همچنين براي آن دسته از داوطلباني كه موفق به ثبت نام در آزمون كارشناسي ارشد نشده اند هم امكاني فراهم شد كه بتوانند از روز  30 ب...

ادامه...
0

دلايل عدم موفقيت در كنكور

دانلود فايل پي دي اف دلايل عدم نتيجه گيري در كنكور سراسري:

مشاوره تحصيلي:در اين فايل پي دي اف مجموعه نكات و بايد ها و نبايد هايي كه موجب نتيجه گرفتن و يا عدم نتيجه مطلوب در كنكور ميشود به صورت كامل و در 12 بخش شرح داده شده. در اين فايل سعي شده كه تمام ابهامات و اشتباهات دانش آموزان كنكوري كه موجب خطاي آن ها در آزمون ميشود بررسي شود .

ادامه...

0

جمع بندي آيات و روايات ديني

جزوه pdf جمع بندي آيات و روايات ديني كنكور:

 • تست هاي آيات و روايات كنكور سراسري  رو با اين جزوه شكاركنيد .
 • مناسب براي تمامي رشته ها
 • شامل مهم ترين و پرتكرار ترين آيات كنكور سراسري ميباشد .
 • كه به بررسي ترجمه آيات ،ترجمه مفهومي و پرسش و پاسخ پرداخته شده است .

ادامه...

 
 
 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۳۰:۰۸ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
 
مشاوره آنلاين تلفني يا حضوري
۴۴۰۳۴۴۹۰ -۰۲۱
 
 
 
ياسر شميراني وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي در زمينه خانواده شامل مهريه زن، دريافت مهريه زن، توقيف مهريه زن، مشاور و مشاوره حقوقي زنان، طلاق توافقي و طلاق يكطرفه از طرف زن، طلاق يكطرفه از طرف مرد، اثبات نسب، اثبات زوجيت، تمكين و مشاوره در زمينه عدم تمكين زن، دريافت نفقه زن، حضانت مي باشد، همچنين ارائه خدمات مشاوره تلفني رايگان به كليه هم دوستان عزيز در مورد كليه خدمات فوق الذكر براحتي ارائه مي شود.
 

مهريه زن:

مهريه زن رايج ترين واژه اي است كه در روايات و اصطلاحات فقها وميان مردم كاربرد دارد .در قرآن مجيد واژه مهريه زن به كار نرفته بلكه از لغات معادل آن استفاده شده است در دايره المعارف اسلام براي تعريف مهريه آمده است مهريه زن از كلمه عبري موهار و از ريشه سرياني مهر گرفته شده است كه به معناي هديه عروسي است ودر مصر باستان مرد مبلغي را به عنوان جبران خسارت از اين جهت كه شخصي با ازدواج يكي از اعضاي خانواده فردي را ازاو مي گرفت به پدر دختر مي پرداخت يعني در واقع پرداخت مهريه زن بابت تسكين و كاهش دادن درد ورنج ناشي از جدايي دختر از پدرش صورت مي گرفت . در بابل مهريه به عنوان وجه المعامله ودر واقع بهاي زن بود كه به پدر او داده مي شد اما پس از اسلام تغيير بنياد ديني كه در اين سنت اجتماعي پديد آمد اختصاص پرداخت مهريه به خود زن بود .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • بازداشت زن
   
  آيا زني كه تمكين نمي كند را مي شود بازداشت كرد؟
  نخير نمي توان چون فاقد جنبه كيفري مي باشد.
   
 • سن حضانت
   
  از چه سني دختر و پسر از حضانت خارج مي شوند؟
  دختر تا 9سالگي و پسر تا 15 سالگي.
   
 • توقيف مهريه
   
  زن بابت مهريه اش چه چيزهايي از مرد را مي تواند توقيف كند
  1- زمين 2- آپارتمان 3- حساب سپرده 4- سهام 5- تلفن همراه 6- حقوق پرسنلي 7- مطالبات خوانده از اشخاص ثالث.
   
 • طلاق زن
   
  آيا مرد مي تواند هروقت كه بخواهد زن خود را طلاق دهد؟
  با استناد به ماده 1133ق.م. مرد مي تواند هر زمان درخواست طلاق دهد.
   
 • حضانت فرزند
   
  حضانت دختر تا چند سالگي با مادرش مي باشد ؟.
  حضانت پسر و دختر تا 7 سالگي با مادرش مي باشد.
   
 • مجله خانوادگي مادران
   
  اين مجله بصورت ماهانه كه در مورد مسائل خانواده و زنان و مسائل حقوقي مي باشد كه از طرق باجه هاي روزنامه فروشي در سراسر كشور قابل خريداري مي باشد.
  مشاوره پذير در زمينه مشاوره كودكان
   
 • مهريه زن صيغه اي
   
  آيا مهريه به زني كه به صورت صيغه اي ازدواج كرده است تعلق مي گيرد؟
  بله مهريه به زني كه به صورت ازدواج موقت همسر مردي شده است تعلق مي گيرد
   
 • اجرت المثل زن
   
  آيا زن مي تواند در زندگي علاوه بر مهريه خود اجرت المثل را از مرد بگيرد؟
  بله، علاوه بر مهريه زن مي تواند اجرت المثل را هم از مرد دريافت نمايد.
   
 • مهريه و ورثه
   
  اگر زن وشوهري فوت كرده باشند ورثه زن مي توانند مهريه را از ورثه بگيرند ؟
  بله مي توانند.
   
 • عدم امكان سازش
   
  مدت اعتبار گواهي عدم امكان سازش چقدر مي باشد؟
  مدت اعتبار گواهي عدم امكان 3 ماه مي باشد.
   
 • بازداشت زن
   
  آيا زني كه تمكين نمي كند را مي شود بازداشت كرد؟
  نخير نمي توان چون فاقد جنبه كيفري مي باشد.
   
 • سن حضانت
   
  از چه سني دختر و پسر از حضانت خارج مي شوند؟
  دختر تا 9سالگي و پسر تا 15 سالگي.
   
 • توقيف مهريه
   
  زن بابت مهريه اش چه چيزهايي از مرد را مي تواند توقيف كند
  1- زمين 2- آپارتمان 3- حساب سپرده 4- سهام 5- تلفن همراه 6- حقوق پرسنلي 7- مطالبات خوانده از اشخاص ثالث.
   
 • طلاق زن
   
  آيا مرد مي تواند هروقت كه بخواهد زن خود را طلاق دهد؟
  با استناد به ماده 1133ق.م. مرد مي تواند هر زمان درخواست طلاق دهد.
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • مهريه زن
 • مهريه زن
 • مهريه زن
 • مهريه زن
 • مهريه زن
 
 
كانال تلگرام
 
 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۲۶:۲۴ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

تست ميزان نگراني

آيا فرد نگراني هستيد؟

اشخاص نگران به راحتي تسليم نخواهند شد.

و اين در صورتي مي باشد كه بيشتر نگراني هاي ما به واقعيت تبديل نمي شود.

ولي اينكه بگوييم نبايد به نگراني بپردازيد ابدا  حرف صحيحي نمي باشد.

نگراني قسمتي از زندگي ما مي باشد.

نگراني در تعامل افراد در هر سني كه باشند ، موجود مي باشد. نگراني همه جا وجود دارد.

در بيشتر كتاب هاي روانشناسي در عوض به كار بردن كلمه نگراني از كلمه اضطراب استفاده مي كنند.

كه داراي دامنه گسترده‌اي مي باشد.تست ميزان نگراني

پرفسور ريموند كّتِل در دانشگاه ايلينوي شيكاگو و پرفسور گليفورد ، استاد سابق دانشگاه كاليفرنياي جنوبي در لس آنجلس .

در مورد خصوصيات اشخاص نگران ارزيابي‌هايي را انجام دادند .

تا عوامل نگراني را بررسي كنند. پرسشنامه زير سوالات همانند سوالات آنها مطرح كرده است.

مطالب و مقالات سايت ” مشاوره خانواده” توسط تيم تخصصي مشاوران و روانشناسان تهيه و پشتيباني شده است.

تست ميزان نگراني

آزمون ميزان نگراني

براي اينكه متوجه شويد جزو اشخاص نگران مي باشيد يا نه به پرسشنامه زير پاسخ دهيد.

 1. اطرافيان اعتقاد دارند كه من ذهني جدي دارم.

الف. به ندرت     ب. گاهي اوقات       پ. اغلب

 1. هنگامي كه در خانه نيستم به خانه خود فكر مي كنم.

الف. به ندرت     ب. گاهي اوقات      پ. اغلب

 1. به خواب رفتن براي كار سختي مي باشد.

الف.به ندرت     ب. گاهي اوقات     پ. اغلب

 1. هنگامي كه شخصي از دستم عصباني يا ناراضي باشد آنرا سريعاً فراموش خواهم كرد.

الف. به ندرت     ب.گاهي اوقات     پ. اغلب

 1. افرادي مي‌گويند كه من بيش از حد نگران كارهاي خود مي باشم.

الف. به ندرت     ب. گاهي اوقات     پ. اغلب

۶٫هنگامي كه به تعطيلات و مرخصي مي‌رود نگران كارهاي مي باشد كه در خانه بايد آنها را انجام دهم.

الف. به ندرت     ب. گاهي اوقات     پ. اغلب

 1. هنگامي كه اشتباهي انجام مي دهم ، بيشتر از ديگر دوستانم ناراحت مي‌شوم.

الف. به ندرت      ب. گاهي اوقات     پ. اغلب

 1. هنگامي كه شخصي با من به سردي برخورد ميكند، اولين فكري كه به ذهن مي آيد اين مي باشد كه آيا به او توهين كرده ام؟

الف. به ندرت     گاهي اوقات       پ. اغلب

 1. هنگامي كه از خانه خارج مي شوم دوباره بر مي گردم تا مطمئن شوم در را قفل و گاز را خاموش كرده ام يا خير.

الف. به ندرت     ب. گاهي اوقات     پ. اغلب

 1. تحولات قابل توجهي در عادت هاي غذا خوردن من ايجاد شده است.

الف. به ندرت     ب. گاهي اوقات     پ. اغلب

 1. هنگامي كه با غريبه ها مي باشم احساس نابسندگي به دست مي آورم.

الف. به ندرت     ب. گاهي اوقات     پ. اغلب

 1. هنگامي كه براي معاينه ادواري مي روم نگران آن مي‌باشم كه دكتر چه مشكلي را امكان دارد در من پيدا كند.

الف. به ندرت     ب گاهي اوقات     پ. اغلب

محاسبه امتيازات تست نگراني

به جواب هاي الف ۱ امتياز، به جواب هاي ب ۲ امتياز،  و به جوابهاي پ ۳ امتياز بدهيد.

امتياز۱۵-۱۲:

 • شما آدم راحتي هستيد. با شما بودن به اشخاص احساس خوشي مي‌دهد.

امتياز ۲۴-۱۶:

 •   شما به طور متوسط نگران هستيد.

امتياز ۳۶-۲۵:

 •   شما به شدت نگران هستيد. بهتر است باورهاي خود را بررسي كنيد.

 

توضيحات تست ميزان نگراني

نگراني تفكري غيرسازنده همراه با هراس مي باشد.

اشخاصي كه داراي نگراني مزمن مي باشند در برخورد كردن با كوچكترين مسئله اي نگران خواهند شد.

تمام اشخاص به گونه اي داراي نگراني خواهند شد. بچه ها به دليل مدرسه و دوستانشان نگران مي‌شوند.

ميانسالها نگران خانواده خود و همينطور امور مالي، شهروندان سالخورده نگران سلامتي و ايمني خود خواهند شد.

ارزيابي‌ها نشانگر اين مي باشد كه دانش آموزان تا حد فراواني نگران امتحانات خود مي‌باشند.

در ضمن  تعيين شده است كه دانش آموزاني كه نگران امتحانات خود مي باشند .

در امتحانات نمرات كمتري را كسب خواهند كرد.تست ميزان نگراني

نگراني با بيشتر شدن سن افزايش پيدا مي كند و زن ها در همه مقطع سني خود بيشتر از مردان دچار اضطراب مي شوند.

ولي بيشتر  افراد نگران متوجه نگراني خود نمي شوند .

و يا اينكه  به روي خود نمي آورد. نگراني براي اين گونه افراد به عادت تبديل شده است.

 

هنوز براي نگران شدن علت معيني نيز تعيين نشده است.

احتمالاً قسمتي از نگراني حالت زيست شناختي دارد .

و بنابراين ساختار مغز و هورمون هاي آن در حالت نگراني به بازي كردن نقش مي‌پردازند.

كودكاني كه داراي والدين سخت گير مي باشند بيشتر نگران خواهند شد.

شناخت درمانگر ها با كمك تصوير سازي به اشخاص نگران ياري مي دهد تا از شدت  نگراني آنها كاسته شود.

اينگونه اشخاص نگران با روش حساسيت‌زدايي اصولي مي‌توانند نگراني‌هاي خود را كاهش دهند و آن را معالجه كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۲:۱۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 4037
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب