مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان
مشاوره خانواده ، ازدواج، كودك و نوجوان ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

8 مشكلي كه با خرابي كمك فنر به وجود مي آيد

ارسال شده توسط : lemonn, ‏19 آوريل 2018.

8 مشكلي كه با خرابي كمك فنر به وجود مي آيد

خيلي ها به كسب نمودن اطلاعات در خصوص خودروها و قطعات آن علاقه دارند به همين منظور در خصوص قطعه اي به نام «كمك فنر» در اين مقاله صحبت شده است . گذشته از آن دانستن دليل و همچنين عواقب خرابي انواع و اقسام قطعات ماشين مي تواند به رانندگان كمك كند تا استفاده اي بهينه از خودرويشان داشته باشند و با به موقع فهميدن مشكلات خودرويشان از بروز مشكلات حادتر جلوگيري به عمل آورند .

«كمك فنر» به عنوان قطعه اي كه در خودرو وجود دارد ممكن است بنا به دلايلي با مشكلاتي مواجه شود كه عواقبي با خود به همراه دارد .

جالب است بدانيم در صورت خرابي «كمك فنر»ها ضريب فرسودگي ساير قطعات خودرو نيز افزايش مي يابد.

اين قطعات شامل:۱-فنر تعليق ۲-جعبه فرمان ۳-ديفرانسيل 4- لاستيك چرخها ۵-بلبرينگ چرخها 6-سيستم تعليق 7-مجموعه سيبكهاي فرمان

لذا به منظور ايمني بيشتر اطلاعات ذيل ميتواند ديد بهتري در خصوص شناخت وتشخيص خرابي هاي كمك فنر ارائه نمايد:

۱-اگر كمك فنر نشتي دارد حتما بايد كمك فنر تعويض گردد.

۲-بالا و پايين رفتن خودرو به خصوص اگر جاده ناهموار باشد و يا شيرجه رفتن خودرو در حين ترمزهاي شديد ممكن است به دليل خرابي كمك فنرها باشد.

۳-اگر در سر پيچ; خودرو بيش از حد بپيچد به نحوي كه راننده براي كنترل ان بايد تلاش بيشتري كند اين روند مي تواند از خرابي كمك فنر باشد.

۴-اگر چرخها روي جاده برقصند و يا بالا و پايين روند ممكن است از فرسودگي فنرها و كمك ها باشد.

۵-اگر خودرو روي جاده حالت بي ثباتي پيدا كند ممكن است از فرسودگي از كمك فنرها باشد. .و اين امر ايمني اتومبيل را شديدا تهديد مي كند.

۶-اگر بوشهاي محل نصب كمك فنر ترك خوردگي و يا تغيير شكل داده اند باعث سرو صدا در سيستم تعليق به خصوص در موقع شتاب گرفتن; ترمز كردن ويا عبور از ناهمواريهاي سطح جاده مي شود. بنابراين هرچه زودتر نسبت به تعويض بوشها اقدام شود.در غير اين صورت ايمني خودروبه شدت كاهش پيدا مي كند.

۷-باركردن خودرو بيش از ظرفيت ان عامل مهمي در ضيعف شدن سيستم تعليق من جمله كمك فنرها مي شود.به خصوص زماني كه حركت اتومبيل در ناهمواريهاي جاده قرار بگيرد. واگر سرعت متناسب با جاده و بار نباشد باعث شكسته شدن اتصالات مي شود. در نتيجه ناامن بودن خودرو و سرنشينان حتمي است.

8--تايرهاي فرسوده و جويده شده نشانگر عيب در سيستم تعليق به خصوص در كمك فنرهاست كه پس از ازمايشات نسبت به تعمير و يا تعويض انها اقدام شود.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۵:۰۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

ويژگي‌هاي پدر و مادرهاي موفقهمه پدر و مادرها مي‌خواهند به فرزندانشان كمك كنند تا رشد خوبي داشته باشند‎
همه پدر و مادرها مي‌خواهند به فرزندانشان كمك كنند تا رشد خوبي داشته باشند، شاد باشند و انسان‌هاي لايقي بار بيايند. در بيشتر موارد والدين بايد ياد بگيرند در مسيري كه در پيش دارند چه راهكارهايي جواب مي‌دهد، اما اغلب در اين مسير پرپيچ و خم، اشتباهاتي هم وجود دارد كه باعث خستگي و نگراني آنها مي‌شود.
درادامه مي‌گوييم چه تغييرات ساده‌اي در عادت‌هاي خود به عنوان پدر و مادر مي‌توانيد ايجاد كنيد كه مهارت‌هاي فرزندان را رشد داده و زندگي بهتري برايشان فراهم كنيد، عادت‌هايي كه ويژگي‌هاي تقريبا مشترك والدين موفق است.

به بچه‌ها مسئوليت مي‌دهند:

اغلب وسوسه مي‌شويد كه تمام كارهاي خانه را خودتان انجام دهيد، شما سرعت بيشتري داريد و بهتر از پس كارها برمي‌آييد و مجبور نيستيد به هيچ‌كس ديگري ياد بدهيد كه چطور اين كارها را انجام بدهد. زماني كه شما امروز براي فرزندانتان صرف مي‌كنيد تا نحوه‌ انجام كارها را ياد بگيرند، پاداش و نتيجه‌اي بلند‌مدت خواهد داشت. از سنين پايين كودكتان شروع كنيد و در كارهايي كه مي‌تواند با شما مشاركت داشته باشد از او كمك بگيريد. فرزند هشت ساله شما مي‌تواند لباس‌هاي شسته شده را تا كند. با بالاتر رفتن سن فرزندتان مي‌توانيد كارهاي پيچيده‌تري را به او محول كنيد.
براي بچه‌ها كتاب مي‌خوانند:

كتاب خواندن براي بچه‌ها كاري است كه حتي والدين شاغل هم مي‌توانند انجام دهند. كتاب خواندن براي فرزندتان، تاثيرات ماندگار هم براي شما و هم براي كودكتان دارد. با اين كار مي‌توانيد كيفيت زمان با هم بودنتان را بالا ببريد، چون فرزندتان مي‌داند كه در اين هنگام، تمام تمركز و حواس پدر يا مادرش فقط معطوف به اوست. كتاب خواندن براي فرزندتان به نفع مهارت‌هاي خواندني او در مدرسه نيز خواهد بود.تحقيقات نشان داده است بچه‌‌هاي ۴ تا ۵ ساله‌اي كه سه تا پنج بار در هفته برايشان كتاب خوانده مي‌شود، نسبت به ساير همسالان خود، تيزفهم‌تر هستند.
كمكشان مي‌كنند فرصت‌هايي براي داوطلب شدن پيدا كنند:

وقتي بچه‌ها براي انجام كاري داوطلب مي‌شوند ياد مي‌گيرند كمتر خودخواهانه فكر كنند. بچه‌ها به طور طبيعي نمي‌دانند چطور به افراد بيرون از خانواده‌ خود توجه و كمك كنند، مگر اينكه شما فرصت‌هايي براي همدلي و همكاري براي آنها فراهم كنيد. اگر فرد ناتواني در خيابان براي انجام كاري نياز به كمك دارد و فرزندتان از پس اين كار بر‌مي‌آيد، تشويقش كنيد تا اين كار را انجام بدهد.
به آنها پس‌انداز كردن را ياد مي‌دهند:

عادت دادن به پس‌انداز كردن را بايد از سنين پايين شروع كنيد. والدين بايد به بچه‌ها ياد بدهند كه ۲۵ درصد از پول توجيبي‌شان را پس‌انداز كنند. وقتي بزرگ‌تر شدند و دريافت منظمي از پول داشتند، آنها را به بانك ببريد تا با افتتاح حساب پس‌انداز، خودشان پس‌انداز كردن را تجربه كنند و اين برايشان تبديل به يك عادت هميشگي بشود. وقتي دوست دارند يك چيز بزرگ بخرند، به جاي اينكه تمام مبلغ را در اختيارشان بگذاريد با كمك خودشان برنامه‌اي ترتيب دهيد تا با پس‌انداز كردن مبالغ بيشتر بعد از مدتي مشخص، خودش توانايي خريد چيزي را كه مي‌خواهد به دست بياورند. آنها بايد ارزش پولي را كه به دست مي‌آورند و زماني را كه صرف پس‌انداز آن مي‌كنند، درك كنند.
تشويقشان مي‌كنند هر روز ورزش كنند:

اگر شما به بچه‌ها كمك كنيد از همان كودكي از ورزش كردن لذت ببرند، اين عادت را با خود به دوران نوجواني، جواني و بزرگسالي خواهند برد. آنها را در كلاس‌هاي ورزشي ثبت نام كنيد. هر شب قبل از شام چند دقيقه وقت بگذاريد و با هم يك فعاليت ورزشي در حياط يا پارك نزديك خانه انجام دهيد.
كمكشان مي‌كنند اهداف كوتاه مدت و بلند مدت تعيين كنند:

اهداف هم مانند مسئوليت‌ها متناسب با رشد و بالا رفتن سن بچه‌ها، پيچيده‌تر و بزرگ‌تر مي‌شوند. وقتي بچه‌ها كوچك هستند به آنها كمك كنيد راندن سه چرخه يا پس‌انداز براي خريدن اسباب بازي مورد علاقه‌شان را براي خود هدف در نظر بگيرند.
بچه‌هاي بزرگ‌تر مي‌توانند براي خريدن اتومبيل، ورود به دانشگاه يا يك سفر تفريحي پس‌انداز كنند. اين هدف‌ها به آنها كمك خواهد كرد به آينده هم فكر كنند نه فقط به چيزي كه در همين لحظه مي‌گذرد. هدف تعيين كردن و براي رسيدن به آن تلاش كردن به آنها ياد مي‌دهد ارزش تحمل براي برآورده شدن خواسته‌ها را ياد بگيرند.

يادشان مي‌دهند كه ارتباط هميشگي با خانواده‌شان را حفظ كنند:

بچه‌ها با بزرگ‌تر شدن، احساس استقلال‌طلبي بيشتري پيدا كرده و دوست دارند وابستگي‌ها به خانواده را كمتر كنند. اين يك تحول طبيعي و مثبت است. اما بايد اين را بدانند كه با مستقل شدن، همچنان به راهنمايي‌ها و نظارت والدين خود نياز دارند، مخصوصا وقتي پاي اينترنت و رسانه‌هاي اجتماعي به ميان مي‌آيد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۵:۲۴ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

شناخت خواستگار

F

 
من با پسري به مدت 2ماه و نيم كه به روش خواستگاري سنتي آشنا شدم، هر دو درونگرا هستيم وحدود 70 درصد همسو اما بعصي مواقع با رفتارها و صحبت هايي مواجه ميشم كه ميترسم مشكلي داشته باشند و يا بازي دهند چون متاسفانه امروزه اين مساگل زياده حتي نانزد هم ميكنند و بعد بهم ميزنند
يوي از اين موارد مطرح كردن قليان كشيدن ايشون به صورت تفريحياست و اينكه ايشون گفتند خانواده نميدونند ولي من به شما بخاطر صداقتم گفتم و حاصرم كامل كنار بگذارم به نطرتون ميشه اعتماد كرد ؟ 
مورد بعدي ايشون بيان ميكنند كه تك بعدي هستن حافطه كوتاه مدت كوتاهي دارند و …و طي ديدارهايي كه داشتيم مثلا قرار بوده بعد از ديدار پيام دهند يا خب از خودشون بدهند ولي خبري نميشه و بعد كه من پيگيري ميكنم ميگند حق با شماست عدرخواهي ميكنند و ميگويند مثلا در گير بيماري مادر و بيمارستان بودم….. از طرفي نطرشون روي 6 ماه آشنايي ولي من مخالفت كردم گفتند چون شما نگرانيد فشرده ترش ميكنم… ايشون درك بالايي دارند ولي اين عيبت ها و اينكه سرشون به كارشون تا اتفاقي پيش مياد منو يادشون ميره آيا طبيعيه؟
از طرفي ايشون ميگويند از 18 سالگي مستقل شدند و روي قصيه مهريه كلي وقتته دارند فكر ميكنند ميگويند خانواده نميخوام كمك بگيرم و خودم متعهد بشم مثل كسايي كه از خانواده ترد شدن برخورد ميكنند… واقعا نميدونم چي درست جي نادرست كجاش حساسيت بيجاي منه و كجا هشداري به ترك رابطه است!؟؟؟ لطفا كمك كنيد

با سلام
دوست گرامي همينكه هر دو درون گرا هستيد خودش ممكنه مشكل ساز باشه چون به هر حال افراد درون گرا قواعدي براي خودشون دارند كه همين ممكنه مثلا سكوت يكي با سكوت فرد ديگر مواجه شود در صورتي كه يك نفر بايد توجه بيشتري كند در مورد اينكه ايشون قليان مي كشند خوب بايد دقت كنيد شايد مساله ديگري هم باشد همه چيز را نمي توان مبتني بر صداقت طرف مقابل گذاشت در مورد ساير رفتارهاي ايشون هم به همين صورت بايد همه را بسنجيد ببنيد اكنون شما ازدواج نكرديد و تعهد نداريد اگر بعدا ايشون هر مساله اي رو فراموش كنند كم كم براي شما به عنوان خانم كه روحيه حساسي داريد اين پذيرفته شده است ؟يا خير بهتره با هم مشاوره ازدواج مراجعه كنيد و خوب اين شناخت دقيقي به شما مي دهد .و درمورد استقلا ل ايشون و همه مسائل بهتر است تحقيق محلي صورت گير د اميدوارم در نهايت خوشبخت باشيد

در اين مورد ميتونيد با متخصصين كانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد
۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
موفق باشيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۴:۰۸ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

براي والدين كودك و نوجوان

اگر اين امر را قبول داشته باشيم كه رفتار اكتسابي مي باشد، و همچنين يادگيري لااقل در آغاز، تأثيرپذيراز تقويت و پاداش محيطي است، بدون ترديد در تعين رفتار آشكار و بارز كودك، عكس العمل هاي عاطفي، ادراك، ارزش هاي او، نگرش ها، خانه و خانواده داراي اهميت ويژه اي مي باشند. هرچند كه در شرايط ومراحل و سنين مختلف  تغيير پذير مي باشد. اما اولين تاثيرات، اساس اوليه ي نگرش كلي و انتظارهاي كودك را تعيين مي كند. به عبارتي ديگر، خانه مكاني است كه در آن آغاز زندگي روي مي دهد، و علي رغم تمايل جوانان درمراحل  اوليه ي نوجواني، به رها شدن از محدوديت ها و قيود خانوادگي، عدم وجود روابط مطلوب و همبستگي هاي خانوادگي، اثرات مخربي رو نوجوانان به ويژه در سنين دوازده تا سيزده سالگي بر جاي مي گذارد. در خانواده هايي كه پدر ندارند و مادر در خارج از خانه به سختي مشغول به كار مي باشد، و يا در اثر عواملي همچون؛ اعتياد، طلاق، و يا همچنين عامل هايي ديگر، ناهماهنگي هايي در خانواده مشاهده مي شود، احتمالا در كودكان محرك هايي را به وجود مي آورند كه سبب ايجاد رفتار هايي همچون؛ دروغ گويي، فرار از مدرسه، دزدي و ديگر اعمال بزهكارانه را انجام دهند، مي شود. به نظر مي آيد كه اساس و پايه ي خانواده در سلامت رواني كودكان و نوجوانان، نه تنها شامل يك ضرورت بيولوژيكي مي باشد ، بلكه رواني هم است.

براي مطالعه بيشتر:

خانواده و اضطراب در كودكان

الگوهاي خانواده و پرخاشگري كودكان

نفوذ و تأثيرات خانواده در رشد نوجوان و كودك بسيار زياد مي باشد.

از نگرش هايي كه  اعضاي خانواده نسبت به نوجوان تاثير گذار هستند شامل؛ خويشتن پنداري در آنان و احساسي ارزشمند نسبت به خود داشتن در نوجوانان است كه اگر در هر يك از مراحل رشد، هرگاه والدين مسوليتي براساس توانايي فرزندشات به او بدهند، اين عمل سبب مي شود كه فرزندشان به تدريج درمورد خود به عنوان يك فرد مورد اعتماد و شايسته ازنظر ديگران مي انديشد. اگر والدين نسبت به او صادقانه محبت كنند، باعث مي شود كه او دوست داشتن ديگران و همچنين مورد علاقه بودن ديگران را مي آموزد، و در نتيجه اگر والدين از اعتماد فرزندشان نسبت به مستقل شدن جلوگيري نكنند، او اين توانايي را خواهد داشت كه در خلال دوره ي نوجواني به درجه و ميزان كافي از آزادي دست رسي داشته باشد و به تدريج از وابستگي هاي كودكانه خودش را رها سازد.

نتايجي كه محققان و دانشمندان و روان شناسان رفتاري از تحقيقات و مطالعات خود به دست آورده اند شباهتي به قطعه شعري كه سروده ي دورتي لانولت مي باشد، دارد .

كودكي كه زندگي را با كينه توزي مي گذراند                    ستيزه جويي مي آموزد

كودكي كه زندگي را با تمسخر مي گذراند                        شرمساري مي آموزد

كودكي كه زندگي را با انتقاد مي گذراند                          محكوميت مي آموزد

كودكي كه زندگي را با ترس مي گذراند                          تشويش مي آموزد

كودكي كه زندگي را با حسادت مي گذراند                       نفرت مي آموزد

كودكي كه زندگي را تحمل مشقات مي گذراند                  شكيبايي مي آموزد

كودكي كه زندگي را با ترحم به خود مي گذراند               تأسف مي آموزد

كودكي كه زندگي را با تشويق مي گذراند                      اعتماد به نفس مي آموزد

كودكي كه زندگي را با امنيت مي گذراند                       ايمان مي آموزد

كودكي كه در زندگي مورد پذيرش باشد                        عشق و محبت مي آموزد

كودكي كه زندگي را با انصاف مي آموزد                      عدالت مي آموزد

كودكي كه زندگي را با شرافت مي گذراند                      حقيقت مي آموزد

كودكي كه زندگي را با دوستي مي گذراند               ” دنيا مكاني زيبا براي زيستن است ” را مي آموزد

 

رفتار و نگرش هاي والدين :

رفتار و نگرش هاي پدر و مادر مي تواند دو عامل مقابل يكديگر را در رشد كودك به وجود بياورد؛ الف) تسهيل كننده در رشد و تكامل كودك باشد. ب) مانع از رشد و تكامل كودك باشد . والديني كه نسبت به فرزندانشان سخت گير و خشن برخورد مي كنند، مانع از آن مي شوند كه كودكانشان از روابط سازند و مثبت با هم سن و سالان خود كه يراي مستقل شدن و استقلال يافتن آنان بسيار حائز اهميت مي باشد، بهره ببرند. در صورتي كه والديني فهميده و آگاه و پذيرا، منبعي از امنيت براي نوجوانان نگران و مضطرب خود خواهند بود.

اين گونه والدين نه تنها در حل مسائل و مشكلات نوجوان خود با او هميار و همراه هستند ، بلكه نوجوانان را به پذيرش مسئوليت و مستقل شدن سوق مي دهند.

نگرش هاي والدين در رشد كودك از اهميتي ويژه برخوردار مي باشد. پدر و مادر هايي كه معيار ها و ارزش هاي والايي را دارا مي باشند، و به آن ها در زندگي خود عمل مي كنند، اكثرا فرزندانشان در برخورد با ضوابط و رفتار هاي تعارض انگير، همان ارزش هاي والا را دارا خواهند بود. برعكس؛ والديني كه احساس مسئوليت نمي كنند، و براساس هرآنچه كه پيش مي آيد، خوش آيد زندگي مي كنند ، و آن گونه مادي گرا مي انديشند كه در زندگي براي مسائل فرزندانشان هيچ اعتقادي به پاسخ هاي اخلاقي ندارند ، بدون شك ارزش ها و معيار ها و در نهايت فلسفه اي كه خودشان نسبت به زندگي دارند را به فرزندانشان القا مي كنند.

محيط خانه:

شرايط و محيط خانوادگي همچنين عاملي تشويق كننده و يا بازدارنده، در مراحل رشد و تكامل مي تواند باشد. در خانواده هايي كه در آن، افراد خانواده با هم همكاري دارند و باهمديگر به تفريح و گردش مي پردازند، و همچنين با اتفاق نظر افراد خانواده ، تصميمات مهم مي گيرند، بدون شك در اين محيط هاي خانوادگي، كودكان و نوجواناني داراي اعتماد به نفس بالا پروش داده مي شود. از طرفي ديگر، در خانواده هايي كه سرشار از سوء ظن و انتقاد كردن و يا عيب جويي و همچنين وجود تنش هاي رفتاري وجود دارد؛ كودكان و نوجواناني كه در اين گونه خانواده ها به سر مي برند، در مسائلي همچون؛ دريافت هويت خود و ايجاد روابطي مناسب و سازگارانه با گروه هاي هم سن و سال خود با مشكلات فراواني رو به رو خواهند شد. نوجواناني كه به اين گروه از خانواده ها متعلق هستند، اكثرا از محيط خانه فراري هستند، و احتمالا به سمت خيابان ها و گروهايي مختلف از جمله گروه بزهكاران گناه مي برند.

اغلب مواردي همچون نوع و ميزان توقعات و محدوديت هاي والدين، سبب دشوار ساختن فرايند رشد براي كودكان و نوجوانان مي شوند. تاثير فتار والدين بستگي تام به اين موضوع دارد كه كودك رفتار والدين را چگونه مشاهده و چگونه معناي آن را درك مي كند. نوجواني كه رابطه اي بنيادي مطلوب و سازگار با والدين خود دارد، به طور معمول روش هايي را كه والدين براي نظارت در نظر گرفته اند را تاييد مي كند، در حالي كه نوجواني ديگر كه نگرشي منفي نسبت به رفتار والدين خود دارد به نظارت والدين اعتراض مي كند.

ماهيت جو و محيط خانوادگي كه شامل رابطه هاي والدين نسبت به يكديگر، فرزندان نسبت به يكديگر و همچنين والدين نسبت به هم مي باشد، مي تواند در ايجاد استقلال و نيز اعتماد در كودكان و نوجوانان، تسهيل كننده و يا بازدارنده باشد. در خانواده هاي ازهم گسيخته ، خواه به دليل مرگ يكي از والدين، طلاق و يا به هر دليلي جدايي رخ داده، احتمالا نوجوان موضوع آزاد سازي خود را از خانواده سرعت مي بخشد و گاهي متاسفانه اين عمل سبب بروز فشارها و تنش هاي عاطفي شديد در او مي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۹:۱۷ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
 1. 0
   

  عشق بعد از ازدواج خوبه يا عشق قبل از زادواج؟؟؟

  كلا ادم عاشق بشه ازدواج كنه بهتره يا ازدواج كنه عاشق بشه؟اخه چرا اين مردا اينقدر عاشق ميشن؟
  اصلا اين عشق چقدر ميتونه واقعي باشه؟
   
 2. 0
   
  اول ازدواج كنيم بعدعاشق شيم ازدواج عقلانه وبعد عاشقانه عشق مرداخيلي كم واقعي همش دروغ محض .
   
 3. 0
   
  با عقل ازدواج كن و با عشق زندگي كن

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۷:۳۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

براي ادامه پيدا كردن رابطه خود با بيان كردن چند جملات تاثيرگذار زناشويي مي توانيد عشق و محبت را در زندگي خود افزايش دهيد و از زندگي خود لذت ببريد.

هنگامي كه يك رابطه عاشقانه را آغاز مي كنيد احساس مي كنيد هيچ فردي جز او، برايتان اهميت ندارد.

جملات تاثيرگذار زناشويي

جمله هايي كه در رابطه عاطفي معجزه مي كند.

هرچه از رابطه ي شما ميگذرد شما واقعيت را بهتر مي‌بينيد.

به تدريج  در رابطه شما تحولاتي  رخ مي دهد و خيال پردازي جاي خود را به واقعيت مي دهد.

از آن به بعد علاوه بر نكته هاي مثبت،  نكته هاي منفي شخص مقابل را هم بهتر ميبينيد.

و اين امر امكان دارد كه شما را از خود دور كنند.

در اينگونه موقعيت بيان كردن كلمه دوستت دارم امكان دارد براي شما مثل گذشته نباشد. 

بيان كردن كلمات عاشقانه براي شما دشوار مي شود. با اين وجود نبايد اين مسئله را ناديده بگيرند.

جملات تاثيرگذار زناشويي

با بيان كردن جملات ساده در رابطه ي عاطفي مي تواند تاثير زيادي در رابطه شما داشته باشد.

كه اين جملات شامل موارد زير مي باشد:

تو زيبايي فرواني داري

با گذشت زمان به تدريج جذابيت در شما از بين مي‌رود.

در عوض آن پيري هنگام اگر براي شريك زندگي خود  بيان كنيد كه داراي زيبايي مي باشد.

در حقيقت به او ثابت كرده‌ايد كه هنوز هم براي شما داراي جذابيت مي باشد حتي اگر هيچ گونه زيبايي نداشته باشد.

ازتو سپاسگزارم

 

هر چه از زمان  رابطه  بگذرد با طرف مقابل خود احساس نزديكي داريم  و همچنين انتظارات ما افزايش پيدا مي كنند.

طرف مقابل خود اين انتظار را داريم كه براي احتياج هاي ما  ارزش قائل شود و تصور مي‌كنيم كه فقط  او وظيفه شاد كردن ما را دارد.

به همين خاطر بعضي وقت‌ها فراموش مي‌كنيم كه در حقيقت لطف خود را به ما رسانده است.

بيان كردن كلمه از تو ممنونم اگرچه ظاهر ساده اي دارد. جملات تاثيرگذار زناشويي مي باشد.

ولي بر نحوه تفكر و همچنين برخورد هاي بعدي از شخص مقابل تاثير زيادي دارد.

با اين جمله به طرف مقابل خود ثابت كرده ايد كه هر كاري كه براي شما انجام داده است شكرگزار مي باشيد.

جملات احساسي براي همسر

جملات احساسي براي همسر

جملات تاثيرگذار زناشويي كه درواقع همان جملات احساسي براي همسر شامل موارد زيز است:

۱٫هنگامي كه دو قلب ، قسمت يكديگر باشند، فاصله و زماني براي آنها طولاني نمي باشد و همينطور هيچ شخص ديگري نمي تواند باعث جدايي آنها از يكديگر شود.
۲٫ براي خوشحال كردن خانوم ها سه چيز براي او اهميت دارد : توجه كردن ، محبت كردن و قدر دان بودن.
۳٫ قشنگ ترين لحظه ها را براي تو فراهم مي آورم تا ثابت كنم دوستت دارم.
۴٫ دوست داشتن تو باعث شاد بودن من مي شود و لبخندت بهترين هديه براي من مي باشد.
۵٫ تو را با همه خوبي ها و بدي ها ، با همه شادي و غمت دوست دارم و تا هنگامي كه نفس مي كشم و تا آخر عمر خود مي خواهمت .
۶٫ توانايي فكر كردن به تو را ندارم.
۷٫ با وجود تو احساس مردانگي من افزايش مي يابد.
۸٫ من چقدر خوش شانس مي باشم كه تو را در زندگي دارم.
۹٫ هيچ شخصي به اندازه تو باعث خوشحالي من نمي شود.

در آخر اينكه همان اندازه كه ما به ابراز علاقه طرف مقابل خود علاقه داريم نبايد در ابراز آن افراط داشته باشيم.

محبت كردن مثل خوردن غذا مي ماند. اگر بيش از حد غذا مصرف كنيد معده شما دچار درد خواهد شد.

اگر در محبت خود افراط كنيد لذت آن از بين مي رود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۵:۱۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

سلام من يك دختر ۲۲ سالمه ،از خارج ، من حدود ۴ ماه با يك پسر كرد دوست بودم، با همديگر رابطه داشتيم و الان من ۲ هفته حامله هستم. مادرم از اين موضوع خبر داره و بسيار عصبي و ناراحته. من اين پسر رو خيلي دوست دارم، اونم من رو خيلي دوست داره ولي شده كه عصبي شده سرم داد زده، اما با اين حال دوسش دارم و بهش قول دادم كه ازدواج كنم باهاش، اما خانواده من مخالف ازدواج من با اون هستن ، ميگن بهم نمي خوريد. ميگن جووني ، ادم هاي بهتري پيدا ميكني. مادرم اصرار به قطع رابطه من و سقط بچه ، ادامه تحصيل من داره.ميگه هيچ وقت خوشبخت نميشي. واقعا نمي دونم چي كار كنم ، از يه طرف نمي خوام دل اون رو بشكونم ، چون نمي تونم فراموشش كنم، نمي دونم ، مي ترسم بعدا پشيمون شم . از يه طرف مي ترسم بدبخت شم. به نظر شما من چي كنم

راهنما گفته:

خب دوست عزيز با اين راهي كه شما در پيش گرفتيد .
نبايد انتظار آرامش در زندگي مشترك آينده رو داشته باشيد .
هر كاري بايد سر وقت انجام بشه .
بچه دار شدن شما در اين شرايط توجيهي نداره .
اگر قراره خودتون رو با عبارت دوست ندارم دلش بشكنه !
يا اينكه خيلي دوستش دارم گول بزنيد به خود شما بستگي داره .
ولي وقتي حرف خانواده اي كه شمارو به اين جا رسوندن رو قبول نداريد .
پس بدونيد راه اشتباهي رو در پيش گرفتيد .
كمي از اين احساسات كور رها بشيد و به خودتون بيايت.
سر به دادگاه خانواده بزنيد و ببينيد .
امثال دخترايي مثل شما در چه شرايطي قرار دارن.
در اين مورد ميتونيد با متخصصين كانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد
دفتر شريعتي:
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ويژه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۴:۰۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
مشاوره ژنتيك ازدواج و امور مربوط به آنبهترين سايت مشاورخانوادهسال 1391. 4.5

با پيشرفت علم و فناوري و با نياز مردم به علم ژنتيك، اين علم وارد دنياي ازدواج شده و نقش به سزايي در يك مشاوره ژنتيك ازدواج موفق دارد. در گذشته اختلالات ژنتيكي هموار يكي از بزرگترين مشكلات زوج هاي جوان بوده كه نهايتاً منجر به طلاق شده و اثرات مخربي را برجا مي گذاشته است.

 

اما با پيشرفت علم، آزمايشات ژنتيكي وارد دنياي مشاوره ازدواج شده و از بروز بسياري از مشكلات جلوگيري مي كند. بخش مشاوره ژنتيك ازدواج اين سايت به منظور كمك به جوانان عزيز و پيشگيري از بسياري از مشكلات راه اندازي شده و شما مي توانيد با مراجعه به اين بخش از مشورت هاي مشاوران خوب ما بهره مند شويد. اين بخش با مشاوره آنلاين، مشاوره حضوري و مشاوره تلفني در بهترين مركز كانون مشاوران ايران در خدمت مردم عزيز خواهد بود.

 

 


مشاوره ژنتيك ازدواج

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۲:۴۲ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

مرحله نخست رابطه جنسي

رابطه جنسي به عنوان يكي از مهمترين روابط بين زن و مرد بحساب مي ايد.

و در اينجا منظور ما رابطه جنسي سالم است.

در يك رابطه زناشويي ، مهمترين بخش رابه جنسي ايجاد انگيزش جنسيست.

اگر دو طرف به درستي تحريك نشوند، مسلما” تجربه رسيدن به ارگاسم اتفاق نخواهد افتاد.

براي رابطه جنسي دسته بندي هايي قرار داده شده كه ميتوان به مرحله ” ليبيدو ” اشاره كرد.

ايجاد انگيزش و يا تحريك جنسي طبيعي نمونه كاملي از اتحاد بين جسم و ذهن است .

اين ذهنيت و اميال جنسي بر اساس مقدار هورمون مردانه /تستوسترون شكل ميگيرد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۱:۴۰ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

با خيانت چه بايد كرد؟

 • بعضي از زخمها مي باشند كه درمان نمي‌شوند .
 • زخم كسي كه خيانت همسرش را ديده است.
 • از جمله اين زخم محسوب مي شود.
 • با اين وجود بعضي از زوج ها ترجيح مي‌دهند .
 • درعوض جدا شدن از يكديگر پس از خيانت زندگي خود را از نو بسازند .
 • و حتي ارتباط خود را قوي تر كنند.
 • اگر اين حس را داريد كه همسر شما از خيانتش پشيمان مي باشد .
 • و علاقه داريد كه به زندگي خود ادامه دهيد.

به نكته‌هاي زير توجه كنيد:با خيان

با خيانت چه بايد كرد؟ت چه بايد كرد؟

توانايي گذشت را داريد؟

اگر اين پيامد فقط يك بار در زندگي شما به وجود آمد .

و هيچ گونه سابقه اي در زمان گذشته نداشته باشد.

احتمال اينكه بتوانيد زندگي خود را ترميم دهيد.

و پس از مدتي كوشش كردن به موقعيت معمولي خود برگرديد زياد مي باشد.

خيانت مسئله اي مي باشد كه بتوان به سادگي از آن گذشت.

ولي شما هم مي‌توانيد اين اميد را داشته باشيد .با خيانت چه بايد كرد؟

كه همسري كه  از اين مسئله ناراحت مي باشد .

به دليل سابقه درخشان در زندگي تان از اين اشتباه مي گذرد.

 • آيا هردوي شما به ادامه دادن زندگي مشترك مايل مي باشيد؟

پس از خيانت همسر

هميشه خيانت يك مسئله دردناك محسوب مي‌شود.

براي يك زوج آسان مي باشد.با خيانت چه بايد كرد؟

كه پس از خيانت كردن كنار همسر خود بماند.

شما بايد در رابطه با احساسات خود به طور صادقانه با يكديگر گفت و گو كنيد.

 • و تا جايي كه امكان دارد از خشونت كردن دوري كنيد.
 • اولين  مسئله‌اي كه بايد به درك كردن آن بپردازيد .
 • اين مي باشد كه خيانت كردن به همسر نشانگر اين مي باشد.
 • كه در رابطه يا ازدواج شما مشكلي موجود مي باشد.

هدف شما بايد اين باشد كه مشكل خود را پيدا كنيد.

و زماني كه از اين شوك خارج شديد .با خيانت چه بايد كرد؟

بتوانيد به تصميم گرفتن بپردازيد.

كه به چه صورت اين مشكل را رفع كنيد.

با خيانت چه بايد كرد؟1

به قضاوت كردن خودتان نپردازيد

 • سعي نكنيد كه خود را سرزنش كنيد  .
 • و همينطور خود را قضاوت نكنيد.
 • شما بعد از اين قضيه داراي احساس‌هاي ناقصي مي‌شويد.
 •  امكان دارد كه احساس هايي مانند:با خيانت چه بايد كرد؟
 • ترس ، انتقام گرفتن و  بي اعتمادي و غيره در شما ايجاد شود.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۰:۲۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

يكي از پر ارزش ترين مركز ها در هر شهري مركز مشاوره به حساب مي آيد.

كه بايد در بهترين شرايط و حالت زير نظر نظام روانشناسي باشد.Mmsi.ir

و به هموطنان و همينطور شهروندان به ارائه دادن خدمات پرداخته شود.

 • يك مركز خدمات مشاوره داراي استاندارد.
 • بايد علاوه بر يك محيط امن.
 • داراي درمانگران باتجربه .
 • و همينطور داراي تخصص باشند.

–  يك مركز مشاوره همينطور بايد داراي بروزترين درمانها براي رجوع كنندگان باشند.

خدمت هاي كانون مشاوره شامل موارد زير مي شود:Mmsi.ir

نوروفيدبك و بيوفيدبك در مركز مشاوره ايرانيان

درمان شدن در جلسه اول مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

لازم به ذكر است كه در بيشتر موارد مثل: Mmsi.ir

و در اين روزها درمان‌هاي بي‌خطري به حساب مي آيد.

به خاطر اينكه بدون عوارض جانبي مي باشد.

بيشتر افراد بعد از استفاده كردن از نوروفيدبك دارو درماني خود را قطع خواهند كرد.

Mmsi.ir1

كارگاه روانشناسي مركز مشاوره ايرانيان Mmsi.ir

برگزار كردن كارگاه هاي روانشناسي كه طي چندين جلسه صورت مي گيرد.

البته اين مورد داراي اهميت مي باشد .Mmsi.ir

كه در تمام مركزهاي مشاوره به اين صورت داراي گسترده نمي باشد.

در مركز هاي مشاوره خوب شما مي توانيد اين پكيج ها را داشته باشيد.

 • در رابطه با برگزار شدن كارگاهها مي‌توان به كارگاههايروانشناسي
 • كه داراي تخصص مي باشد اشاره كرد .
 • كه اينگونه كارگاه در رابطه با تجربه ها و تخصص هاي  درمانگر .
 • و همينطور موضوع كار درماني برگزار مي شود.

هدف از برگزاركارگاه روانشناسي

 • هدف از برگزار كردن اينگونه همايش‌ها پيام رساني به جامعه مي باشد.
 • برخي اوقات مخاطبان آنها خانم ها و همينطور مردان و مادران هستند.
 • افراد مي‌توانند با مورد استفاده قرار دادن الگوهاي فرزند پروري به آشنايي كامل دست پيدا كنند.
 • و بتوانند ارتباط بهتري را با كودكان و همينطور نوجوانان خود را آموزش ببينند.

 

 

 

برچسب ها: Mmsi.ir ,روانشناسي آنلاين Mmsi.ir ,سايت Mmsi.ir ,مركز مشاوره Mmsi.ir ,كانون مشاوران Mmsi.ir ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۹:۱۸ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

كرايه ماشين عروس قديمي درتهران بدون چك!

 

شروع موضوع توسط hadisnami در امروز ساعت 15:59 در انجمن دانستنيهاي جالب

 

موارد اجاره خوردو
مشتري ها به دلايل مختلفي اقدام به اجاره يا كرايه خودرو مي كنند. افرادي هستند كه براي تعطيلات خود يا براي رسيدگي به كارهاي شركت خود و يا براي انجام مامويت هاي كاري محول شده به آنها، يا براي برگزاري جشن هاي عروسي درخواست اجاره و كرايه ماشين مي كنند. برخي از افراد نيز به خاطر اينكه نمي توانند ماشين هاي لوكس و تشريفاتي را براي هميشه خريداري كنند براي مدت كوتاهي اقدام به اجاره و كرايه خودروهاي لوكس و مدرن مي كنند. از اجاره خودرو مي توان در صنعت نقل و انتقال مسافران بين شهري و انتقالات رايج بين فرودگاه نيز كمك گرفت.

اجاره ماشين عروس قديمي
در حدود چند سالي كه اجاره اتومبيل هاي لوكس و مدرن در كشور فعاليت خود را آغاز و به خوبي در ميان مردم محبوبيت پيدا كرده است ، شايد در ظاهر اجاره يك اتومبيل لوكس و مدرن و البته گران قيمت كمي سخت بنظر برسد و شايد بعضي از عزيزان تمايل داشته باشند تا بجاي پذيرفتن چنين ريسكي از ماشين شخصي خود استفاده كنند ، ولي در بعضي موارد امكان استفاده از خودروي شخصي وجود ندارد و قطعا يك ماشين عروس زيبا و شيك مي تواند به برپا شدن با شكوه تر مراسم كمك بسزايي كند ، بخصوص در كليپ هاي فيلمبرداري شده روز مراسم ، ورود باشكوه عروس داماد هاي عزيز به تالار پذيرايي ، تهيه كليپ هايي مانند كليپ كوير كه معمولا نياز به اجاره ماشين عروس شاسي بلند مي باشد و يا علاقمندان به داشتن يك ماشين عروس كلاسيك و قديمي و يا نياز به اجاره ماشين عروس كروك.

اجاره ماشين عروس كلاسيك
كرايه ماشين عروس كلاسيك با ظرافتي بي‌انتها و لوكس كه در عروسي شما حاضر باشد، مجلس‌تان را خاص‌تر خواهد كرد.

روز عروسي شما بايد خاص باشد و حاضر شدن با يك ماشين كلاسيك و متفاوت، اين روز را در ذهن شما و همه مهمانان تان ماندگار مي‌كند. پيدا كردن ماشين عروس مناسب براي مراسم عروسي به اندازه انتخاب سالن، غذا و … اهميت دارد.

اين سبك از ماشين‌ها به دليل اينكه به طور عادي در خيابان‌ها تردد ندارند، زيبايي و جذابيت فوق‌العاده‌اي را در يك مراسم عروسي ايجاد خواهند كرد. با كمك گل‌آرايي مي توانيد اتومبيل هاي كلاسيك را به گزينه مناسبي براي ماشين عروس تبديل كرد . عكس‌هايي كه با اين ماشين‌ها گرفته مي‌شود مطمينا بسيار زيباتر و ماندگارتر نيز خواهند بود.البته به اين نكته نيز بايد توجه كرد كه ماشين هاي كلاسيك ممكن است در راه خراب شود و با ماشين يدك كش به سالن برويم كه اين هم دور از انتظار نيست. لازمه اين نكته رو اضافه كنم كه ماشين عروس هاي كلاسيك معمولا با توجه به شرايط خاص رانندگي و فني با راننده اجاره داده مي شوند . البته اين مورد به موسسه كرايه اتومبيل عروس بستگي داره ، شايد بدون راننده هم بتوانند اجاره دهند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۷:۲۷ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
سلام به همه
من 9 ماهه كه عروسي كردم. سه سال هم عقد بودم. مادرشوهرم هم عمم هستش.
خانواده شوهرم شهرستان زندگي ميكنن. و پدرشوهرم به تازگي بازنشسته شده. خيلي بهمون كمك ميكنن تو زندگيمون. اما بعضي از كارهاشون اذيتم ميكنه... اينكه تفكرشون قديميه و فكرميكنن هرجور كه مادرشوهرم هست منم بايد اونجوري باشم. هروقت ميان مشهد بدون اينكه از من بپرسن مهمون دعوت ميكنن و فقط به شوهرم ميگن. يعني من حتي اگه اونروز حالم خوب نباشه هم بايد به زور مهمونارو تحمل كنم. خونه پسرشون رو دقييقا خونه خودشون ميدونن و به من هيچ مشورتي نميكنن در اين موارد... يكي هم اينكه هميشه وقتي من و مادرشوهر و همسرم قراره بريم بيرون هميشه مادرشوهرم بدون اينكه به من چيزي بگه ميره جلو ميشينه. و من هميشه بايد عقب بشينم و تنهاباشم.
البته مهمترين چيزي كه الان اذيتم ميكنه اينه كه براي تولد همسرم كه چهارروز ديگست خيلي برنامه داشتم و كلي خريد كرده يودم و قراربود داخل خونمون سورپرايزش كنم... چون اولين تولدشه كه تو خونه خودمونيم. مادرشوهرم درحالي كه همين دوهفته پيش پيششون بوديم و هموديديم دقيقا همين موقع قراره بيان مشهد و اصصلا فكرنميكنن كه شايد من برنامه داسته باشم يا كار داشته باشم. كل برنامه هام بهم ميريزه اينجوري. چون وقتي ميان مشهد به هيچ بهونه اي نميتونم شوهرمو از خونه بفرستم بيرون كه سورپرايزش كنم. از اين نظر ميگم كه تفكرشون قديميه. وقتي هم ميان يه هفته تا ده روز ميمونن و اكثر مواقع هم در دوران پريودي من ميان. و من هميشه اذيت ميشم به اين خاطر الان هم خيلي اعصابم خورده. چون همه برنامه هام رو خراب كردن و اصلا فكرنميكنن. من هم ادمي هستم كه قبل از پريوديم افسردگي و عصبانيت زيادي دارم و اين موقعا دوس دارم فقط تنهاباشم كه از شانس بد من هرررماه همينموقع ميان.
اين رو هم اضافه كنم كه دقيقا يك ماه بعد از عروسيمون اومدن مشهد واسه عملشون و دقيقا يك ماه خونه مابودن شبانه روز درصورتي كه خواهراشون و برادرشون هم مشهد زندگي ميكنن و ما تازه عروس و داماد بوديم كلللا خونه ما بودن و من اول عروسي مهمونداري ميكردم بخاطر كسايي كه ميومدن عيادتشون...
ويرايش توسط Reyhaan : 04-22-2018 در ساعت 11:53 AM
براي كسب اطلاعات بيشتر و راهنمايي مي توانيد با متخصصان ما تماس بگيريد.

پاسخ : بي فكري خانواده همسر

گاهي اشخاص بخاطر سن و سالشون يا موقعيتشون خيلي از چيزا رو حل شده ميدونن و از بقيه هم انتظار ميره درك كنن وضعيت رو. من يه زماني تدريس ميكردم؛ وقتي با دانشجوهام ميخواستم وارد جايي شم سرمو مينداختم پايين و ميرفتم تو و طبق روال عادي تعارف نميكردم كه اول شما بفرماييد. رفتار مادر شوهر شما براي سوار شدن به ماشين هم همينه. بهش حساس نشو. راستشو بخواي درستش هم اينه كه اون جلو بشينه و شما عقب. احساس تنهايي نكن واسه چند دقيقه توي ماشين تنها بودن. پسر اون خانوم دربست مال شماست. با خودت اينجوري فكر كن كه مادرشوهرت از اخلاق خوب تو خيالش راحته و بدون نگراني ميره جلو ميشينه. اگه جز اين فكر ميكرد عمرا به خودش اجازه نميداد همچين كاري كنه.
براي مهموني هم با همسرت صحبت كن. يه جوري كه حس نكنه داري به خونوادش بي احترامي ميكني. بگو يه بار وقتي مادرش بهش ميگه مثلا مهمون ميخوايم دعوت كنيم, بگه اجازه بدين با خانومم يه مشورت كنم ببينم نظر اون چيه. اينجوري مادرشوهرت متوجه ميشه كه بايد نظر تو رو هم بپرسه.
شوهرت مسئول اصلي تنظيم روابط تو و مادر شوهرته. بايد ازش كمك بخواي.
نكته ي بعدي هم اينه كه آدما گاهي كارايي كه ميكنن از بي فكريه. از بي فكري نبايد دلخور شد و بايد به فكر اصلاح بود. زماني بايد ناراحت شد كه كاراشون از بي احترامي نشات بگيره. اون خيلي پيچيده تر هست. خدا رو شكر مشكل شما از نوع اوله و با صبر و سياست حل ميشه.
و در آخر, براي دردها و اعصاب خوردي هاي مربوط به پريودي كلي دارو گياهي و جوشونده و ... وجود داره كه خيلي موثره. حتما از اونا استفاده كن و به همسرت شرايطت رو توضيح بده و ازش بخواه بيشتر مواظبت باشه.
سورپرايز تولد همسرت هم بهم نخورده. فكرت رو مثبت كن و نقشه رو عوض كن. به اين فكر كن كه با مادرشوهرت صحبت كني كه اون همسرت رو ببره بيرون و وقتي برميگرده سورپرايز شه. اينجوري هم مادرشوهرت خوشحال ميشه كه كمكت كرده و هم همسرت بهت افتخار ميكنه از اين جهت كه مطمئنه همه ي اين كارا رو خودت تنهايي انجام دادي.
موفق باشي.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۵:۵۶ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

با سلام و خسته نباشيد – من نزديك به يك سال و نيم كه با شوهرم آشنا شدم و سه ماهه كه رسما نامزد كرديم و محرميت خونديم – ايشون از ابتداي آشنايي رابطه عاشقانه و پر محبتي با من داشته و داره و اوايل آشناييمون خيلي زياد مشتاق سكس بود ولي كم كم كه مشغله هاي كاريش زياد شد به دليل نبود وقت و همچنين خستگي شايد به ماهي يكبار رسيد رابطه مون – دقيقا الان بعد از نامزدي فقط يكبار باهم رابطه داشتيم و اين موضوع منو نگران كرده چون من خودم خيلي تمايلم بالاست و از طرفي نگرانم كه نكنه ضعف من و خوب نبودن من تو رابطه باعث بي ميليش شده باشه چون با اينكه باهاش رابطه داشتم ولي هنوز خجالت مي كشم و خودم درخواست نمي كنم ويا پيشنهاد نمي دمو نشون نميدم كه ميخوام فقط گاهي تو پيام هام بهش مي گم – از طرفي مي ترسم كه خودارضايي كنه – چون فيلم هاي *** تو گوشيش ديدم قبلا — و چون نامزديم هنوز نميدونم درسته كه درباره تمايلاتم باهاش صحبت كنم و يا شك ونگرانيمو باهاش مطرح كنم و اصلا شيوه درست چيه – يه جورايي بين زندگي امروزي و افكار قديمي و سنتي گير افتادم و قاطي كردم و فقط با نگراني و شك مداوم دارم خودمو عصبي مي كنم و بد اخلاقي مي كنم – ممنون مي شم راهنماييم كنين – خيلي خوب ميشه اگه جوابمو بهم ايميل كنين

توسط yeki.baroni@gmail.com درروابط جنسي - زناشويي · پاسخ 15 روز 11 ساعت

پاسخ (1)

 

با سلام دوست عزيز
دوست عزيز اينكه شما قبلا با هم در دوران دوستي رابطه داشتيد و به هر حال تا حدي كنجكاوي هاي ايشون ارضا شده و اينكه مي گن خستگي و ..مي تواند درست باشد چون به هر حال مردان هم توان جنسي محدودي دارند و شرايطي نيست كه مدام بخواهند رابطه داشته باشند ولي به هر حال به جاي اينكه ذهنتون رو درگير اين مساله كنيد كه شما ممكنه در رابطه خوب عمل نكرده باشيد كه ايشون اين طور رقتار مي كنند بهتر ه بدونيد كه بايد صراحتا درخواستتون رو مطرح كنيد و اصلا نگران نباشيد به هر حال اين محرميت براي شروع زندگي است البته اگر واقعا هر دو تمايل به ادامه داريد ولي اينكه نيازتون رو نگيد و خجالت بكشيد اصلا درست نيست به هر حال هر فردي در زندگي ممكن است كه با مشكلاتي رو به رو شود مساله جنسي مساله بسيار مهمي است كه هر دو طرف بايد به توافق برسند كه بهترين شيو ه هايي كه برايشان لذت بخش است ارتباط داشته باشند در مورد نيازهاي خود صحبت كنند و برخلااف باروها پيش دستس و مقدم بودن شما به هيچ وجه مساله ساز نخواهد بود و نبايد از اين بايت نگران باشيد در هر صورت اميدوارم خوشبخت باشيد و زندگي موفقي داشته باشيد و بدانيد اكز نياز هاي جنسي به درستي ارضا نشود باعث ايجاد مشكلات زياد جسمي و روحي مي شود كه در زندگي زناشويي موثر است

اميدوارم در اين دوران يا مراجعه بهترين روش هاي مديريت روابط را فرا بگيريد

در اين مورد ميتونيد با متخصصين كانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد
982122354304
موفق باشيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۲:۰۹ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]

سوال شده 1 مارس 2018 در مشاوره خانواده آنلاين توسط 250

سلام من و همسرم يك ساله كه عقد كرديم در اين مدت متوجه شدم كه همسر وابستگي شديدي به خواهر و مادرش دارد و هرگاه ميرويم خريد بايد آنها را هم بياورد و من را هيچكاه تنها بيرون نميبرد ميخواستم بدونم دليل چيه؟ و كمكم كنيد
 
1 پاسخ

پاسخ داده شده 1 مارس 2018 توسط دكتر روانشناس حرفه اي (41,300 امتياز)
ويرايش شده 2 مارس 2018 توسط دكتر روانشناس

با سلام
دوست عزيز اولا كه سن ايشون اهميت داره و اينكه در بسياري از مردان اين وابستگي ها در اوايل ازدواج است و كم كم با مديريت درست مرتفع مي شود اينكه شما مدام بخواهيد به ايشون متذكر شويد ممكنه مساله لجبازي شكل بگيرد و شرايط بدتر شود به همين خاطر نيازي به ادامه دادن نيست ..
به هر حال در زندگي هر فردي  ممكنه مسائل اينچنيني وجود داشته باشد ..و در اوايل فرد هنوز از وابستگي هاي قبلي كه داشته است ممكن است رهايي نداشته باشد به همين خاطر برايش شرايط سخت مي شود و البته شما حق داريد ك ه تمايل داشته   با ايشون تنها باشيد خيلي از خريدها و بيرون رفتن ها را با هم باشيد و با ديگران مرتبط نباشيد و اين ها همه طبيعي است

به هر حال اميدوارم خوشبخت باشيد

در اين مورد ميتونيد با متخصصين كانون مشاوران ايران، مشاوره تلفني/تخصصي داشته باشيد

982122354790

موفق باشيد

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۴:۳۴ ] [ مشاوره خانواده ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

آموزش از طريق مشاوره پيش از ازدواج تا زوج درماني و مشاوره خانواده. راهنمايي و مشاوره تلفني ازدواج و خانواده مركز تهران و جنوب ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲ مركز مشاوره شمال و شرق ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ شمال و غرب تهران ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ مشاوره ازدواج و خانواده شامل آموزش مهارت هاي رفتار با همسر آينده خانواده همسر زوج درماني شناسايي فرد مناسب و از همه مهمتر اطمينان پيش از ازدواج از يك انتخاب درست است! عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه بايد مورد بررسي و دقت نظر هنگام همسريابي و يا حتي دوست يابي قبل ازدواج به آن توجه كرد. رفع دعواي زن و شوهر و فرزندان اعتياد و مشاوره فردي
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 4037
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب