مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

فيلم و فايل صوتي آموزشي روانشناسي رايگان و مشاوره

 كودك يك ساله

مراقبت از كودك مي تواند طاقت فرسا باشد، ولي خيلي چيزها وجود دارد كه بايد به آنها توجه كنيم. نگاهي به نقاط عطف رشد كودك در سال اول تولدش بياندازيد.

لبخند

بعد از دو ماه بي خوابي شبانه و نداشتن ساعات آرامش به دليل گريه هاي زياد كودكتان، شما مي توانيد لبخند هاي كوچك كودكتان را مشاهده كنيد. در اينجا زماني است كه شما بايد پاداش زحماتتان را بگيريد. زماني كه كودك شما دو ماهه مي شود اولين لبخند هايش را در پاسخ به شما نشان خواهد داد! صداهايي كه شما از خودتان توليد مي كنيد و حركاتي كه با صورتتان براي كودك در مي آوريد كودك را به لبخند وادار مي كند.

 

خنديدن

اگر شما به صورت مكرر صداي گريه ي كودك خود را مي شنيديد. ولي بعد از چهار ماه شما مي توانيد صداي ديگري را بشنويد، شيرين ترين صدايي كه تا به حال شنيده ايد- صداي خنديدن كودكتان. بهترين قسمت اين است كه چقدر راحت كودك شما به هر چيزي مي خندد. صورت هاي احمقانه، قلقلك، و زيرچشمي نگاه كردن باعث مي شود كه كودك شما با سر و صداي زيادي بخندد.

 

خوابيدن در تمام طول شب

نقطه ي عطف ديگري كه براي كودك شما اتفاق مي افتد، داشتن خواب كامل در شب براي پدر و مادر است كه براي آنها بسيار ارزشمند است. در حالي كه به نظر غير طبيعي مي رسد كه يك نوزاد تازه متولد شده در تمام طول شب بخوابد، در اين زمان پدر و مادر مي توانند آسوده خاطر باشند زيرا اين دوره به زودي به پايان خواهد رسيد. بعد از ۴-۶ ماهگي، بيشتر كودكان قادر به خوابيدن در تمام طول شب خواهند بود.

 

نشستن

زماني كه شما بر روي شكمتان خوابيده ايد چقدر دنيا متفاوت به نظر مي رسد! حدود ۵ يا ۶ ماهگي بيشتر كودكان با حمايت والدين مي توانند بنشينند و يا با تكيه دادن به دستان و يا بالش و يا مبل استراحت كنند. كودكان معمولا بين ۷ تا ۹ ماهگي مي توانند به تنهايي بنشينند.

 

خزيدن

اگر كودك شما ۸ ماهه است، شما ممكن است بخواهيد كه به كودكتان تمرينات ورزشي بدهيد. شما متوجه مي شويد كه كودكتان در حال حركت در اطراف خانه است. در ۹ ماهگي، اگثر نوزادان با استفاده از خزيدن و با استفاده از دست و پايشان مي خزند و از جايي به جاي ديگر مي خزند و لول مي خورند. خزيدن يك نقطه ي عطف ضروري براي كودكتان نيست، و ممكن است شيرخوران ممكن است بخواهند بخزند يا ليز بخورند و رسيدن به نقاط عطف ديگر را در برنامه ي رشد خود داشته باشند.

 

خداحافظي كردن (باي باي كردن)

تكان دادن دست براي خداحافظي كردن تنها ترفندي زيبا نيست – اين كار بيان واقعي زباني خداحافظي است. بعد از ۹ ماهگي بيشتر كودكتان شروع به درك ارتباط صدايي، حركتي، و معني دار مي كنند. انها مي دانند كه تكان دادن دست به معني خداحافظي كردن است.

 

غذا خوردن با دست

زماني كه كودك شروع به غذا خوردن با قاشق مي كند زماني است كه كودك به تنهايي مي تواند غذا بخورد. بين ۹ تا ۱۲ ماهگي، كودكان بهتر مي توانند حركت دست و انگشتانشان را كنترل كنند و براي انها گرفتن اشياء آسان تر مي شود! متاسفانه، نوزادان در اين اين سن بيشتر علاقه مند به كشف طعم و مزه ها دارند و غذاها تنها چيزهايي نيستند كه نوزاد در اين سن در دهان خود مي گذارد. ايمني براي نوزاد در اين زمان به بزرگترين دغدغه ي والدين در اين سن كودك تبديل مي شود.

 

ايستادن

بيشتر كودكان در ۱۲ ماهگي شروع به ايستادن مي كنند بدون حمايت ديگران مي كنند. آنها در حالي كه مبل يا ديگر اشياء را نگاه داشته اند چند قدم بر مي دارند، فعاليتي كه به آن «گشت زدن» گفته مي شود. در ماه هاي قبل كودك به تنهايي راه نمي رفت، كودكان ممكن است ساعت ها تمرين گشت زني داشته باشند و هدف آنها رسيدن به يك شيء واقعي باشد.

 

گام برداشتن

شما ممكن است اين قسمت از رشد كودك را يك نقطه ي عطف بزرگ تلقي كنيد. شايد شما انتظار هيچ اتفاقي را بيشتر از اين اتفاق نداشته ايد (يا اينكه از اولين گامي كه كودكتان بر مي دارد فيلم يا عكس مي گيريد) كودك شما به تنهايي اولين گام هاي خود را بر مي دارد و انتظار شما را براورده مي كند. ولي همه كودكان در اولين سال تولد خود راه نمي روند. اين اتفاق به صورت طبيعي بين ۹ تا ۱۷ ماهگي رخ مي دهد، و اكثر نوزدان حداقل در ۱۳ ماهگي راه رفتن را شروع مي كنند.

 

گفتن كلمات

«ماما! بابا!» هيچ چيز لذت بخش تر از اين نيست كه كودكتان اسم شما را صدا مي زند، و اين اتفاق معمولا در اولين سال از زندگي نوزادتان رخ مي دهد. در اين زمان، بيشتر كودكان حداقل مي توانند يك كلمه ي معني دار را به زبان بياورند و براي استفاده از كلمات ديگر تلاش مي كنند. اين اتفاق خيلي طولاني نخواهد بود و شما مي توانيد آن چيزي را كه در ذهن كودك شما مي گذرد را بشنويد.

مترجم:نسرين بني عباسي زاده

منبع: كودك و نوجوان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۵:۳۴ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]با توجه به بيمه هاي درماني، كاركنان صنايع IT بسيار مناسب هستند. با استفاده از يك نظرسنجي آنلاين، Technische Universität Dortmund با همكاري برخي از شبكه هاي فاركس آزاد، اين بيانيه را بررسي كرد. نتايج نشان مي دهد كه اين امر به دليل پديدۀ "پيشگويي" است - به اين معني است كه كارمندان IT در بيمه هاي درماني بيمه اي ظاهر نمي شوند، زيرا آنها همچنان به كار خود ادامه مي دهند حتي زماني كه بيمار هستند. در واقع، نمونه گزارش شده در مورد مشكلات بهداشتي مشخص - به طور عمده مشكلات اسكلتي عضلاني و مشكلات روحي.

فارغ التحصيلان به درجه اي حتي بالاتر از كاركنان دائمي آسيب مي رسند. 65 درصد از فارغ التحصيلان شكايت از احتمالا اختلالات عضلاني اسكلتي و 52 درصد از مشكلات ذهني مرتبط با كار است. بيش از نيمي از فارغ التحصيلان مصاحبه كننده از ترس و احساسات منفي رنج مي برند. همه اين علائم يك فرسودگي هستند.

شغل ها بسيار مستحكم هستند كه صرفا 30 درصد از فارغ التحصيلان و حدود. 40 درصد از كاركنان دائمي در برابر اين حجم كاري مقاومت مي كنند تا سن بازنشستگي 65 سالگي. با اشاره به DGB (اتحاديه اتحاديه هاي كارگري آلمان) - شاخص "Gute Arbeit" (كار خوب)، كار در صنايع IT به عنوان طبقه بندي "كار بد"

10 per cent of the permanent employees and 14 per cent of the freelancers even suppose not to be able to endure the stress until the age of 50- they say "Actually, I should stop right now"- with an average age of 43. Main reasons are mental problems.

اما استرس و احساسات مرتبط با كار نه تنها به روش منفي ارزشمند هستند. يكي از چهار نفر احساس خستگي نميكند يا قادر به احياء نيست. دو سوم از دولت هاي خودكامگي، جهت گيري هاي مثبت يا مثبت مثبت مثبت دارند؛ آنها از استرس مربوط به كار لذت مي برند، احساس مسئوليت مي كنند، انتظارات زيادي نسبت به خود دارند، لذت بردن از كارشان را مي كنند و از عملكرد آنها افتخار مي كنند. با اشاره به كارمندان دائمي، كمتر از نيمي از آنها (43 درصد) است. بديهي است كه تعداد زيادي از افسران آزاد وجود دارند كه كار خود را با لذت و تعهد انجام مي دهند، كه قادر به استراحت هستند و از كارشان خسته نمي شوند. به طور مساوي، بخش بزرگي از اين بخش ها به شدت از هم پاشيده مي شود و لذت بردن از كار و تعهد را از دست مي دهد. آنها از ميان تعهدات بالا و فرسودگي عبور كردند.

آنها پرسش را مطرح كردند كه كدام عوامل كار منجر به مشكلات ذهني مي شوند. شگفت آور، اين ساعت كار طولاني نيست. اين نوع وظايف و روابط با همكاران و مشتريان و به خصوص براي مترجمان آزاد - عدم جدايي كار و زندگي خصوصي است. سلسله مراتب فاكتورهاي استرس منجر به مشكلات ذهني و فرسودگي شغلي در اين تحقيق به شرح زير است:

داستان هاي مربوطه

 1. وظايف دشوار براي مديريت
 2. وظايف بي معني: "تعهد من ارزش آن نيست"
 3. قدرداني مرزي از سرپرستان و / يا مشتريان
 4. وظايف ساختاري غير قابل اجرا
 5. فشار براي نتايج
 6. امكانات مرزي براي تبادل با همكاران
 7. پرداخت نامناسب
 8. در فواصل منظم فاقد اختلال است
 9. فشار زمان
 10. عدم تفكيك زماني بين كار و زندگي خصوصي

علاوه بر اين، اين نظرسنجي نشان مي دهد كه فارغ التحصيلان به طور قابل توجهي پيشگيري از سلامت را در پيش مي گيرند. اما در مورد پيشگيري از ابتكار عمل، اغلب آنها را ترك مي كنند. مترجمان آزاد براي فعاليت هاي پيشگيرانه خود هستند. بنابراين، آنها از حمايت هاي كافي بيشتر از كارمندان دائمي درخواست مي كنند.

بر اساس نتايج اين تحقيق، Technische Universität دورتموند با ايجاد يك مفهوم براي مركز پيشگيري از فرسودگي واكنش نشان داد.

در مورد اين روش ويژه است:

 • تمام خدمات در مورد موضوعات پيشگيري و درمان فرسودگي شغلي زير يك چتر يا در يك شبكه (در كنار يك سؤال و مشكلات پيرامون فرسودگي)
 • تجزيه و تحليل خطرات فرسودگي شغلي و مشاوره پيشگيرانه پايه اي براي ابزارهاي مداخله اي از رشته هاي مختلف (روانشناسي، پزشكي، مطالعات كار، قانون ...)
 • خدمات پيشگيرانه ارائه شده به طور مساوي به افراد و شركت هاي تحت تاثير قرار مي گيرد كه شرايط كاري آنها براي تحليل و مداخله تمركز دارد.

اولين شبكه هاي آزمايشي در حال حاضر در منطقه منصورلند، منطقه روهر و راينلند ساخته شده است (

تست روانشناسي 

براي اطلاعات و تماس با سايت: www.burnon-zentrum.de )

با توجه به پروژه: 

پروژه "pragdis - ايمني كار و ايمني پيشگيرانه در بيانيه هاي كار متداول" (شماره مالي 01FM07003-05) با استراتژي هاي پيشگيري براي گروه هاي هدف ناپايدار (فارغ التحصيلان، كاركنان هوشمند موبايل و كاركنان دائمي) كه در خطر شكستن استانداردهاي سلامت و ايمني صنعتي را از بين مي برد. همراه با دانشگاه لودويگ-ماكزيميلانس-دانشگاه مونچن و گروه مهندسي ژئوسنتزه GmbH، Technische Universität دورتموند روش هاي پيشگيري از ابتكار در سطح فردي، سازماني و شبكه را به دست مي آورد. 

pragdis توسط وزارت آموزش و تحقيقات فدرال و اتحاديه اروپا (صندوق اجتماعي اروپا) تامين مي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۹:۳۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]


لوئيس A. Villejo، مدير اجرايي اداره آموزش بيمار در مركز تگزاس MD Anderson Cancer Center تگزاس، دريافت كننده جايزه جولي و بن راجرز براي تعالي در آموزش و پرورش 2010 است.

جايزه 10،000 دلاري كه سالانه در ميان حوزه هاي مراقبت از بيمار، تحقيق، آموزش، پيشگيري و مديريت بيمار قرار مي گيرد، كارمندان را تشخيص مي دهد كه به طور مداوم در كار خود موفق عمل مي كنند و ماموريت دكتر اندرسون را براي از بين بردن سرطان نشان مي دهند. ويليجو اين جايزه را به طور رسمي در مراسم تحويل 2 اكتبر 13 اكتبر در ساختمان پيشگيري از سرطان MD، 1155 Pressler St.، طبقه هشتم، اتاق 5، 6، 7 و 8 دريافت خواهد كرد.

ويليجو برنامه آموزشي مؤسسه را براي بيش از 26 سال به ارمغان آورده است. او و كاركنان آن، طراحي، پياده سازي، ارزيابي و مديريت برنامه هاي آموزش بيمار و خانواده براي بيش از 30 بيماري و گروه هاي درمان را طراحي كرده اند. ويليجو مي گويد، او خوش شانس است تا از رهبري MD Anderson در مواجهه با چالش هاي يك مركز مراقبت هاي سرطان هميشه در حال تغيير باشد.

ويليجو گفت: "بزرگترين دستاورد ما با بيماران و كاركنان باليني، آموزش و پرورش و چندرسانه اي در MD Anderson براي ايجاد يك محيط يادگيري محور بيمار كه بيماران را از منابع مورد نياز براي كنترل و مديريت يادگيري خود در اختيار مي گذارد، كار مي كند." "كار ما كمك به ماموريت آموزش و مراقبت از بيماران در MD آندرسن با ارائه منابع پشتيباني و منابع آموزشي به مهم ترين افرادي كه ما در خدمت: بيماران و اعضاي خانواده خود."

ويليو ليسانس علوم روانشناسي از دانشگاه هوستون و استاد بهداشت عمومي را از مركز بهداشت علوم تگزاس، دانشكده بهداشت عمومي، در سن آنتونيو دريافت كرد. او به طور فعال در كميته هاي مشورتي ملي، ايالتي و محلي مانند آژانس سياست و تحقيقات بهداشت و درمان، ابتكار بهداشت بهداشت اسپانيايي / لاتين جراح عمومي و ائتلاف بهداشت اسپانيايي همكاري داشته است.

شور و هيجان او و سفر به اين حوزه كار بخشي از مشاهدات شخصي او بود كه او شاهد تجربه مادرش پس از عمل جراحي سرطان پستان بود. او مي گويد اين همدلي را براي بيماراني كه موانع مراقبت را تجربه مي كنند، به دليل فقدان دانش و اطلاعات اوليه در زمينه مراقبت هاي بهداشتي،

داستان هاي مربوطه

ويليجو گفت: "مادر من فقط 47 سال داشت و هرگز كسي كه مبتلا به سرطان سينه نبود، هرگز نديده بود." "در آن زمان مجوز پزشك براي بازديد از برنامه سرپايي آمريكا براي بازيابي سرطان آمريكايي مورد نياز است، كه بابازماندگان سرطان آموزش يافته پستان با بيماران تازه تشخيص داده شده براي ارائه حمايت و هدايت، مورد نياز است. دكتر اين درخواست را رد كرد. من كه والدينم پذيرفتند كه دكتر "بهترين را مي داند" را ترك كرده و او را به مبارزه با تمام مسائل فيزيكي و عاطفي بيماري خود ترك كرده است. "

Villejo مصمم است كه بخشي از آن را انجام دهد تا اطمينان حاصل شود كه بيماران هرگز به تحمل آنچه كه مادرش انجام داده اند، نخواهند داشت. منابع ارائه شده از طريق دفتر آموزش بيمار عبارتند از برنامه هاي آموزش بيمار، مواد چاپي و سمعي و بصري، وب سايت myMDAnderson.org و سه مركز يادگيري در محل.

 مركز مشاوره ازدواج شرق تهران

ويليجو گفت: "مهم است كه جمعيت بيمار مبتلا به MD Anderson با اطلاعات مربوط به استفاده از قبل، در طي و پس از درمان به عنوان بازماندگان، ارائه شود." "تمركز من بر توانمند سازي بيماران با دانش در مورد بيماري، درمان، مراقبت از خود، مديريت عوارض جانبي و خدمات پشتيباني است."

رجينا راجرز، يكي از اعضاي ارشد هيئت مديره MD Anderson در سال 1987، جايزه راجرز را به افتخار پدر و مادرش، اواخر جولي و بن راجرز، و در قدرداني از درمان كه برادرش و مادرش در موسسه براي سرطان تيروئيد دريافت كرد، تأسيس كرد. و سرطان سينه به ترتيب. بن راجرز از سال 1978 تا زماني كه در سال 1994 درگذشت، زماني كه دخترش و همسرش در كلينيك تشخيصي جولي و بن راجرز در خاطرات خود تاسيس كرده بود، در هيئت بازديد كننده از 1978 تا اواسط سال 1978 خدمت كرد. جولي راجرز در سال 1998 جان داد.

راجرز گفت: "پس از يك رابطه 50 ساله، دكتر اندرسون مانند خانواده من است و من افتخار مي كنم كه به رسميت شناختن، تعالي و صداقت اين موسسه در هر سطح نفوذ كند. "اندرسون همچنان براي نجات جان مردم، دقيقه اي به دقيقه ادامه مي دهد. من فكر نمي كنم ماموريت بيشتري در زندگي وجود داشته باشد."


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۶:۰۴ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]تحقيقات جديد علوم اعصاب توسط دانشمندان زندگي از UCLA و استراليا ممكن است به طور بالقوه به افرادي كه توانايي خود را از ياد نبرند به علت آسيب مغزي يا بيماري به آنها كمك كند.

با بررسي چگونگي آموختن و ذخيره خاطرات، اين دانشمندان نشان داده اند كه شيوه اي كه مغز ابتدا تصور و رمزگذاري مي كند يك وضعيت يا رويداد كاملا متفاوت از نحوه پردازش رويدادهاي مشابه است.

اين مطالعه در نسخه 29 ژوئن مجله آنلاين PLoS ONE، انتشار كتابخانه عمومي علم، منتشر شده است.

خاطراتي در بخشي از مغز به نام هيپوكامپ تشكيل مي شود كه ساختار دريايي است كه نقش مهمي در پردازش، ذخيره و فراخواني اطلاعات دارد. مايكل فانسلوو، استاد روانشناسي UCLA و عضو موسسه تحقيقاتي مغز UCLA، گفت كه هيپوكامپ بسيار آسيب ديده از طريق سكته مغزي يا كمبود اكسيژن است و به شدت درگير بيماري آلزايمر است.

بريس ويسل، يكي از رهبران گروه پژوهشي علوم اعصاب در موسسه تحقيقات پزشكي گاردن در سيدني، گفت: هنگامي كه يك حافظه براي اولين بار شكل گرفته است، يك پروتئين كوچك درگير در انتقال سيناپسي - گيرنده NMDA - براي اين فرايند ضروري است. فعال سازي گيرنده NMDA اجازه مي دهد تا كلسيم براي وارد شدن به نورون و نفوذ پذيري كلسيم زنجيره اي از واكنش هاي مولكولي را فراهم مي كند كه به تجربه رمزگذاري و تقويت حافظه كمك مي كند. Fanselow و Vissel گفتند.

نظريه پردازان يادگيرنده فرض مي كنند كه يادگيري بدون گيرنده NMDA رخ نمي دهد. اما يافته هاي جديد نشان مي دهد كه گيرنده هاي NMDA در "يادگيري دوم" ضروري نيستند، زماني كه قوانين "يادگيري اول" در مورد سناريوهاي جديد و مشابه ديگر اعمال مي شود. در عوض، كلاس ديگري از گيرنده هاي شناخته شده به عنوان گيرنده هاي AMPA، همچنين نفوذ پذيري كلسيم، به نظر مي رسد كه اين كار را انجام دهد.

اگر چه يافته ها هنوز مقدماتي هستند، Fanselow در مورد آنچه كه مي تواند براي افرادي كه شكل گيري حافظه آنها كاهش يافته است، خوش بين باشد.

داستان هاي مربوطه

او گفت: "سيستم ما در حال كار است كه ما مي دانيم به شدت درگير بيماري آلزايمر و ساير اختلالات حافظه اختلال حافظه مغز است." "اين فقط آغاز است ما سازواري را كشف كرديم كه به يادگيري و حافظه كمك مي كند و اكنون بايد بدانيم كه چه كاري بايد انجام دهيم وقتي كه به طور معمول مهم است وقتي مي توانيم آن را به كار بگيريم تا زماني كه طبيعي مكانيسم ها كار نمي كنند؟ آيا مي توانيم از آن به عنوان يك اثر حفاظتي در شرايطي مانند بيماري آلزايمر استفاده كنيم كه در آن نورون ها در حال مرگ هستند؟ آيا مي توانيم اين مسير ها را تحريك كنيم و آنها را در خاطرات شركت كنيم؟

وي افزود: "ما مي بينيم كه اكنون مي تواني

مركز مشاوره نزديك

م هدف خود را براي مواد مخدر داريم كه از كلاس استاندارد پيشرفت هاي شناختي متفاوت است." "ما مي توانيم امكانات سبك هاي مختلف آموزش را ببينيم كه اين مكانيزم تازه كشف شده را بهتر مي كنند".

او گفت كه اگر فرآيندهاي درگير شدن در يادگيري مرحله دوم بتوانند درمان شوند، مي تواند مزاياي سلامتي بالقوه قابل توجهي باشد.

Fanselow و Vissel در طي شش سال گذشته با همكاري توماس اودل، استاد فيزيولوژي UCLA در دانشكده پزشكي ديويد جفن در UCLA، به بررسي دو مكانيسم سيناپسي و معناي آنها پرداخته اند.

ويسل، يك متخصص مغز و اعصاب مولكولي گفت: "هنگامي كه اين تحقيق را آغاز كرديم، مي دانستيم كه گيرنده NMDA در يادگيري و حافظه دخيل بوده و تصميم گرفتيم ببينيم آيا مي توانيم فرآيند آن را از طريق يك سيستم گيرنده ديگر تقليد كنيم." "به جاي اينكه مجبور به ايجاد يك سيستم گيرنده جديد باشيم، يكي از موجوداتي كه قبلا NMDA مستقل بود را كشف كرديم. اين به معني كشف مكانيزم جديدي از يادگيري بود."


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۳:۳۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]


با توجه به تحقيقات جديد دانشگاه اوهايو كه در هفته جاري در مجله پزشكي بريتانيا منتشر شده است، تركيبي از داروهاي پيشگيرانه و تغييرات رفتاري 77 درصد از افرادي كه در مطالعه اي با هدف مبارزه با سردردهاي مكرر و غير فعال سردردهاي ميگرني ثبت نام كرده اند، بسيار قابل توجه است .

اگرچه داروهاي پيشگيرانه روزانه و تكنيك هاي رفتاري به صورت جداگانه به صورت خودبهخودي بهبود درد سردرد را نشان مي دهد، تحقيقات جديد اولين مطالعه كنترل شده است تا ارزيابي كند كه آيا تركيبي از دو نوع مداخله ممكن است براي افرادي كه ميگرن مضطرب مي تواند در زندگي حرفه اي، اجتماعي مدير كل، كنت هروئيد، استاد برجسته روانشناسي دانشگاه اوهايو، گفت:

مطالعه جديد كه توسط مؤسسات ملي بهداشت تامين مي شود، روزانه از 232 فرد بزرگسال براي 16 ماه به طور روزانه جمع آوري شده است - طولاني تر از معمول براي ارزيابي درمان هاي جديد.

هروييد گفت: "ميگرن يك اختلال دراز مدت است و ما مي خواستيم هر روز حداقل 16 ماه از شركت كنندگان مراقب باشيم تا ببينيم آيا اين درمان ها در طول زمان كار مي كنند يا خير."

شركت كنندگان در طي 30 روز حداقل بايد سه ميگرن ناتوان كننده را تجربه كنند، حتي در صورت استفاده از بهترين داروهاي ميگرن حاد (كه هنگام ابتلا به ميگرن اتفاق مي افتد) براي واجد شرايط بودن براي پروژه. به طور متوسط، شركت كنندگان 5/5 ميگرن را ثبت و 5/8 روز با ميگرن در هر 30 روز، با وجود استفاده از درمان حاد ميگرن مناسب براي نيازهاي خود.

شركت كنندگان كه همچنان به ميگرن شديد مبتلا بودند، به طور تصادفي به يكي از چهار درمان اضافه شدند: يك گروه تركيبي از داروهاي پيشگيرانه (بتا بلوكرها) و مديريت رفتاري ميگرن را دريافت كرد، تنها يك دارو دريافت كرد، تنها يك مورد رفتاري دريافت شد درمان، و يك گروه كنترل بود. هفتاد و نه درصد از شركت كنندگان در اين مطالعه، زنان بودند و ميانگين سن آنها 38 سال بود.

محققان گزارش دادند كه گروه درمان تركيبي بيشترين بهبود در تعداد ميگرن، روزهاي با ميگرن و كيفيت زندگي را نشان مي دهد. در مقايسه، سه گروه ديگر پيشرفت هاي كمتري داشتند، يافته اي كه قبلا توسط مطالعات مربوط به آن تكنيك هاي فردي گزارش شده است.

بيماران مهارت هاي مديريت رفتاري ميگرن را در چهار بازديد از درمانگاه هاي ماهانه مورد استفاده براي تنظيم دوز دارو تجويز كردند و سپس در بين جلسات با يك كتاب كار و 10 درس صوتي كار خود را انجام دادند. محققان در طول تماسهاي تلفني بين بازديدكنندگان مشكلات مربوط به پيروي از داروها و يا مديريت رفتاري را مورد توجه قرار دادند.

دو جلسه اول شامل مهارت هاي مديريت پايه ميگرن، از جمله شناسايي عوامل ايجاد كننده ميگرن و علائم اوليه حمله متقابل ميگرن بود. شركت كنندگان در مطالعه همچنين مهارت هاي آرامش پيشرو و تمرينات كششي عضلاني را براي جلوگيري يا متوقف كردن ميگرن آموختند.

داستان هاي مربوطه

جلسه سوم همچنان تمركز بر مهارت هاي ابتدايي و يا معرفي مديريت استرس شناختي-رفتاري (اگر استرس عامل قابل توجه ميگرن بود)، و يا آموزش تمرين بيوفيدبك حرارتي (اگر استرس عامل مهمي نبود). هروئيد توضيح داد كه بيوفيدبك حرارتي اطلاعاتي در مورد دماي دست يا جريان خون بيمار ارائه مي دهد كه مي تواند به كنترل يا پيشگيري از ميگرن كمك كند.

جلسه نهايي تظاهراتي براي مهارت هاي رفتاري، آماده سازي يك طرح مديريت مهاجرت نوشته شده و مشاوره در مورد پيشگيري از عود و مقابله با مشكلات ديگر كه ممكن است بوجود آيد.

درصد كمي از شركت كنندگان خستگي را به عنوان يك عارضه جانبي از داروهاي پيشگيرانه گزارش دادند و برخي از شركت كنندگان در زمان كمبود وقت براي يادگيري يا استفاده از تكنيك هاي رفتاري گزارش دادند. هولرويد گفت، اما با استفاده از هماهنگي و هماهنگي، دو روش براي پيشگيري و درمان ميگرن موثر بودند.

گري Cordingley، استاد دانشكده نورولوژي دانشگاه كالج پزشكي اوهايو درگير مطالعه جديد، اشاره كرد كه يافته ها مي تواند مفيد باشد براي پزشكان به دنبال لبه در درمان بيماران مبتلا به ميگرن مكرر و سخت به كنترل است.

 مشاوره ازدواج حضوري

Cordingley گفت: "آرام آرام و بي قيد و شرط تنظيم درمان حاد را بهبود مي بخشد." "درمان تكميلي كه تركيبي از داروهاي پيشگيرانه و مديريت رفتاري است، اين بهبود را به يك سطح بالاتر همچنان ادامه مي دهد."

برخي افراد از ميگرن هاي مكرر تا ميگرن مزمن پيشرفت مي كنند، وضعيتي كه سردردها روزانه يا تقريبا هر روز رخ مي دهند. هروئيد گفت: اين ميگرن هاي مزمن مي تواند بسيار درمان ناپذير و حتي سخت تر باشد.

او گفت: "اغلب ميگرن هاي غيرفعال ممكن است براي مغز بد باشد." "به طور موثر كنترل اين اختلال ممكن است منافع درازمدت را در كنار منافع فوري كاهش درد و بهبود كيفيت زندگي داشته باشد."

در مطالعات آينده، هولرويد علاقمند است محققين به طور خاص آزمايش كنند كه آيا برنامه مديريت ميگرن رفتاري، تعداد افرادي را كه به ميگرن مزمن پيش مي روند، كاهش مي دهد يا اينكه آيا چنين برنامه مديريتي براي ميگرن هاي مزمن اصلاح شده مي تواند نتايج را براي افراد مبتلا به اختلال ناتواني بهبود بخشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۹:۴۵ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]


نكات تحقيقاتي نشان مي دهد كه بزرگسالان با مشكالت انجام كارهاي روزانه مي توانند از طريق مشاركت داوطلبانه زندگي كنند

داوطلب شناخته شده است كه به نفع سلامتي براي فرد انجام داوطلبانه است. در حال حاضر، يك مطالعه جديد نشان مي دهد كه بزرگسالان سالخورده با محدوديت هاي عملكردي (مشكل انجام كارهاي روزانه مانند وعده هاي غذايي پخت و پز) به نظر مي رسد از مزاياي كمك به ديگران بهره مند شوند.

در مطالعه جديد، اين سوال مطرح مي شود كه آيا تاثير داوطلبانه در مورد خطر مرگ و مير براي افراد مسن با محدوديت هاي عملكردي يا بدون محدوديت بيشتر، قوي تر است.

موريس اوكون، استاد روانشناسي دانشگاه ايالتي آريزونا، گفت: "با افزايش محدوديت هاي عملكردي، خطر مرگ، افزايش مي يابد، اما نه در ميان كساني كه داوطلب شده اند." "با كمك ديگران، شما در واقع به خودتان كمك مي كنيد."

اوكون گفت: با توجه به پيشروي كودك بومرهاي نزديك به 65 ساله، اين مطالعه برخي از امكانات جالبي را براي ملت ما ايجاد مي كند.

Okun نويسنده اصلي است "آيا داوطلبانه ميانه روابط بين محدوديت هاي عملكردي و مرگ و مير؟" منتشر شده در شماره 2010 علوم اجتماعي و پزشكي . اوكون و همكارانش - كريستين اوت و كارن روك از دانشگاه كاليفرنيا-ايروين و جيسون نيوزوم از دانشگاه ايالتي پورتلند - يافته هاي خود را از تجزيه و تحليل داده هاي ثانويه يك مطالعه طولي انجام شده توسط روك.

اين مطالعه از دادههاي نمونه برداري اوليه از يك نمونه نمايشي از 916 فرد غيرمجاز 65 ساله و 65 ساله اي كه در ايالات متحده قاره زندگي مي كردند، استفاده كرده است. آمار مرگ و مير شش سال بعد از شاخص مرگ و مير ملي استخراج شده است.

محققان بر روابط بين محدوديت هاي عملكردي، داوطلبانه و مرگ و مير تمركز كرده اند. اوون در اين مورد گفت: محدوديت هاي عملكردي فيزيكي و شناختي نيستند، به طوري كه بيشتر آنها در كنار خطوط عدم توانايي حمل كيسه اي از مواد غذايي يا عدم توانايي در رانندگي ماشين است.

اوون گفت: "ما دريافتيم كه افرادي كه داراي محدوديت هاي عملكردي هستند از تمايلات داوطلبانه در طول عمر بيشتر از افرادي كه از محدوديت هاي عملكردي محروم هستند بهره مند مي شوند." "همچنين درست است كه افرادي كه داراي محدوديت هاي عملكردي اند، احتمال دارد كه داوطلب شوند، بنابراين تناقض آميز است، كساني كه بيشترين بهره را از داوطلب شدن بهره مند مي شوند نيز كمترين احتمال داوطلب شدن را دارند".

داستان هاي مربوطه

اوكون گفت كه محققان براي بسياري از متغيرها كنترل شده و ارتباط بين محدوديت هاي عملكردي، داوطلبانه و مرگ و مير همچنان ادامه دارد.

اوون گفت: "به نظر مي رسد چيزي به طور منحصر به فرد از نظر اينكه چگونه محدوديت هاي عملكردي و كار داوطلبانه براي كاهش مرگ و مير كار مي كنند، اتفاق مي افتد."

در حالي كه نويسندگان نمي توانستند مكانيزم اين اثر را شناسايي كنند، اوون مي گويد كه اين امر مي تواند اين باشد كه افراد سالخورده داوطلب احساس مفيدتري مي كنند.

اوون توضيح داد: "افرادي كه شروع به مجموعه اي از محدوديت هاي عملكردي مي كنند، انواع افرادي هستند كه در معرض كمبود سودمندي هستند. ما مي دانيم كه حس سودمندي پيش بيني كننده مرگ و مير در افراد مسن است."

"ما استدلال مي كنيم كه تجربه محدوديت هاي عملكردي ممكن است با فرسايش حس« چگونگي كمك به آنها »همراه باشد. اگر ما افراد مسن با محدوديت هاي عملكردي راهي براي بازگرداندن حس سودمندي خود داشته باشيم، پس ممكن است بتوانيم تأثير محدوديت هاي عملكردي بر مرگ و مير را جبران كنيم. ممكن است داوطلب شدن يكي از اين فرصت ها را فراهم كند. "

اوكون گفت كه جمعيت شناسي اهميت اين يافته را افزايش مي دهد.

خدمات مركز مشاوره

او گفت: "از يك ديدگاه سياستي، برخي از افراد فجيع، پيش بيني هاي فاجعه بار در مورد آنچه اتفاق مي افتد به عنوان سن بمب گذاران پيش بيني شده است. "اما ما بايد در مورد دارايي هايي كه با آنها به ارمغان مي آوريم، فكر كنيم.

وي افزود: "افرادي كه داوطلبانه، به ويژه كساني كه با برخي مشكلات بهداشتي، از آن بهره مند شوند، بهره مند مي شوند." "از سوي ديگر، جامعه ما با مشكلات اجتماعي مواجه است كه نيازمند مشاركت غيرانتفاعي و داوطلبان است. اين يك موقعيت برنده است.

اوون افزود: "بومرها نبايد ليكرهاي پاكتي باشند." "آنها به دنبال چيزهايي هستند كه بيشتر از آن پاداش پذيرفته اند. ما بايد در مورد راه هاي معقولي براي درگير شدن آنها به عنوان بخشي از نيروي كار داوطلب فكر كنيم."

منبع: دانشگاه ايالتي آريزونا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۶:۴۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]


موش هاي جوان كه استرس رواني اجتماعي جدايي طولاني مدت از مادران خود را تجربه كردند، در مقايسه با موش هاي جوان كه اين رويداد زندگي پر از استرس را تجربه نكرده بودند، شيوع و سريعتر شدن تومورهاي پستان را در بر داشت. به طور خاص، موشهاي نوزاد از مادران خود براي مدت زمان طولاني جدا شده و تومورهاي پستان را دو برابر سريعتر از موشهايي كه كوتاهي يا عدم جدايي مادران را تجربه كرده بودند، منتشر كردند.

نتايج اين مطالعه كه توسط لسلي كرو، Ph.D.، استاد زيست شناسي و روانشناسي در دانشگاه ترنت، پيتربورو، انتاريو و همكارانش انجام شده است، به افزايش مقدار تحقيقاتي كه بررسي اثرات استرس و ساير تجربيات اجتماعي بر روي توسعه سرطان. بسياري از اين تحقيقات در تحقيقات پيشگيري از سرطان، يك مجله انجمن آمريكايي تحقيقات سرطان منتشر شده است.

Kerr گفت: "تا كنون، ما واقعا نمي فهميديم يا واقعا از ميان عوامل فيزيكي و محيطي كه باعث ايجاد بيماري در زمينه ايجاد سرطان سينه و يا هر نوع سرطان مي شوند، از بين رفته است. "براي مثال، چگونه محيط يا تجربيات يك حيوان، از جمله انسان، بر عملكرد فيزيولوژيكي تأثير مي گذارد و چگونه ممكن است بر روي خطر ابتلا به سرطان سينه تاثير مي گذارد؟"

بررسي اثرات زيست محيطي مرتبط با توسعه سرطان پستان از افزايش توجه است، زيرا مانند مغز، بافت پستان پس از تولد توسعه مي يابد. اين بدان معني است كه تغييرات در محيط توسعه شامل تغييرات در فعاليت هورموني ممكن است خطر ابتلا به ابتلا به تومورهاي پستان را افزايش دهد.

طبق گفته كر، تجارب اجتماعي يكي از سنگهاي زندگي است. دو تحقيق ديگر كه در سال گذشته در تحقيقات پيشگيري از سرطان منتشر شده است، كشف كردند كه آيا انزواي اجتماعي - يكي ديگر از سرطان هاي پستان مبتلا به استرس رواني اجتماعي است.

Kerr توضيح داد: "مطالعات Conzen et al و Schuler و همكاران، مسكن اجتماعي را در مقابل مسكن فردي و تاثير آن در خطر ابتلا به سرطان پستان مقايسه كردند. "حيوانات در يك گروه متولد شده و رشد مي كنند، بنابراين زماني كه آنها به عنوان يك فرد جدا مي شوند، استرس زيست محيطي".

هر دو مطالعه به موش هايي كه در دوران بلوغ بودند و به صورت جداگانه در مقايسه با موش هايي كه در گروه قرار داشتند، قرار گرفتند. كنسن و همكارانش دريافتند كه انزواي اجتماعي بيان برخي ژن ها را افزايش مي دهد و رشد تومور را افزايش مي دهد. شولر و همكارانش دريافتند كه انزواي اجتماعي بر پيشرفت سرطان پستان تأثير مي گذارد، اما ارتباط بين عوامل استرس زا و سرطان ممكن است همانگونه كه در ابتدا فرض نشده است، روشن نباشد.

داستان هاي مربوطه

اگر چه نتايج دو مطالعه كمي متفاوت بود، Kerr گفت كه نتيجه مهم اين است كه محيط، به ويژه محيط روانشناختي، احتمالا بر خطر سرطان تاثير مي گذارد.

Kerr گفت: "برخلاف اين مطالعات، ما براي نشان دادن اينكه آيا تجربيات نوزادان، از جمله استرس يا خفيف يا متوسط ​​به دليل تجربيات جدايي مادر، بر روي رشد طبيعي سينه تأثير مي گذارند يا اين كه حيوان به سرطان سينه ناشي از سرطان زا تبديل شده است، طراحي شده است."

 مشاور خوب

كور و همكاران بررسي كردند كه چگونه كوتاه مدت جدايي مادران - براي 15 دقيقه در روز - و يا جدايي طولاني مدت - براي چهار ساعت روزانه - در طول سه هفته اول زندگي، توسعه ي رشد نرمال و سرطان پستان در موش هاي ماده را تحت تاثير قرار داد. اين موش ها با موش هايي كه هيچ جدايي مادرانه اي را تجربه نكرده بودند مقايسه شد.

هنگامي كه موش ها به بلوغ رسيدن و بلوغ جوان رسيدند، محققين سطوح آلفا و p53 گيرنده استروژن را اندازه گيري كردند، سطوحي كه در تحقيقات قبلي مرتبط با ايجاد سرطان پستان بوده است. سپس تمام موش ها در معرض يك سرطان زا شناخته شده قرار گرفتند تا ميزان بروز تومور پستان و تهاجم را بررسي كنند.

محققان دريافتند كه 300 روز پس از قرار گرفتن در معرض سرطان زايي 53 درصد از موشها كه در معرض جداسازي طولاني مدت بودند، دچار ضايعات پستان قابل لمس بودند، در مقايسه با 20 درصد از موشهايي كه در معرض كوتاهي يا بدون جدايي مادر بودند. سرطانها در موشها با جدايي طولاني مدت نيز بيشتر تهاجمي بودند.

علاوه بر اين، موش ها در معرض جداسازي طولاني مدت 200 درصد بيشتر از ميزان آلفا گيرنده استروژن را نسبت به موش هايي كه هيچ جدايي نداشتند، و 30 درصد بالاتر از موش هايي كه در معرض جدايي كوتاه بودند قرار دادند. اختلاف معني داري در بيان p53 بين موش هايي كه در معرض شرايط مختلف نوزاد بودند مشاهده نشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۴:۲۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

معالجه اعتياد:علاوه بر والدين ، بيمار هم وقتي در بهتر شدن حال خود به سر مي برد

بايد براي اين امر يك برنامه را تنظيم كند.

 

مشاوره براي معالجه اعتياد

در قدم اول روان درماني و درمان وسواس تفكر براي پيشگيري از برگشت به استفاده را در بر مي گيرد.

در تمام مرحله در مان جسم و روح بيمار بايد تحت مراقبت پزشك قرار گيرد و والدين بايد با اطلاع و

آگاهي كامل عمل كنند.

پر اهميت ترين نكته براي والدين اين مي باشد كه:

در همه موقعيت و شرايط ، بايد آرام بودن و علاقه آنها با بيمار همراه باشد.

حتي زماني كه به بيماراجازه مي دهيم با عاقبت بيماري خود مواجهه شود.

اينكه شخص بيمار بايد با خودش صادق باشد.

راه هاي مخصوص معالجه اعتياد

يك راه حل موثر در اين مسئله اين مي باشد كه :

يك ليستي از حال و هواي روحي و جسمي در زمان استفاده و بهتر شدن

و همين طور عامل وسوسه كننده استفاده مجدد بنويسيد.

در صورتيكه مورد وسوسه قرار مي گيريد ، مجددا آن را مطالعه كنيد.

توجه داشته باشيد كه بيماري اعتياد تا چه حدي نيرنگ ، غير منتظره ،

داراي قدرت و مهم تر از همه هلاك كننده مي باشد.

براي همين مي باشد كه از قديم از اعتياد به عنوان بلاي خانمان سوز ياد مي شود.

مشاوره تلفني معالجه اعتياد اميدواريم كه هيچ والديني به  دليل اين بيماري دچار اختلال نشود.

اين بيماري از والدين خوب ما ،از بين برود.

 

منبع:مشاوركو

 

 

 

برچسب ها: بيماري اعتياد ,درمان اعتياد ,عامل اعتياد ,معالجه اعتياد ,وسوسه در اعتياد ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۵۳:۰۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

ازدواج مسئله اي است كه امروزه و با توجه به جامعه جواني كه در كشور داريم، به يكي از اصلي ترين موضوعات روز و به نوعي دغدغه براي آينده جوانان و همچنين يك معضل براي والدين تبديل شده است. مشكلات متعددي پيش روي يك جوان وجود دارد تا بتواند زندگي مشترك دلخواه خود را تشكيل دهد. مشكلاتي از قبيل خانه ، ماشين، شغل و درآمد خوب و همچنين شرايط ازدواج و يافتن همسري مناسب، همه و همه دست به دست هم مي دهند تا سن ازدواج را در كشور بالا ببرند و مشكلاتي را به وجود آورند. البته از سختگيري ها و سنگ اندازي هاي خانواده ها هم نمي توان چشم پوشي كرد.

اما براي مقابله با اين حجمه زياد مشكلات چه بايد كرد! مشاورين ما در مركز مشاوره ازدواج تهران به همين منظور و براي كمك به جوانان تهراني گرد هم آمدند تا بتوانند مشكلات پيش روي شما را از بين برده و ازدواج را براي شما آسان تر كنند.

 مشاوره ازدواج منطقه ۹ تهران با كادري مجرب و توانا و به نمايندگي هاي مشاوره ازدواج استاد معين ، مشاوره ازدواج سرآسياب ومشاوره ازدواج مهرآباد، درصدد است تا بهترين راه را درپيش روي شما مردم عزيز و ساكنين منطقه ۹ قرار دهد. مشاوره ازدواج منطقه ۹ تهران آماده ارائه بهترين خدمات مشاوره اي در تهران.

در رابطه با اين موضوع مي توانيد در سايت ازدواج مقاله هاي بيشتر را مطالعه كنيد

منبع:مركزمشاوره ستاره ايرانيان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۵۰:۱۴ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

ونوسيها معيارهاي مختلفي دارند. آنها به عشق و ارتباط و زيبايي و روابط بها مي دهند. مدت زمان مديدي را صرف حمايت و كمك و پرورش همديگر مي كنند. عزت نفس آنها منوط به احساسات و كيفيت روابطشان مي باشد. آنها كمال را در سهيم بودن و رابطه داشتن تجربه مي كنند.

عزت نفس يك زن منوط به احساسات و كيفيت روابط اوست.

در سياره ي ونوس همه چيز منعكس كننده ي اين معيارهاست. ونوسيها به جاي ساختن بزرگراه و آسمانخراش ترجيح مي دهند كه با هماهنگي و تعاون و داشتن روابط دوستانه با يكديگر زندگي كنند. روابط در زندگي زنان مهم تر از كار و تكنولوژي محسوب مي شود. در بسياري از موارد، دنياي آنها نقطه ي مقابل مريخيهاست.

ونوسيها براي ارائه ي صلاحيتشان، مانند مردها يونيفورم به تن نمي كنند. برعكس، دوست دارند كه هر روز مطابق تغييرات روحي خود لباس بپوشند. ابراز حالات شخصي، و علي الخصوص احساساتشان، برايشان مهم است. حتي ممكن است روزانه چندين بار به اقتضاي دل و دماغشان تغيير لباس بدهند.

ارتباط با ديگران، براي ونوسيها حائز اهميت است. سهيم كردن ديگران در احساسات شخصي شان، براي آنها مهم تر از كسب موفقيت در كار و نيل به هدف است. صحبت و داشتن رابطه با يكديگر، آنها را ارضا مي كند و برايشان منبع كمال است.

براي مرد پذيرفتن اين موضوع بسيار ثقيل است. او زماني مي تواند به اين تجربه نزديك شود كه آن را با رضايت خود در نيل به هدف، پيروزي در يك مسابقه و حل مشكلش، مقايسه كند.

زنها به جاي اينكه هدف گرا باشند، به روابط گرايش دارند. آنها بيشتر به اظهار لطف و محبت و توجه علاقه مند هستند.

در كره ي ونوس همه روانشناسي مي خوانند و حداقل داراي مدرك استادي در مشاوره هستند! آنها به شدت درگير رشد جسمي و روحي خود و تمام آنچه باعث پرورش و بهبود و رشد زندگيشان است، مي باشند. سياره ي ونوس، پر از پارك و باغ و مراكز خريد و رستوران است.

قوه ي درك ونوسيها خيلي قوي است.آنها اين مهارت را با پيش بيني و توجه به نيازهاي ديگران در طول قرنها توسعه داده اند. و از اينكه به نيازها و احساسات ديگران توجه دارند، به خود مي بالند.

ونوسي بي آنكه از او خواسته شود، به يك ونوسي ديگر پيشنهاد كمك و مساعدت مي دهد و اين نشانه اي از محبت زياد اوست.

چون اثبات شايستگي آنقدرها براي ونوسي مهم نيست، پيشنهاد كمك نيز ناخوشايند نمي باشد و نياز به كمك، نشانه ي ضعف به شمار نمي آيد. اما مرد ممكن است در برابر ارائه ي طريق يك زن، احساس اهانت بكند زيرا احساس نمي كند كه زن به صلاحيت و توانايي او در انجام عمل، اعتماد دارد. يك زن كوچكترين تصوري از اين حساسيت مرد ندارد.

در سياره ي ونوس مشورت و ارائه ي طريق نشانه اي از توجه است. ونوسيها شديدا بر اين باورند كه زماني كه كاري پيش مي رود هميشه مي تواند بهتر پيش برود. طبيعتشان بر اين است كه كارها را اصلاح نمايند. نصيحت و انتقاد سازنده، حركتي است حاكي از عشق و محبت آنها.

مريخيها گرايش به راه حل دارند.اگر كاري پيش مي رود، شعارشان اين است: دست به تركيبش نزن. غريزه ي آنها اين است كه كار را به حال خودش بگذارند. تا نشكسته تعميرش نكن. اين از تكيه كلامهاي عادي آنهاست.

وقتي زني سعي مي كند رفتار مردي را اصلاح كند، مرد احساس مي كند كه زن سعي دارد او را تعمير كند. او اين پيام را دريافت مي دارد كه: شكسته است. زن متوجه نمي شود كه تلاشهاي دلسوزانه ي او در كمك به مرد ممكن است مرد را تحقير كند. اشتباها فكر مي كند كه صرفا دارد در ترقي مرد به او كمك مي كند.

مردان مريخي زنان ونوسي نوشته ي دكتر جان گري ترجمه ي لوليز عندليب، اشرف عديلي

مشاوره زنان مشاوره آنلاين مشاوره ازدواج مشاوره تلفني مشاوره خانواده 

براي تعيين وقت مشاوره اينجا كليك كنيد: مشاوره حضوري مشاوره تلفني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۴۷:۰۵ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

مشاوره آنلاين تلگرام

مشاوره آنلاين از روش هاي مشاوره اي محسوب مي شود كه :مشاوره آنلاين تلگرام

 • به سرعت در تمام دنيا داراي گسترش كيفي و همينطور كمي مي باشد.
 • و به خاطر كم بودن هزينه ها.
 • صرفه جويي كردن در زمان و وقت.
 • دسترسي پيدا كردن آسان مردم  مخصوصا جوانان .
 • در رابطه با خدمات مشاوره اي داراي استقبال فراواني شده است.

مشاوره آنلاين تلگرام

روش مشاوره آنلاين

 • مشاوره آنلاين شيوه اي مي باشد براي يك ارتباط ساده با مشاوره براي اشخاصي كه :
 • داراي مشغله هاي زيادي در زندگي مي باشند.مشاوره آنلاين تلگرام
 • كه براي آنها حضور پيدا كردن در جلسه هاي مشاوره به علت ساعت هاي كاري آسان نمي باشد. 
 • اين گونه خدمات براي دانشجويان و افرادي كه در كشورهاي ديگر مقيم هستند.
 • كه به دريافت كردن خدمات مشاوره احتياج دارند مناسب مي باشد.
 • و همينطور براي اشخاصي كه لحاظ جسمي ناتوان مي‌باشند  موثر مي باشد.

خدمات مشاوره آنلاين

مشاوره آنلاين آماده ارائه دادن خدمات مشاوره اي حرفه اي براي رجوع كنندگان از شيوه اينترنت مي باشد.

اين خدمات مي‌تواند از راه ايميل يا به صورت كنفرانس ويديويي صورت گيرد.

برخي از رجوع كنندگان از مشاوره اينترنتي در كنار مشاوره سنتي استفاده خواهند كرد.

براي استفاده كردن از مشاوره آنلاين فقط كافي مي باشد.مشاوره آنلاين تلگرام

كه به يك كامپيوتر و يك اينترنت با سرعت متوسط دارا باشيد.

مطالب و مقالات سايت ” مشاوره خانواده” توسط تيم تخصصي مشاوران و روانشناسان تهيه و پشتيباني شده است.

مشاوره آنلاين تلگرام1

ويژگي مشاوره آنلاين

با مشاوره آنلاين ديگر لازم نيست كه :

براي اينكه به يك مطب روانشناسي برسيد مسافتي را به طي كردن بپردازيد.

تنها مسير شما فقط دارا بودن يك اتاق و يك رايانه مي باشد.مشاوره آنلاين تلگرام

كه مي توانيد به آساني با مشاوره موردنظر خود به برقراري ارتباط بپردازيد.

شايد برخي اوقات نگراني اين مي باشيد كه روانشناسي شما با اطرافيان و دوستان شما ارتباط داشته باشند.

و يا اينكه آنها را بشناسند و اين باعث به وجود آمدن عدم امنيت در رابطه با اطلاعات خصوصي مي شود.

ديگر احتياجي نمي باشد كه حتماً مشاوري كه  در محل زندگي شما وجود دارد بپردازيد.

مشاوره آنلاين اين امكان را به شما مي دهند.مشاوره آنلاين تلگرام

كه بتوانيد در هر نقطه اي از جهان كه مي باشيد با مشاوره خود ارتباط برقرار كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۴۰:۰۸ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

سلام من خانمي ۳۵ ساله و همسرم ۴۷ سالشه ۸ سال و نيمه كه ازدواج كرديم و يه پسر ۲۱ ماهه داريم كه بعد از هزار مصيبت تونستيم با خانوادش راضي به بچه دار شدنش بكنيم.همسرم هيچ علاقه اي نسبت به من از خودش نشون نميده،
نشانه هاي علاقه ميتونه يا به صورت زباني باشه مثل گفتن خودش كه ما معمولا تو خونه حرف نميزنيم با هم چه برسه به ابراز علاقه ! مثلا وقتي موهامو ميزنم يا رنگ ميكنم هيچ احساسي بروز نميده از خودش !
يا وقتي آرايش كنم يا مثلا ميرم عروسي هيچ توجهي يا نظري نداره در مورد لباس و آرايشم!
عملي ميتونه هر جوري باشه مثل كادو گرفتن به هر مناسبتي
يا حرف گوش كردن يا گردش رفتن يا پياده روي
ميتونه دست روي سر كشيدن يا نوازش كردن معمولي هم باشه كه هيچ كدوم رو نداره مثل غريبه ها و نامحرم ها هستيم.
مثل رابطه جنسي( دو ساله از من جدا ميخابه و دستش هم به دستم نميخوره )چطور يه مرد ميتونه ۲ سال با خانمش رابطه نداشته باشه؟ وقتي ميپرسم چرا ؟هيچ جوابي نميده !ميگم بريم مشاوره يا بريم دكتر قبول نميكنه!
۱۲ سال از من بزرگتره فكر ميكردم عاشقم ميشه قدرم رو ميدونه و نازم رو ميكشه ،ولي بيشتر اون ناز ميكنه .فكر ميكردم ميتونم بهش تو روزاي سخت تكيه كنم ولي تا حالا كه نشده هميشه پشتم خاليه .خيلي سست و بي روحه و هيچ علاقهاي براي خوشحال كردن من نداره!
توي هيچچ مناسبتي برام كادو نميگيره حتي يه شكلات يا يه شاخه گل ،روزاي تولد .روز زن.ولنتاين.سالگرد ازدواج .ولي واسه مادرش كادوي تولد و روز مادر و ….حتما سرجاشه.اگه نميفهمه پس چرا براي اون اينكارو ميكنه ؟
مسائل شخصيشو ازم قايم ميكنه باهام به هيچ وجه صميمي نيست مثل درامدش ،پس اندازش،مداركش حتي سند خونه رو تا حالا نديدم!
لپ تابش پسورد داره و من دسترسي ندارم بهش،ماشين رو حتي يه بارم نداده به من،همش احساس اضافي بودن دارم تو خونه،
شش ساله بيكاره ولي خدارو شكر درامد داره ولي تلاش نميكنه يه كاري دست و پا كنه تا مشغول شه !
با خانوادش خيلي راحت رفت و آمد داره ولي با خانواده من راحت نيس و هميشه مشكل رفت و آمد و رابطه داريم حتي با مادرم كه تنهاست ! فقط تو مراسم رسمي اونم كه معمولا شركت نميكنه اگرم باشه به زوره!
من بدون هيچ مشكلي با خونوادش رفت و آمد ميكنم تا شايد اونم كمي درك كنه ولي اصلا براش مهم نيس تا جايي كه اگه مثلا بگم نريم تعجب ميكنه كه دعوت كردن چرا نريم؟!!
سعي ميكنم مراعات حالشو بكنم هر جا ميگه ميرم هر چي ميگه گوش ميكنم ولي اون برعكس منه من اگه بخام جايي برم بايد چند روز پيش هي بهش بگم تا قبول كنه.
پولي كه بهم ميده واسه خرج ماهيانه خيلي كمه با اينكه بيكاره منو خيلي كم پيش مياد تا جايي ببره برسونه البته از وقتي پسرم بدنيا اومده به خاطر اون يكم بيشتر ميبره،هر چي ميگم پول رو بيشترش كن قبول نميكنه!
در خريد لباس و مايحتاج خودم هم خيلي بايد بهش بگم تا برام تامين كنه خيلي كم لباس يا چيزاي ديگه رو ميتونم بخرم خيلي اقتصادي هست!حتي يه بارم ازم نپرسيده چيزي احتياج داري بخريم!
وقتي بهش اعتراص ميكنم وميگم ازت ناراضيم ميگه من بد نيستم اگه دست بزن داشتم اگه سيگاري بودم اگه معتاد بودم وووو…… ولي من ميگم محبت ميخوام صميميت ميخام! اصلا محل نميزاره و همش گارد ميگيره كه يكي تورو پركرده،منم از تو ناراضيم در حالي كه اصلا نميگه از چي ناراضيه،همش ميگه تو چي كم داري مگه بهتر از من ميتوني گير بياري!
تو نگه داري پسرم هم اصلا همكاري نميكنه حتي وقتي پسرم مريض ميشه و تب ميكنه ميره تو اتاق و در رو ميبنده و راحت ميخوابه نگران نيس!
برنامه تفريحي با هم نداريم نه سينما نه كنسرتي.نه رستوران.
اصلا انرژي نداره نه مسافرت درست و حسابيي و نه مهمونيهاي خونوادگي من،
دوست نداره با من تنها جايي بره هميشه ميخاد خواهرا و مادرش باشن ولي من با مادرم يه برنامه تفريحي ندارم حتي خريد
تو مسافرت رفتن هم بدون مشورت من با خانودش هماهنگ ميشه ،نظر من براش مهم نيس
احساس بي ارادگي دارم مثل يه گوسفندي كه هر جا رو نشونش ميدن ميره منم احساس بدي دارم اصلا خوشحال نيستم خيلي برام عذاب آ‌وره زندگي باهاش. ديگه دوست ندارم به اين زندگي ادامه بدم و ميخوام طلاق بگيرم ولي اصلا به حرفام اهميت نميده و مسخره ميكنه و من هم به خاطر پسرم سردرگمم ،لطفا راهنماييم كنيد

مشاور گفته:

با سلام خدمت شما دوست عزيز
اگر همسر شما از همان اول آشنايي و ازدواج اين رفتارها را داشتند بهتر بود كمي با دقت تر به آن توجه مي كرديد بهتر است براي اين موضوعات راجعه حضوري داشته باشيد چون نياز به بررسي دقيق مي باشد هرچقد فاصله شما از هم بيشتر شود امكان بار عاطفي كمتر مي باشد اينكه ايشان دوسال محل خوابشان را عوض كرده اند بهتر است مورد بررسي بيشتري قرار گيرد و تلاش كنيد حتي در زمان اي قهر نيز محل خوابتان را جدا نكنيد . ممكن است ايشان از نظر شخصيتي درون گرا باشند اما اين مقدار از كناره گيري نياز به بررسي دارد . سعي كنيد محيط خانه را از يكنواختي بيرون آوريد و محيط خانه را شاد كنيد و در روابطتتان از تكرار بپرهيزيد چون مي تواند هم از نظر ذهني خودتان را خسته كند و هم همسرتان را هرچقد در زماني كه در منزل هستيد براي ايشان جذابيت وجود داشته باشد تمايل ايشان به روابط دو نفره و تفريحات بدون ديگران بيشتر مي شود.

درمسير مي توانيد با متخصصين كانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد
02122354783
شاد باشيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۶:۵۱ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

رشد جسمي كودك 1تا 2 ساله

 رشد جسمي كودك

شما منتظر تغييرات  زيادي هستيد. در اواسط اين سن بيشتر بچه ها راه مي روند و صحبت كردن را ياد مي گيرند. آنها به كودكان نوپا( كسي كه تاره راه رفتن را ياد گرفته است) تبديل مي شوند. بيشتر بچه ها هنگام دومين تولدشان ديگرظاهر  بچه گانه ندارند. در گذر از دوسالگي هرچه كودك نوپا قوي تر و توانمند تر مي شود نرخ رشد فيزيكي او كمتر مي شود.

 

فرزند من بايد  چه ميزان  رشد كند؟

طي دومين سال  زندگي ،  سرعت رشد كودك كمتر مي شود. كودك تا حدود ۵ پوند( ۲٫۲۷ ميلوگرم) وزن اضافه مي كند .و  ۴يا۵ اينچ( ۱۰تا۱۲ سانتي متر) به قد كودك افزوده مي شود. در ۲ سالگي قد كودك  معادل نصف قد او در دوره نوجواني است و  انداره سر او برابر با ۹۰ درصد اندازه سر در نوجواني مي باشد. وزن پسرها معمولا يك پوند بيشتر از دخترها ست ولي قد آنها تقريبا يكسان است.

به هرجهت شما بيشتر متوجه تغييرات ظاهري كودك مي شويد تا  رشد واقعي  او. ويژگيهاي فيزيكي شروع به تغيير ميكنند.به جاي جهيدن وچرخيدن روي شكم گردشان و گاهي بازوهاو پاهاي كوچكشان كه  فقط آنها را قادر به چهار دست و پا خريدن مي كند، كودكان شروع به نشستن روي زمين مي كنندو بدنشان ماهيچه اي تر ميشود زيرا فعاليت بيشتري دارند و بيشتر شبيه بچه هاي پيش دبستاني هستند تا نوزاد.

 

آيا بايد نگران باشم؟

كودكان نوپا مثل بچه ها در هر شكل و سايزي هستند. پزشك  طرح رشد كودك شما را در چارت رشد كودك طي معاينات منظم رسم مي كند. اگرچه ممكن است شما نگران لاغري  يا چاقي بيش از حد فرزندتان باشيد، مهمترين موضوع اين است كه بدانيد رشد كودك بايد  با يك نرخ  ثابت  ادامه پيدا كند.

طي دومين سال زندگي، بچه ها ياد مي گيرند كه خودشان غذا بخورند. آنها به سمت ميز غذا رفته و مزه ها و تركيب هاي جديد را امتحان مي كنند. به خاطر داشته باشيد كه وقتي سرعت رشد كم مي شود ميل كودك به غذا نيز كم مي شود و ممكن است در زمان هايي او چندان مشتاق به غذا خوردن نباشد. اگر نگران هستيد كه كودكتان به اندازه كافي غذا نمي خورد با پزشك مشورت كنيد.

با فراهم كردن محيطي امن كه به كودك اجازه ميدهد هر روز فعال باشد كودكتان  را به فعاليت و جست و جو   تشويق كنيد. اين كار علاوه بر فوايدي كه براي تندرستي   دارد موجب مي شود او بتواند چيزهاي بيشتري ياد بگيرد. اين كار كاملا ساده است. زيرا كه بيشتر بچه ها ذاتا كنجكاو هستند و از هر فرصتي براي حركت به جلو استفاده مي كنند.

سعي كنيد اجازه ندهيد كه كودكتان مدت زيادي در محيط هاي محدود  بماند. مثل كالسكه، قفس بچه، و تخت. چرا كه مانع حركت و جست وجو مي شود.

 

مرحله بعدي چيست؟

كودكان از اين به بعد آرامتر ولي با ثبات بيشتري رشد مي كنند . از دومين تولد تا سومين  تولد بيشتر بچه ها تنها در حدود ۲ تا ۳ اينچ قد مي كشند. ولي  شما بايد به رشد كودك در ساير زمينه ها نيز توجه كنيد مخصوصا  در زمينه زبان.

همچنان به فراهم كردن محيطي امن و سلامت  براي حمايت از رشد و پيشرفت فرزندتان ادامه دهيد. اگر هرگونه نگراني در باره رشد فرزندتان داريد  با پزشك مشورت كنيد

منبع: كودك و نوجوان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۲:۴۱ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
انواع سبك هاي مختلف در طراحي سايت


انواع سبك هاي مختلف در طراحي سايت
طراحي سايت طراحي وب سايت طراحي سايت تهران عكس هاي با كيفيت بالا در طراحي سايت ضرب و همه چيز همكاري با هم براي نشان دادن ما كه او به عنوان طراح و يك فرد است. خود را به عنوان سبك زندگي و مد توصيف مي كند. اين يك طراحي سايت ساده سياه و سفيد با يك اثر شناور خوب است كه هر بلوك از محتوا را به زندگي با فلش رنگ به ارمغان مي آورد. براي كساني كه ميخواهند يك طرح هنري، سبك طراحي شده باشند، اين قالب وبلاگ، انتخاب مناسب خواهد بود. بهترين از همه آن را قابل لغو و رايگان صفحه الگو طراحي سايت من اوكلاهما را دوست دارم من اهل اوكلاهما صفحه فرود طراحي سايت همه استيك سرخ شده مرغ، سيب زميني پخت و پز نيست. من اكه اوكلاهاما غذاي عالي را كه اين ايالت ميانه غربي ارائه مي دهد را پوشش مي دهد. مقالات ويژه و بررسي هاي مثبت شما را مجبور مي سازد تا سفر جاده اي را انجام دهيد تا سعي كنيد و خود را مگر اينكه در اكلاهما زندگي كنيد پس شما در شانس هستيد نه تنها طراحي سايت منظمي است، بلكه نوشتن هوشمندانه و پر از توصيف دهان آبي است. سالاد طوسي شما آن را دوست داريد يا من از شما متنفر هستم اين به من خنديد، حتي اگر به شدت به آن دسته از افرادي كه نويسنده از آن متنفر است، بميرم با عرض پوزش، دوستداران سالاد تن و مانند هر طراحي سايت كه بخواهد روند بهروزرساني يك وبلاگ را ساده كند، از طراحي سايت استفاده ميكنند.
يك تصويرگر و طرفدار طراحي سايت است. مستي توسط ويژگي هاي همراه با تصاوير تلطيف شده است. نه تنها جلب توجه زيادي به هنر بصري اين وبلاگ كوچك مي كند، بلكه اطلاعات فراواني و يادداشت هاي مزه اي براي هر آبجو نيز وجود دارد. آسان است براي ديدن عشق جيمز براي طراحي سايت و آبجو طراحي شده است. اگر شما در حال ساخت نمونه كارها خود هستيد، ايجاد يك وب سايت مانند اين براي چيزي كه شما پرشور در مورد حركت بزرگ است.

تعاملات طراحي سايت
تعاملات طراحي سايت و انيميشن بدون كد ايجاد تعاملات پيچيده و انيميشن بدون حتي نگاه كردن به كد. انيميشن را شروع كنيد اين وب سايت براي چاي پادكست با تامي است. وبلاگ داراي قسمت هاي پادكست، نوشتن و موسيقي است. محتوا طراحي سايت به ارزش تامي مي پردازد حمايت از فرهنگ آفريقايي آمريكايي بررسي مسائل اجتماعي و ترويج با تامي با محتواي بسيار زياد و محتواي عالي، بيش از يك ليست از قسمت هاي پادكست است. اين يك حضور غيرمستقيم براي شنوندگان است تا خود را در همه چيزهايي كه تامي دوست دارد غوطه ور كند. يك طراحي سايت فرانسوي و متخصص است. در وبلاگ خود او برخي از تكنيك هايي را كه او مانند اختلاف منظر استفاده مي كند، عناصر انباشته شده با و فرم هاي برچسب انطباق را به اشتراك مي گذارد. او در توضيحاتش از تصاوير خلاق استفاده مي كند. برخي از نكات و ترفندهاي آن تعاملي هستند مانند ربات كه به شما كمك مي كند تا برچسب هاي معنايي مورد نياز خود را پيدا كنيد.
وبلاگ او نيز با ساير لمس هاي خلاقانه پراكنده شده است. مانند پست درباره كوكي ها اين نه تنها يك دستورالعمل طراحي سايت براي كوكي هاي شكلات واقعي شكلات، بلكه يك قالب براي انواع ديجيتال است كه با ساخته شده است. پست هاي عمومي و كار برجسته او مهارت هاي طراحي سايت خود را نشان مي دهد و آنچه كه با امكان پذير است. طراحي سايت و تجارت اينترنتي را نيز مطالعه نماييد.
خدمات طراحي سايت
طراحي سايت خدمت مي كند مجموعه اي سرپرستي از همه چيز آوكادو. هر پست وبلاگ داراي يك ويديو درباره اين لذت خوشمزه و سبز است. فانتزي پشت شما است. دستورالعمل هاي كافي براي نگه داشتن حتي پرطرفدارترين طراحي سايت وجود دارد. يك انتقاد جزئي من مي دانم كه ما همه تلاش مي كنيم راهي براي ايجاد درآمد پيدا كنيم، اما بلوك آگهي من را از شر بي نظير من خارج كرد. مطمئنا، آگهي مربوط به من بود امپراتورهاي گيتار پرنعمت اما با برخورداري از سبكي و تند و خشن كه من از آن لذت برده بودم. نمونه اوليه سفرنامه نمونه اوليه فرود صفحه طراحي سايت براي يك چالش طراحي ديما ميرو يك وبلاگ سفر را براي اولين بار از استفاده كرد. خيلي بد است كه يك سايت واقعي و زنده نيست او يك كار فوق العاده با طراحي ساده و يك صفحه طراحي سايت انجام داد.
طرح خوب سازماندهي شده يك پست وبلاگ برجسته را برجسته، به دنبال مقالات و ويژگي هاي اخير يكي ديگر از حركت هاي هوشمند طراحي شده شامل پروفايل هاي نويسنده بود. وبلاگ ها هميشه بايد اطلاعاتي در مورد نويسندگان سايت داشته باشند تا خوانندگان بتوانند عميق تر حفاري كنند. اگر شما در مورد ايجاد وبلاگ مسافرت خود فكر مي كنيد، اين نمونه اوليه يك مكان عالي براي شروع طراحي سايت است.

دسترسي به بخش هاي مختلف طراحي سايت
صفحه نمونه طراحي سايت سفر وبلاگ نمونه وبلاگ خود را با استفاده از ايجاد كنيد مهم نيست كه چه اتفاقي بيفتد، وبلاگ يك خروجي عالي براي بيان خلاقيت شماست و به طور بالقوه، كسب و كار يا نام تجاري خود را رشد دهيد. اين به شما اين امكان را ميدهد كه عضلات خود را به عنوان نويسنده، عكاس و طراحي سايت بشويد. بخش طراحي سايت را آسان مي كند و قدرتمند را ايجاد مي كند كه يك پست ساده را يك فرايند ساده مي كند. با كشيدن مطالب با هم كه باعث تحريك شما مي شود، شروع كنيد. اين كه آيا اين يك وبلاگ شخصي يا يكي براي كسب و كار طراحي سايت شما است، شما با افراد متاهل متصل و الهام بخشيد. تيم طراحي ما چهار الگو جديد را ساخت و راه اندازي كرد.
آنها كارآمد، آزاد و بسيار جذاب هستند. به شما قدرت مي دهد وب سايت هاي منحصر به فرد و طراحي سايت پاسخگو را با استفاده از يك بوم خالي ايجاد كنيد بدون نوشتن خط كد اما گاهي اوقات وقتي كه زندگي شما يك بوم خالي را به شما هديه مي كند، بايد اطمينان حاصل كنيد كه زندگي مي داند كه به سادگي وقت آن را نداريد. خوشبختانه ما فقط قالب طراحي سايت رايگان را كه براي شما وقت گذاشته ايم راه اندازي كرده ايم. اين قالب ها براي يادگيري درون و بيرون وب ساختن يك طراحي سايت براي كمپين مبارزه با مخارج خود و يا ايجاد نمونه كارها براي آن مصاحبه طراحي سايت مي باشد.
 

موضوعات مشابه

Last edited by a moderator: ‏يكشنبه ساعت 13:13

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۰:۲۳ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

با سلام.دختري هستم ۲۸ ساله.با پسري دوست هستم و عاشقش هستم ولي به دليل اتفاق هايي كه در چند ماه اخير افتاده خانواده ام مخالف رابطه هستم و هر كدام به طريقي براي زندگي من تصميم ميگيرند و اين باعث شده من نسبت به خانواده ام سرد بشم خيلي خسته شدم موندم سر دوراهي نه ميتونم دوستمو ول كنم نه تحمل حرفاي خانواده ام رو دارم لطفا منو راهنمايي كنيد.
با تشكر

پاسخ : سرد شدن خانواده

با سلام خدمت شما دوست عزيز
اطلاعاتي كه شما در اختيار ما گذاشتيد محدود مي باشد.
1. دليل مخالفت خانواديتان با اين رابطه چيست؟
گاهي ممكن است فرد به دليل وابستگي به بعضي مسائل توجه كمتري نشان بدهد و ديدگاه خانواده را نيز به اشتباه برداشت كند بهتر است به همه جوانب موضوع توجه كنيد و در كنار علاقيتان بهتر است به همه جوانب ديگر نيز توجه كنيد تا ميزان آسيب در آينده براي شما كاهش پيدا كند

درمسير مي توانيد با متخصصين كانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد
02122354783
شاد باشيد

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۲۸:۰۵ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 4037
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تخفیف لند