كاشي بين كابينتي
در انتخاب مدل كاشي بين كابينتي به اين نكته توجه كنيد كه كاشي هاي را انتخاب كنيد كه بيشترين هماهنگي را با محيط درون دارند. در انتخاب كاشي هاي بين كابينتي بايد به نكاتي توجه داشت بنابراين كاشي اي انتخاب كنيد كه داراي ويژگي هاي زير باشند

F قابل شستشو

  • مهمترين عامل در انتخاب كاشي اين است كه كاشي قابيلت شستشو را داشته باشد چرا كه اين امر براي بانوان بسيار مهم است. هر چند تمامي كاشي بين كابينتي ممبران قابليت شستشو را دارند ولي برخي از كاشي به مرور و به هنگام شسته شدن كيفيت خود را از دست مي دهند.

F اندازه آشپزخانه

  • ا گر آشپزخانه شما كوچك است پيشنهاد مي‌شود از رنگهاي سفيد و روشن استفاده كنيد و همچنين كاشي‌هاي براق مي‌توانند نور بيشتري را به داخل آشپزخانه بياورند. اگر سقف آشپزخانه شما كوتاه است بهتر است كاشي‌ها را بصورت عمودي كار كنيد. اينكار باعث بلندتر نشان دادن سقفها مي‌شود.

F توجه به رنگ

  • در انتخاب كاشي و نوع رنگ دلخواه خود وسواس به خرج دهيد و كاشي هاي بين كابينتي خود را طوري انتخاب كنيد. كه با كايبنيت شما هماهنگي داشته باشد. استفاده از كاشي دلربا در فضاي بين كابينت سبب مي شود تا ما اتحاد ميان ملزومات آشپزخانه را مشاهده كنيم.

F توجه به چگونگي چيدمان كاشي هاي بين كابينت

  • قيمت كاشي بين كابينتي تاثير بسزايي در انتخاب نوع كاشي بين كابينتي دارد. به طور مثال اگر كابينت استفاده شده شما از چوب مي باشد استفاده از رنگ سبز مي تواند تلفيق جالبي را به وجود آورد. اگر نور زياد آشپزخانه شما را اذيت مي كند مي توانيد از رنگ هاي ملايم استفاده كنيد، و اگر رنگ هاي روشن شما را آزار نمي دهد مي توانيد از رنگ هاي براق و مات استفاده نماييد و زيبايي را به آشپزخانه خود هديه دهيد.

F مقاوم در برابر حرارت و ضربه

  • كاشي بين كابينتي مدرن را انتخاب كنيد كه در برابر ضربه و همچنين حرارت مقاوم باشد، چرا كه فضاي آشپزخانه به دليل وجود وسايل گرمايشي هميشه گرم است بخصوص در انتخاب كاشي هاي پشت اجاق گاز. ساخت آثار هنري با استفاده از كاشي هاي گوناگون: شما مي توانيد فضاي بين كابينت را با كاشي هاي گوناگون پر كرده و اثر هنري با مدل خود بسازيد، كه زندگي در آن جريان داشته باشد.

F توجه به صفحه روي كابينت

  • اگر در انتخاب بين كابينتي مشكل داريد، سعي كنيد اول روي انتخاب صفحه روي كابينت تمركز كنيد. صفحه روي كابينت اسب باركش آشپزخانه شماست و مي تواند مقدار زيادي از بودجه شما را به خود اختصاص دهد، پس در انتخاب آن دقت كنيد. براي صفحه روي كابينت تنوع كمتري به نسبت بين كابينتي در طرح و رنگ وجود دارد. صفحه روي كابينت مي تواند قبل از بين كابينتي نصب شود، پس شما قبل از ساخت كابينت خود بايد تصميم بگيريد.